Фонд гарантирования продал активы двух банков на 15 млрд гривен с дисконтом более чем 98%

29.02.2020 11:48 | Укррудпром

11:30 29 февраля 2020 года

Фонд гарантирования вкладов физических лиц продал пул активов “ВиЭйБи Банка” и “ВТБ Банка” ООО “Финансовая компания “Ассист” за 240,2 млн грн. Об этом свидетельствуют результаты торгов в системе “Prozorro.Продажи”, передает Finbalance.

В состав пула вошли права требования по кредитам юрлиц (”ВТБ Банка” — на 8,4 млрд грн, “ВиЭйБи Банка” — на 5,5 млрд грн), физлиц (490 млн грн), а также ряд объектов недвижимости (в т.ч. земельные участки, здания и сооружения, жилая недвижимость в Херсонской, Запорожской, Ивано-Франковской, Закарпатской, Киевской, Харьковской, Луганской областях).

Как отмечали в Фонде, часть должников “ВТБ Банка” находится в процедуре банкротства. При этом отсутствуют оригиналы кредитных договоров и договоров поручительства. Кроме того, выступающие в качества залога по кредитам “ВиЭйБи Банка” здания и сооружения на Херсонщине (площадью 3 766,5 кв. м) характеризуются Фондом гарантирования как “разрушены, разобраны”.

В госреестре учредителем ООО “Финансовая компания “Ассист” указан Виталий Толок.

Как сообщалось, в начале февраля Фонд гарантирования вкладов продал пул активов “ВиЭйБи Банка” на 29,3 млрд грн с дисконтом 99% (за 234,4 млн грн).

Додати коментар

Користувач:
email:





На фондовому ринку день і ніч,
Торгівля триває без зупинки.
Тут гроші легко можуть зникнути,
Але й заробити можна втричі.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 25 серпня: перепризначення у "Сенс банку", знищенний ТРЦ "Караван"
19:40 - Китай пригрозив США відповіддю за санкції: він купує 90% нафти Ірану
19:15 - Трамп заявив про розмінування Ормузу і пригрозив знищити усіх, хто його знову замінує
18:45 - московія не може вивезти нафту, яку від ударів перестали переробляти її НПЗ
18:15 - Сенс банк відсторонив директорку фінмоніторингу після вимоги НБУ
18:00 - Оновлено план виїзних перевірок з питань фінансового моніторингу, дотримання вимог валютного та санкційного законодавства на 2026 рік
17:55 - У шістьох росіян хочуть конфіскувати 7 гектарів землі в Україні
17:40 - Просто про економіку: що прогнозує НБУ (липень 2026 року)
17:36 - Засідання Комісії
17:20 - Екстоп Райффайзену допомагатиме готувати Сенс банк до приватизації
16:55 - Нацбанк показав курс валют на 26 серпня
16:30 - Ласкаво просимо додому – 2, або Помилка резидента
16:25 - САП просить взяти голову Сенс банку під варту із заставою 150 мільйонів
16:20 - Україна зберігатиме частину пального під землею: уряд запустив експеримент
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 26.08.2026
15:20 - "Спрацювали системи безпеки": в Ощадбанку повідомили про збій
15:00 - Київстар запускає окрему eSIM для подорожей у роумінгу
14:40 - На ринку е-сигарет лише 4% товару є легальними – дослідження
14:18 - Щодо визначення ціни контрольованої операції за певних умов
14:15 - Порядок оподаткування ПДВ операції з вивезення за межі митної території України зразків продукції для використання під час міжнародної виставки
14:13 - Звільнення від оподаткування військовим збором доходів, що відповідно до міжнародних договорів звільняються від оподаткування ПДФО, законодавством не передбачено
14:10 - Яким чином суб’єкт господарювання має право придбати готівкову іноземну валюту для забезпечення витрат на відрядження працівників за кордон?
14:03 - Латвія передала Полтавщині 77 тонн енергетичного обладнання
14:02 - Перехід на спрощену систему оподаткування або щорічне підтвердження статусу платника ЄП четвертої групи: подання ЮО податкової декларації платника ЄП четвертої групи та сплата ЄП
14:01 - Чи має право ФОП – платник єдиного податку за договором управління передавати в управління нерухоме майно, площа якого не перевищує встановлені обмеження?
14:00 - Один з казахстанських НПЗ майже повністю переорієнтується на московитський ринок
13:58 - московіяни атакували два відділення і транспортну базу Укрпошти
13:57 - Виплата дивідендів: хто і яку суму відображає у рядках 1.5 та 2 додатка АВ до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств?
13:54 - До уваги платників, які здійснюють контрольовані операції!
13:53 - Податкова знижка щодо суми коштів, сплачених на будівництво (придбання) доступного житла: які документи подаються з податковою декларацією


Більше новин