Оператор ГТС України на 26% зменшив ціну газу для ВТВ за допомогою Prozorro

28.02.2020 19:54 | Оператор ГТС України

28 лютого 2020 року, м. Київ – ТОВ «Оператор ГТС України» придбає за результатами торгів на Prozorro 320 млн кубометрів природного газу за середньою ціною 3 865 грн за тисячу кубометрів (без ПДВ), що на 26% нижче від очікуваної.

Більше того, проектами договорів передбачено, що закупівельна ціна індексується з врахуванням вартості газу на європейському хабі NCG. Тому, після відповідного коригування, остаточна ціна може знизитися ще до 20%. А це означає, що ОГТСУ буде закуповувати газ за ринковими європейськими цінами.

Оператор ГТС зміг отримати зменшену ціну завдяки значному рівню конкуренції під час торгів. В перших 4 аукціонах (з 15) взяли участь по 5-7 постачальників, серед яких відомі міжнародні компанії як Trafigura, MET, Socar і Axpo. Така потужна конкуренція свідчить про високий рівень довіри до нового оператора ГТС, а також про прозорість та привабливість умов закупівлі.

За результатами запеклої боротьби НАК «Нафтогаз України» стала переможцем на трьох торгах, ПП «Некст Ойл Трейд» – на одних. В березні відбудуться решта 11 аукціонів на закупівлю газу для потреб Оператора ГТС України.

Нагадаємо, оператор ГТС використовує паливний газ для забезпечення балансуючих дій та для виробничо-технологічних потреб функціонування газотранспортної системи.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок розвивається,
Україна – майбутнє світу,
Відкрий йому двері.

- Fin.Org.UA

Новини

21:26 - Інтерв’ю Андрія Пишного виданню "The Page" про розвиток української нумізматики під час повномасштабної війни
20:00 - Новини 25 серпня: перепризначення у "Сенс банку", знищенний ТРЦ "Караван"
19:40 - Китай пригрозив США відповіддю за санкції: він купує 90% нафти Ірану
19:15 - Трамп заявив про розмінування Ормузу і пригрозив знищити усіх, хто його знову замінує
18:45 - московія не може вивезти нафту, яку від ударів перестали переробляти її НПЗ
18:15 - Сенс банк відсторонив директорку фінмоніторингу після вимоги НБУ
18:00 - Оновлено план виїзних перевірок з питань фінансового моніторингу, дотримання вимог валютного та санкційного законодавства на 2026 рік
17:55 - У шістьох росіян хочуть конфіскувати 7 гектарів землі в Україні
17:40 - Economy Explained: NBU’s Forecast (July 2026)
17:40 - Просто про економіку: що прогнозує НБУ (липень 2026 року)
17:36 - Засідання Комісії
17:20 - Екстоп Райффайзену допомагатиме готувати Сенс банк до приватизації
16:55 - Нацбанк показав курс валют на 26 серпня
16:30 - Ласкаво просимо додому – 2, або Помилка резидента
16:25 - САП просить взяти голову Сенс банку під варту із заставою 150 мільйонів
16:20 - Україна зберігатиме частину пального під землею: уряд запустив експеримент
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 26.08.2026
15:20 - "Спрацювали системи безпеки": в Ощадбанку повідомили про збій
15:00 - Київстар запускає окрему eSIM для подорожей у роумінгу
14:40 - На ринку е-сигарет лише 4% товару є легальними – дослідження
14:18 - Щодо визначення ціни контрольованої операції за певних умов
14:15 - Порядок оподаткування ПДВ операції з вивезення за межі митної території України зразків продукції для використання під час міжнародної виставки
14:13 - Звільнення від оподаткування військовим збором доходів, що відповідно до міжнародних договорів звільняються від оподаткування ПДФО, законодавством не передбачено
14:10 - Яким чином суб’єкт господарювання має право придбати готівкову іноземну валюту для забезпечення витрат на відрядження працівників за кордон?
14:03 - Латвія передала Полтавщині 77 тонн енергетичного обладнання
14:02 - Перехід на спрощену систему оподаткування або щорічне підтвердження статусу платника ЄП четвертої групи: подання ЮО податкової декларації платника ЄП четвертої групи та сплата ЄП
14:01 - Чи має право ФОП – платник єдиного податку за договором управління передавати в управління нерухоме майно, площа якого не перевищує встановлені обмеження?
14:00 - Один з казахстанських НПЗ майже повністю переорієнтується на московитський ринок
13:58 - московіяни атакували два відділення і транспортну базу Укрпошти
13:57 - Виплата дивідендів: хто і яку суму відображає у рядках 1.5 та 2 додатка АВ до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств?


Більше новин