Уряд виплатить гірникам 654 млн грн

28.02.2020 18:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Наступного тижня Державна казначейська служба України перерахує 654  млн грн, які будуть спрямовані на забезпечення оплати праці шахтарів та внесення обов"язкових платежів, пов"язаних з виплатою заробітної плати. У Мінекоенерго питання виплати зарплат шахтарям - номер один на порядку денному, і заборгованість має бути погашена в найближчі місяці. Нагадуємо, що у 2020 році відповідно до витягу з розпису асигнувань загального фонду Державного бюджету на 2020 рік, затвердженого Міністром фінансів України 13.12.2019, за бюджетною програмою «Реструктуризація вугільної галузі» за КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» передбачено 1 962 746,1 тис.
грн, які планується спрямувати на виплату заробітної плати та погашення заборгованості з неї.

Додати коментар

Користувач:
email:





City of London, finance hub
Trading stocks, bonds, and currencies
Brexit clouds loom large

- Fin.Org.UA

Новини

17:12 - Результати операцій Національного банку України з підкріплення кас банків готівковою іноземною валютою
16:54 - Податківиця отримала підозру: вимагала 2 мільйони від прифронтового підприємства
16:47 - США та Ізраїль атакували газове родовище Ірану
16:30 - Що чекає на світову платіжну індустрію у 2026 році
16:22 - Нафта подорожчала до понад 108 доларів за барель
16:20 - Застосування податкового комплаєнсу – сучасна система управління податковими ризиками
16:19 - До уваги платників податків!
16:17 - Запровадження автоматизованої системи формування платіжних інструкцій підвищує прозорість та прогнозованість процесів стягнення податкового боргу
16:16 - "Жити ні на що": Будівельникам, які працюють в Маріуполі, перестали платити зарплати
16:12 - Надміру та/або помилково сплачені суми єдиного внеску: способи подання заяви про повернення
16:11 - Відчуження фізичною особою об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості: чи повідомляти контролюючий орган?
16:10 - Яка передбачена відповідальність за нестворення (несвоєчасне створення) або незберігання фіскальних звітних чеків (щоденних Z-звітів), створених РРО або ПРРО в електронній формі?
16:09 - З ФОПом на єдиному податку розраховувались картою в магазині або в інтернет-магазині з видачею фіскального (касового) чеку: визначення доходу
16:08 - Чи звільняються новостворені ФОП на загальній системі оподаткування після призову на військову службу від сплати ПДФО та подання звітності?
16:07 - Чи може податковий агент подати уточнюючий Розрахунок за періоди, за якими минув строк позовної давності (1095 днів)?
16:05 - Фізична особа здійснила майновий внесок до статутного капіталу юридичної особи у вигляді земельної ділянки несільськогосподарського призначення: що з доходом?
15:58 - Визначення дати, за якою складається розпорядчий документ (наказ) підприємства про прийняте рішення щодо незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці
15:57 - Для отримання довідки про статус податкового резидента застосовуйте зручний цифровий ресурс – Електронний кабінет
15:56 - Де можна переглянути реквізити рахунків для сплати єдиного внеску?
15:55 - Суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність у сфері виробництва та обігу підакцизних товарів, подають звітність за оновленими формами
15:52 - Дефенс Сіті – спеціальний правовий режим
15:50 - Чи включаються до складу доходу ЮО – платника ЄП третьої групи суми грошових коштів або матеріальних цінностей, внесені ФО – учасником як додатковий капітал без зміни розміру статутного капіталу?
15:48 - До загального фонду держбюджету за спеціальне використання води платники Дніпропетровщини спрямували понад 24,5 млн грн рентної плати
15:47 - Понад 83 тисячі РРО/ПРРО зареєстровано на Дніпропетровщині
15:42 - Будівництво без сплати податків: БЕБ вручило підозру ексдиректору компанії
15:39 - Дніпропетровщина: ФОПи сплатили до місцевих бюджетів майже 1,3 млрд грн єдиного податку
15:34 - "Запоріжжяобленерго" розробило власний проєкт для швидкого відновлення підстанцій
15:32 - У Головному управлінні ДПС у Дніпропетровській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Офіс податкових консультантів – сучасний формат спілкування з платниками»
15:31 - Комфортний сервіс без бар’єрів: очільник податкової служби Дніпропетровщини Юрій Павлютін відвідав ЦОПи Дніпра
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 19.03.2026


Більше новин