Олексій Гончарук: Схематозів не залишиться ніде — Уряд знищує корупцію в реєстрації земельних ділянок

28.02.2020 18:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Кадастрові реєстратори головного управління Держгеокадастру з Києва будуть відряджені на місяць у Київську область, а з області – у Київ.
Те саме стосується Одеси та Одеської області.
Таке рішення ухвалили через досі надто високий рівень відмов у реєстрації земельних ділянок у Києві та Одесі. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук на нараді в Держгеокадастрі. «Я поставив завдання зменшити кількість відмов у реєстрації земельних ділянок по Україні до 4% — із тих 30%, що були на кінець 2019 року.
Можу повірити, що 4% заявників дійсно неправильно оформили документи на реєстрацію, але не повірю у 20% і більше.
Наголошую, зменшення кількості відмов повинно відбутися по всій країні без жодних виключень.
Усі механізми для цього створені», - наголосив Глава Уряду. Він додав, що у Києві кількість відмов складає 59%, в Одесі — 20%. «Зрозуміло, що у цих містах дорога та приваблива земля.
Але схематозів не залишиться ніде.
Жодних вигаданих вимог до документації не має бути.
Спротив старої системи посилюється з кожним днем, але ми не відступимо від своїх принципів.
Я буду завжди боротися з корупцією та схематозом до повного їх знищення», - наголосив Олексій Гончарук. За його словами, у січні-лютому рівень відмов у середньому по Україні знизився до 10%.
Цьому сприяли механізми для підвищення прозорості роботи кадастру: відкритий доступ до координат поворотних точок земельних ділянок і безкоштовна онлайн-перевірка XML-файлів для реєстрації земельної ділянки. Крім того, для усунення людського фактора запроваджується екстериторіальний принцип розгляду заявок на реєстрацію земельних ділянок.
Тобто жодних контактів людей із чиновниками.
Усі заявки за принципом випадковості будуть потрапляти до будь-якого кадастрового реєстратора в країні.
Зазначений функціонал буде запроваджено на початку квітня.
Наразі розробляється технічний функціонал.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stock market soars high,
Bulls and bears in fierce battle,
Greed and fear collide.

- Fin.Org.UA

Новини

14:13 - Дніпропетровщина: надходження єдиного податку від сільськогосподарських товаровиробників – майже 175,7 млн гривень
14:11 - Деклараційна кампанія добігає кінця: залишилися лічені дні до 1 травня
14:09 - Деклараційна кампанія 2026: за яким ідентифікатором форми документа громадянами подається податкова декларація про майновий стан і доходи?
14:05 - Деклараційна кампанія 2026: ключові дедлайни
14:01 - Деклараційна кампанія 2026: Від 0 % до 18 % – як оподатковується продаж майна
13:59 - Від ФОПів до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло майже 1,9 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
13:56 - Безбрар’єрність – основа ефективної взаємодії податкової служби з платниками
13:15 - Європейські компанії прогнозують підвищення цін
13:00 - Ворожий БпЛА влучив в залізничне підприємство на Полтавщині
12:59 - Чистий прибуток "Нової пошти" зріс у 4,4 раза
12:48 - Від 23 до майже 44 гривень: КМДА розкрила вартість поїздок у транспорті Києва
12:30 - Цінові коливання і геополітика, та чому P&L має читати не лише CFO
12:21 - Майже 3 тисячі ліцензій втратять підприємці – порушники вимог до мінімальної зарплати у сфері роздрібної торгівлі підакцизними товарами
12:15 - У порту Одещини розлилася олія після ворожої атаки: екологи оцінюють втрати
12:05 - Вивели понад півмільярда "у тінь" з оборонних контрактів: в Україні ліквідували масштабну схему
11:50 - Банки України показали актуальний курс валют на 27 квітня
11:41 - Іран пропустив яхту найбагатшого російського мільярдера через Ормузьку протоку
11:15 - Ключовоий компонент для смартфонів та ПК злетів на 40% через війну в Ірані
11:10 - Стало відомо, скільки в Україні людей із пожиттєвим стеженням від банків
11:00 - В семи областях частково немає світла внаслідок атак московія, в 700 населених пунктах – через негоду
10:55 - Україна стала сьомою країною у світі за військовими витратами
10:40 - Goldman негативно переглянув прогноз нафти на тлі війни в Ормузі
10:15 - В Україні налічується 74 тисячі власників компаній з доходом від 10 мільйонів: хто в топ-10
10:05 - Іран готовий відкрити Ормуз, але виставив умову США
09:30 - Нафта відреагувала на глухий кут у переговорах США та Ірану
09:00 - Ворог вкотре атакував порти Великої Одеси: пошкоджено енергоооб'єкт та торговельне судно
08:30 - Як вивести з тіні ринок оренди
08:00 - Довічно ризиковий клієнт: політики та топчиновники проти прискіпливих банківських перевірок
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 27.04.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України


Більше новин