Україна долучається до європейської моделі прозорих розрахунків в авіаційній сфері, – Дмитро Абрамович

28.02.2020 16:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Україна долучається до європейської моделі прозорих розрахунків в авіаційній сфері.
Про це повідомив перший заступник Міністра інфраструктури України Дмитро Абрамович сьогодні, 28 лютого 2020 року, за результатами другого раунду консультацій з представниками ІАТА та авіакомпаній з питань узгодження країнами рішення про приєднання до Спільної системи маршрутних зборів Євроконтролю. Делегація України на чолі з першим заступником Міністра інфраструктури Дмитром Абрамовичем та керівником Украероруху Андрієм Ярмаком узяли участь у консультаціях з представниками Міжнародної асоціації повітряного транспорту (ІАТА), авіакомпаній-користувачів повітряного простору України та фахівців Центрального бюро маршрутних зборів Євроконтролю (CRCO), що відбулися у м.
Брюссель (Королівство Бельгія). «Україна долучається до європейської моделі прозорих розрахунків в авіаційній сфері.
Для Української держави завершення процесу технічної інтеграції є надзвичайно важливим пріоритетом.
Окрім покращення платіжної дисципліни авіакомпаній, це стане гарантією можливості модернізувати національну аеронавігаційну систему, дасть можливість підвищувати якість послуг і отже – підтримувати високий рівень безпеки польотів», – заявив перший заступник Міністра інфраструктури України Дмитро Абрамович. Керівник Украероруху Андрій Ярмак подякував учасникам перемовин і зазначив: «Ми є партнерами, які працюють у єдиному європейському небі, забезпечуючи безпеку польотів та комфорт для користувачів наших послуг.
Тому прагнемо спільного, єдиного погляду на наш майбутній розвиток у рамках європейської інтеграції». Андрій Ярмак наголосив, що наразі Украерорух повністю готовий – технічно, операційно та економічно  – до початку роботи в рамках Спільної системи маршрутних зборів Євроконтролю. Керівник національного провайдера аеронавігаційних послуг України проінформував, що в рамках реалізації цього процесу, відповідно до вимог Євроконтролю, проведено масштабну роботу із формування національної бази витрат України у відповідності до вимог і принципів Євроконтролю та ІСАО: отримано позитивний звіт (висновок) від Євроконтролю щодо відповідності нормативним документам; адаптовано національну нормативно-правову базу у сфері аеронавігації; забезпечено відповідність операційних та технічних процедур взаємодії зі структурними підрозділами Євроконтролю в частині передачі даних про польоти повітряних суден в повітряному просторі України; підтверджено виконання Україною (Мініфраструктури) вимог ІСАО та Євроконтролю щодо здійснення незалежного нагляду за економічною діяльністю національного провайдера. За результатами 113 сесії Розширеного Комітету з маршрутних зборів Євроконтролю, який проводився в листопаді минулого року в Брюсселі, було підтверджено повну відповідність бази витрат та ставок плати за аеронавігаційні послуги в Україні принципам Євроконтролю.

Додати коментар

Користувач:
email:





На фондовому ринку день і ніч,
Торгівля триває без зупинки.
Тут гроші легко можуть зникнути,
Але й заробити можна втричі.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 17 серпня: 13 атак по Нафтогазу за тиждень, нова хвиля дефіциту пального в московія
19:50 - Київ виконав майже половину плану підготовки до зими
19:40 - Іран пригрозив військовою атакою в Ормузі через провал переговорів зі США
19:10 - Кремль хоче забрати бізнес одного з найбільших виробників їжі у світі
18:45 - На тлі боргу аптекам Кабмін перекинув 2,5 мільярда на "Доступні ліки"
18:10 - Біля узбережжя Африки зробили нове нафтове відкриття
17:30 - Битва між московія та Україною в Чорному морі змушує Індію відмовлятися від соняшникової олії
17:00 - Компанія Трампа заробляє на китайських ШІ-моделях із чорних списків США – Reuters
16:44 - "Прапор Незалежності": Акордбанк підтримав проєкт, що повертає історію заради майбутнього
16:30 - Що показала вступна кампанія 2026 року і кого потребуватиме Україна у 2036 році?
16:30 - На місці книжкового ринку на Почайній планували ТРЦ. Що тепер там буде?
16:27 - Управління комплаєнс-ризиками охоплює основні обов’язки платника податків
16:26 - Трудові відносини: офіційне працевлаштування захищає права вагітних і працівників із дітьми
16:23 - Про максимальний розмір доходу для нарахування єдиного внеску у 2026 році
16:20 - Нацбанк показав курс долара та євро на 18 серпня
16:19 - Податкова знижка за витратами, понесеними за навчання
16:17 - Безбар’єрність – основа ефективної взаємодії податкової служби з платниками
15:50 - московіяни обстріляли відділення Приватбанку та вбили двох інкасаторів
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 18.08.2026
15:30 - "Колосальні збитки": Україна майже повністю зупинила експорт зерна з московії
15:15 - Незадеклароване майно на 78 мільйонів гривень: до суду перелдали справу депутата міськради
14:40 - Ворог атакував шахту ДТЕК на Дніпропетровщині: загинув працівник
14:36 - Міненерго готує шахти до передачі ФДМУ: що відомо
14:30 - Обмеження на продаж пального знову поширилися майже на всю Росію – ЗМІ
14:07 - Рішення Національного банку про визнання ділової репутації власника істотної участі в ТОВ "ФК "ФІНУНІВЕРСАЛ" небездоганною є правомірним
13:53 - Автоматизована система стягнення податкового боргу: цьогоріч понад 1 млрд грн вже повернуто до бюджету
13:35 - В Україні зростає кількість ювелірних компаній: хто заробляє найбільше
13:28 - До уваги платників екологічного податку!
13:27 - Якими документами ФОП може підтвердити витрати з оплати товарів, робіт, послуг (оренди) фізичній особі – продавцю (орендодавцю)?
13:26 - Чи можливо виправити помилку в надісланому Повідомленні про подання пояснень та копій документів щодо ПН/РК, реєстрацію яких зупинено?


Більше новин