Україна долучається до європейської моделі прозорих розрахунків в авіаційній сфері, – Дмитро Абрамович

28.02.2020 16:12 | Міністерство інфраструктури України

28 Лютого 2020, 10:12Україна долучається до європейської моделі прозорих розрахунків в авіаційній сфері. Про це повідомив перший заступник Міністра інфраструктури України Дмитро Абрамович сьогодні, 28 лютого 2020 року, за результатами другого раунду консультацій з представниками ІАТА та авіакомпаній з питань узгодження країнами рішення про приєднання до Спільної системи маршрутних зборів Євроконтролю.
Делегація України на чолі з першим заступником Міністра інфраструктури Дмитром Абрамовичем та керівником Украероруху Андрієм Ярмаком узяли участь у консультаціях з представниками Міжнародної асоціації повітряного транспорту (ІАТА), авіакомпаній-користувачів повітряного простору України та фахівців Центрального бюро маршрутних зборів Євроконтролю (CRCO), що відбулися у м. Брюссель (Королівство Бельгія).
«Україна долучається до європейської моделі прозорих розрахунків в авіаційній сфері. Для Української держави завершення процесу технічної інтеграції є надзвичайно важливим пріоритетом. Окрім покращення платіжної дисципліни авіакомпаній, це стане гарантією можливості модернізувати національну аеронавігаційну систему, дасть можливість підвищувати якість послуг і отже – підтримувати високий рівень безпеки польотів», – заявив перший заступник Міністра інфраструктури України Дмитро Абрамович.
Керівник Украероруху Андрій Ярмак подякував учасникам перемовин і зазначив: «Ми є партнерами, які працюють у єдиному європейському небі, забезпечуючи безпеку польотів та комфорт для користувачів наших послуг. Тому прагнемо спільного, єдиного погляду на наш майбутній розвиток у рамках європейської інтеграції».
Андрій Ярмак наголосив, що наразі Украерорух повністю готовий – технічно, операційно та економічно  – до початку роботи в рамках Спільної системи маршрутних зборів Євроконтролю.
Керівник національного провайдера аеронавігаційних послуг України проінформував, що в рамках реалізації цього процесу, відповідно до вимог Євроконтролю, проведено масштабну роботу із формування національної бази витрат України у відповідності до вимог і принципів Євроконтролю та ІСАО: отримано позитивний звіт (висновок) від Євроконтролю щодо відповідності нормативним документам; адаптовано національну нормативно-правову базу у сфері аеронавігації; забезпечено відповідність операційних та технічних процедур взаємодії зі структурними підрозділами Євроконтролю в частині передачі даних про польоти повітряних суден в повітряному просторі України; підтверджено виконання Україною (Мініфраструктури) вимог ІСАО та Євроконтролю щодо здійснення незалежного нагляду за економічною діяльністю національного провайдера.
За результатами 113 сесії Розширеного Комітету з маршрутних зборів Євроконтролю, який проводився в листопаді минулого року в Брюсселі, було підтверджено повну відповідність бази витрат та ставок плати за аеронавігаційні послуги в Україні принципам Євроконтролю.



Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші - не корінь зла, але й не листя
Гроші - це просто засіб, щоб жити
Але, якщо взяти ізлишок, то
З морокою дістанеться тобі, бо...

- Fin.Org.UA

Новини

11:07 - Sunvita Group запустила виробництво серветок у рулоні Purfix
08:50 - московія пошкодила котельню у Лозовій, від якої залежать 16 000 абонентів
08:30 - Сім трендів медійності у 2026 році
08:23 - Підтримка енергетичної стійкості України: Денис Шмигаль провів у Парижі низку зустрічей з партнерами
08:00 - Голова Агентства відновлення: Ями на трасах Київ-Одеса і Київ-Чоп залатаємо, коли будуть гроші і тепла погода
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 19.02.2026
23:00 - Накази Міністерства енергетики України
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:05 - Денис Шмигаль провів зустріч з Міністром енергетики США Крісом Райтом
21:03 - Новини 18 лютого: новий історичний рекорд курсу євро, Україна без угорського дизпального
21:01 - московія виставила штраф Google, який у 10 тисяч разів перевищує світовий ВВП
20:45 - Свириденко назвала умову, за якої в Україні почнуть ремонт доріг
20:36 - Київська прокуратура вимагає знести ресторан біля Дніпра
20:35 - Ситуація на ринку пального в Україні є стабільною
20:10 - Енергетики пояснили, чому платіжки ростуть під час відключень світла
19:55 - На Одещині сильна снігова буря ускладнила логістику
19:25 - В Україні 19 лютого цілодобово діятимуть графіки відключення світла
19:18 - НСЗУ уклала договори з прифронтовими медзакладами на 53 мільярди гривень
18:55 - "Нова пошта" почала одягати працівників в екзоскелети
18:46 - Російський фондовий ринок втратив третину капіталізації після доручення Путіна подвоїти її
18:35 - Миколаївський глиноземний завод планують продати цього року
18:20 - У московія закінчуються гроші на нові нафтові свердловини: буріння на мінімумі за 3 роки
18:10 - НКЦПФР та Мінекономіки обговорили розвиток організованого ринку твердого біопалива та біржової інфраструктури
18:03 - Торік Київ витратив на протиожеледну сіль вдвічі менше, ніж у 2024-му
17:53 - Правоохоронці виявили незаконне використання гумдопомоги
17:46 - Туризм Куби занепадає через нестачу палива
17:44 - "Ми можемо зробити за 4 місяці те, що ви — за 4 роки": Олег Крот у Мюнхені про швидкість рішень у війні
17:41 - В Україні у січні підскочили продажі пального: головна причина - "генераторна"
17:35 - Денис Шмигаль: Україна ініціює створення Energy Task Force – єдиної архітектури координації з питань енергетичної безпеки
17:30 - Курс євро встановить новий історичний рекорд щодо гривні


Більше новин