Заступник Міністра охорони здоров’я на селекторній нараді з керівниками ОДА промоніторив готовність регіонів до можливих випадків виявлення вірусу

26.02.2020 22:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні в Кабінеті Міністрів України заступник Міністра охорони здоров’я  Віктор Ляшко провів селекторну нараду із керівниками обласних державних адміністрацій.  «Продовжується перевірка температури тіла та стану здоров’я усіх людей на всіх визначених пунктах пропуску — семи прикордонних пунктів пропуску та восьми найбільших аеропортів.
Завдяки спільним зусиллям Держприкордонслужби, медичних працівників, лікарів-епідеміологоів а також працівників Держпродспоживчслужби, ми забезпечуємо температурний скринінг, вчасне виявлення та ізоляцію подорожуючих до закладів охорони здоров’я, які мають інфекційні стаціонари», — сказав Віктор Ляшко. Він також додав, що координація усіх дій із регіонами — є вкрай важливою сьогодні.  Із керівниками ОДА Віктор Ляшко обговорив розроблені регіональні плани протиепідемічних заходів та заходів щодо посилення режиму поточної дезінфекції в місцях масового скупчення людей.  На нараді оцінили готовність областей до випадку фіксування коронавірусної інфекції — визначення закладів охорони здоров’я, які буде використано для госпіталізації і ізоляції осіб з ознаками захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом та їх технічно-матеріальне забезпечення.  За дорученням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука до 11 години завтра всі керівники ОДА мають подати МОЗ всю актуальну інформацію виконання Національного плану протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню коронавірусу на території України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Traders in the pit
Numbers flash upon the screens
Capital market.

- Fin.Org.UA

Новини

09:00 - МВФ ухвалив нову чотирирічну програму фінансування для України
08:30 - Яка роль акселераторів в оборонних інноваціях
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 27.02.2026
00:28 - IMF Executive Board Approves USD 8.1 Billion under a New Four-Year Extended Fund Facility Arrangement for Ukraine and Authorizes an Immediate USD 1.5 Billion Disbursement
00:28 - Рада директорів МВФ ухвалила нову чотирирічну програму в межах Механізму розширеного фінансування для України обсягом 8,1 млрд дол. США та затвердила перший транш у сумі 1,5 млрд дол. США
21:58 - Денис Шмигаль: очікуємо від партнерів понад 23 млн євро у Фонд підтримки енергетики
21:05 - Новини 26 лютого: Е-рецепт отримає три найдешевші ліки, чехи отримали дозвіл на видобуток графіту в Україні
20:53 - В Україні 27 лютого графіки відключення світла діятимуть у більшості регіонів
20:45 - "Росатом" відкинув санкції Британії – будуватиме й далі АЕС за кордоном
20:20 - Волл-стріт шукає захист від "обвалів" через штучний інтелект у складних угодах
20:15 - "Київстар" купив провайдера на Кіровоградщині
19:50 - Техакції падають: звіт Nvidia не зняв страхів щодо бульбашки витрат на ШІ
19:20 - Саудити почали розпродаж нафти на тлі страху війни США та Ірану
19:05 - Латвія першою в світі визнала електронні підписи України
18:50 - Нафта впала нижче $70 на тлі рекордного стрибка запасів найбільшого споживача
18:35 - Японія виділить 41 мільйон доларів на грантову допомогу Україні
18:20 - Чеському холдингу дозволили видобувати графіт на одному з найбільших родовищ України
17:50 - Український виробник БПЛА придбав більшість видання "Бабель"
17:45 - Словаччина та Угорщина продовжують постачати електрику в Україну попри погрози
17:20 - Президентка Європейського інвестиційного банку: "Боротьба України – це і наша боротьба"
17:20 - Нацбанк показав курс долара і євро на п'ятницю 27 лютого
17:17 - Просто про економіку: чого чекати далі (лютий 2026 року)
17:09 - Комісія готується до представлення концепції нового закону про інфраструктуру фінансових ринків
17:00 - Кабмін вніс зміни до операційного плану протимінної діяльності
16:55 - До е-рецепту додадуть перелік з трьох найдешевших варіантів препарату
16:50 - Уряд розширив доступ до грантів для переробної промисловості
16:30 - Як судять моделей OnlyFans
16:20 - Оборонні підприємства отримали понад 6,6 мільярда гривень пільгових кредитів
16:08 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:00 - Зроблено в Україні: Уряд розширив доступ бізнесу до грантів для переробної промисловості


Більше новин