Олексій Гончарук: Всі медичні служби держави знаходяться у підвищеній готовності

26.02.2020 18:42 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

На сьогодні в Україні не зафіксовано жодного випадку коронавірусу, але Уряд готовий до будь-якого сценарію.
Всі служби держави знаходяться у підвищеній готовності.
Про це під час брифінгу сказав Прем’єр-міністр Олексій Гончарук. «Уряд вжив всіх необхідних заходів, щоб у разі потрапляння інфекції, вона відразу була локалізована, і людям була надана необхідна допомога.
 Задача Уряду на сьогодні — не допустити потрапляння коронавірусу на територію України», — сказав Олексій Гончарук.  З восьмої ранку на всіх найбільших прикордонних пунктах пропуску та в найбільших аеропортах перевіряють температуру тіла у всіх людей, які виїжджатимуть на територію України.
  Мова йде про сім основних автомобільних пунктів пропуску та три залізничних через державний кордон авто з Польщі, Словаччини, Угорщини та Румунії та вісім найбільших аеропортів: «Львів», «Чернівці», «Бориспіль», «Жуляни», «Одеса», «Харків», «Дніпро» та «Запоріжжя».  На кожному пункті пропуску працює епідеміолог, забезпечений всіма необхідними засобами епідеміологічного захисту: комплектами ізолюючих комбінезонів, захисними окулярами та безконтактними термометрами.
А також на кожному пункті працює карета швидкої допомоги.  Олексій Гончарук також зазначив, що Уряд щодня підсилює систему, яка запобігає проникненню в Україну цього захворювання.
З цією метою Уряд сьогодні призначив Головним санітарно-епідеміологічним лікарем країни Віктора Ляшка, заступника Міністра охорони здоров’я.  «Відсьогодні Віктор Ляшко буде безпосередньо комунікувати і координувати дії органів державної влади і всіх служб, аби максимально якісно організувати роботу для запобігання потрапляння на територію країни цієї інфекції», — пояснив Прем’єр-міністр.  Посада Головного санлікаря країни дозволяє вводити карантин у разі ввезення коронавірусу на територію України, а також запроваджувати контрольні протиепідеміологічні заходи.  За словами Головного санітарно-епідеміологічного лікаря Віктора Ляшка, вже відомі перші результати дослідження зразків, які взяті у людей, що перебувають у Санжарах.
Вони негативні.
Ранковий медичний огляд не зафіксував ні в кого підвищення температури. «Ми розпочали зі вчорашнього дня і сьогодні з 8-ї ранку продовжуємо в пунктах перетину державного кордону з Євросоюзом перевіряти стан здоров’я всіх людей.
Прикордонники працюють разом з епідеміологами, вони проводять температурний скринінг і, у разі виявлення підозри на інфікування, люди будуть доставлені в інфекційні лікарні на швидких допомогах, які чергують в семи найбільших пунктах пропуску.
Після цього їм проведуть додаткові обстеження для прийняття відповідного рішення», — зазначив Віктор Ляшко. Він додав, що сьогодні МОЗ затвердило новий стандарт надання медичної допомоги при коронавірусній інфекції, запровадивши новий алгоритм.

Додати коментар

Користувач:
email:





Cryptocurrency
Unpredictable markets
Risk and reward high

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Німеччина за крок до заборони соцмереж для дітей
17:27 - Через надзвичайну ситуацію, на Вінничині змінено курсування приміських поїздів
16:41 - 20 мільярдів доларів за п’ять років: Індія та Бразилія підписали угоду про мінерали
15:38 - OpenAI очікує, що до 2030 року витратить на обчислення 600 мільярдів доларів
14:40 - Париж передає Києву генератори
14:00 - Туреччина перевірить найбільші соцмережі на предмет захисту дітей
13:10 - Фіцо погрожує зупинити експорт електрики, якщо Україна не відновить поставки нафти в Словаччину
11:55 - Генераторний попит: у січні імпорт бензину в Україну збільшився на 70%
10:55 - Руйнування значні: московія знову атакувала енергооб'єкт ДТЕК на Одещині
10:00 - Рух потягів 21 лютого: як курсуватимуть на небезпечних ділянках
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 21.02.2026
07:00 - Монетизація покемонів: як блогер Логан Пол продав картку Pikachu за 16 мільйонів доларів
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:35 - Денис Шмигаль: Робота з ліквідації наслідків російських атак триває безперервно – 24/7
21:00 - Новини 20 лютого: скасування мит Трампа, Україна отримає 6 європейських ТЕС та ТЕЦ
20:50 - Міжнародна морська організація нарахувала 529 суден під фальшивими прапорами
20:40 - Фондовий ринок відреагував на скасування мит Трампа
20:12 - Онлайн-покупки: 73% українців не завершують замовлення через "бар’єри" – дослідження
19:50 - В Україні 21 лютого графіки відключення світла діятимуть у більшості регіонів
19:30 - Держагрореєстр перейшов у повну державну власність
19:15 - Угорщина заблокувала кредит на 90 мільярдів євро для України – FT
19:13 - Національний банк оскаржить судові рішення щодо скасування рішення регулятора про накладення на ТОВ "ВЕЙ ФОР ПЕЙ" штрафу за порушення у сфері фінмоніторингу
19:06 - Обійшли санкцій на 90 мільярдів доларів: FT розкрила тіньову мережу "Роснефти"
18:57 - Водій нардепа Лабазюка отримав підозру за відмову свідчити
18:55 - Штучний інтелект спричинив зупинку сервісу Amazon
18:49 - Grain from Ukraine: Пакистан отримав від України велику партію пшениці
18:25 - Свириденко розповіла, що вже виявив аудит "Енергоатома"
18:09 - Іспанія виділила 200 мільйонів євро на модернізацію енергетики та інфраструктури України
18:06 - "Київтеплоенерго" роз'яснило зміни у платіжках за опалення за січень
18:00 - Зроблено в Україні: в січні держава підтримала несировинний експорт на 5,2 млрд грн


Більше новин