2,5 тис інспекторів та 27,6 тис навчальних закладів візьмуть участь у масштабній інформаційній кампанії з протидії коронавірусу

26.02.2020 18:42 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

За ініціативи Уряду 27 лютого 2020 року в усіх шкільних та дошкільних закладах стартує всеукраїнська кампанія з протидії проникненню корона вірусу на територію нашої держави. До кампанії оперативно долучилася Держпродспоживслужба, впродовж якої понад 2,5 тис інспекторів відвідуватимуть заклади шкільної та дошкільної освіти.
Загалом планується охопити майже 27,6 тис шкіл та дитячих садочків. «Наші спеціалісти проводитимуть просвітницькі та роз’яснювальні бесіди з адміністрацією та педагогічним колективом навчальних закладів.
Також ми плануємо проводити бесіди з батьками, роздавати інформаційні матеріали від Міністерства охорони здоров’я України та Всесвітньої організації охорони здоров"я, як уберегтися від вірусу.
Ми розраховуємо, що ця робота матиме ланцюгову реакцію: наприклад учителі поширюватимуть матеріали у батьківських чатах та месенджерах», - наголосила т.
в.
о.
Голови Держпродспоживслужби Ольга Шевченко.
Вона уточнила, що зручні формати поширення такої інформації будуть обговорювати безпосередньо із керівниками навчальних закладів.
Наразі вже надруковані відповідні інформаційні  роз"яснювальні листівки та брошури, які спеціалісти Держпродспоживслужби поширюватимуть в школах та садочках. Нагадаємо, що питання об’єднання зусиль у протидії потрапляння коронавірусу на територію України шляхом підвищення обізнаності населення через масштабну інформаційну кампанію піднімалося і на підсумковій колегії Держпродспоживслужби 25 лютого 2020, яка відбулася під керівництвом заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького.

Додати коментар

Користувач:
email:





Час довіряти
Тільки собі та досвіду,
А не прогнозам

- Fin.Org.UA

Новини

18:10 - У Києві все ще без тепла 3300 багатоповерхівок – Кличко
18:00 - Кожен другий українець користується послугами в "Дії" — дослідження
17:30 - СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які "обкладали даниною" бізнес
16:50 - "Київводоканал" відновив водопостачання на лівому березі Києва
16:00 - У 2025 році Туреччина стала найбільшим імпортером української кукурудзи
15:05 - У Києві на Троєщині 600 будинків – без тепла, водопостачання та світла
14:42 - У Києві до звичайного режиму роботи повертається "червона" лінія метро
14:00 - Євросоюз передає Україні 447 генераторів
13:48 - У розвідці розповіли, як компанії Білорусі залучені до виконання оборонного замовлення московія
13:18 - На Одещині та Дніпропетровщині застосували екстрені відключення світла
12:21 - ДТЕК Ахметова хоче розірвати багатомільйонну скандальну угоду з "Енергоатомом"
11:18 - московіяни атакували кондитерську фабрику Roshen в Києві: є загибла і поранені
10:39 - Поїзди "зеленої" та "червоної" гілок столичного метро змінили рух через обстріл
10:23 - Половина багатоповерхівок Києва залишилися без тепла після ворожої атаки
10:10 - В Міненерго розповіли, в яких регіонах найбільші знеструмлення після атаки московія
10:00 - В Україні спрогнозували розвиток індустріальних парків
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 24.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:28 - Денис Шмигаль: усі встановлені когенераційні установки мають працювати для потреб споживачів
21:49 - Енергонезалежність малого бізнесу: Уряд запускає програму підтримки ФОП до 15 тис. грн
21:00 - Новини 23 січня: Україна на межі гуманітарної катастрофи, Кличко закликав киян виїхати з міста
20:52 - Уряд запровадив гранти для малого бізнесу на купівлю енергообладнання
20:50 - Шахраї розсилають фейкові листи "від НБУ" з вимогою документів
20:35 - Денис Шмигаль: Працівники аварійно-відновлювальних бригад отримуватимуть додатково 20 тисяч гривень щомісяця
20:28 - Українці подали до Міжнародного реєстру збитків сто тисяч заяв
20:20 - По 20 тисяч щомісяця: Зеленський анонсував доплати аварійним бригадам
19:55 - Глава ДТЕК: Україна на межі гуманітарної катастрофи після атак московія
19:48 - Тігіпко купує у Веревського елеватор на Черкащині
19:40 - Ситуація зі світлом різко ускладнилася, енергосистема на межі – ДТЕК
19:20 - Управління держборгом: уряд виконав одну з 15 рекомендацій аудиторів


Більше новин