На Луганщині відбувся семінар для підприємців

26.02.2020 18:36 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

1Днями в приміщенні Сєвєродонецької міської ради відбувся семінар для суб’єктів господарювання, в якому взяв участь завідувач Сектору ДРС у Луганській області Олександр Андрєєв.

У заході взяли участь суб’єкти  господарювання,  які здійснюють господарську діяльність у сфері надання побутових послуг (перукарні, салони краси, майстерні з виготовлення ювелірних виробів та ін.), працівники виконавчих органів міської ради та фахівці зі споживчої політики, санітарного, податкового та трудового законодавства. 

Тематикою заходу стало правове регулювання споживчої політики, проблемні питання та шляхи їх вирішення, актуальні проблеми щодо дотримання вимог санітарного, трудового законодавства на об’єктах побутового обслуговування, застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері надання побутових послуг, а також наглядового законодавства.

Під час обговорення проблемних питань, які виникають у суб’єктів господарювання при ведені бізнесу та проведенні перевірок контролюючими органами, представник ДРС зосередив увагу підприємців на тому, що із скаргами на дії органів державного контролю підприємці можуть звертатись до Державної регуляторної служби України, яку наділено повноваженнями щодо перевірки цих органів.

Запись На Луганщині відбувся семінар для підприємців впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stock prices rising
Investors feeling hopeful
Bull market prevails

- Fin.Org.UA

Новини

09:53 - Російські БпЛА атакували порт на Одещині
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 18.04.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 17 квітня: Іран відкрив Ормуз, в Україні рекордно дорожчає євро
20:45 - У Києві спростили отримання компенсації за сонячні електростанції
20:19 - В Україні 455 будівель отримали енергосертифікати: навіщо вони потрібні
20:06 - московіяни почали розробку найбільшого родовища марганцю в окупованій частині України
19:45 - Повноцінне відновлення судноплавства через Ормуз все ще під питанням – ЗМІ
19:19 - "Укренерго" не прогнозує відключення світла 18 квітня: надало поради щодо електроприладів
18:58 - У ЄС знизили ціни на газ після відкриття Ормузької протоки
18:57 - СЗРУ: заборгованість компаній московія – найвища з часу глобальної кризи
18:18 - В Україні модернізуватимуть водопостачання: Мінрозвитку відібрало пілотні проєкти
18:15 - YouControl проаналізував, які компанії пов'язані з родиною Шуфрича
18:00 - Опитування про банківське фондування, ІI квартал 2026 року
18:00 - Банки очікують зростання обсягів і вартості коштів клієнтів – Опитування про банківське фондування
17:37 - Україна домовилася про відтермінування державного боргу
17:30 - Мінекономіки затвердило єдині правила підготовки інвестпроєктів
17:30 - Україна експортувала рекордний за чотири роки обсяг м’яса птиці
17:00 - Українські компанії запрошують долучитися до Українсько-латвійського бізнес-форуму
16:59 - Курс євро до гривні знову оновить історичний максимум
16:55 - В Україні почали знижуватись ціни на пальне: скільки коштує бензин, дизель та газ
16:37 - Постачання нафти "Дружбою" може відновитися наступного тижня – Мадяр
16:30 - CBAM: Україна та Швеція домовилися про спрощення процедур акредитації верифікаторів
16:30 - Три головні звіти бізнесу
16:15 - Нафта впала нижче 90 доларів за барель і продовжує йти вниз на тлі новин з Ормузу
16:10 - Робота в Україні: на які вакансії найбільше зросли зарплати
16:07 - Леся Карнаух під час міжнародної конференції: Досвід України як забезпечувати стабільність податкового адміністрування під час війни є унікальним та цінним для багатьох країн
16:03 - Наказ Мінекономіки від 15.04.2026 № 4964 «Про затвердження плану розроблення технічних регламентів на 2026 рік»
16:01 - Іран заявив, що відкрив Ормузьку протоку
16:00 - До €10 000 на розвиток бізнесу: жінок-агропідприємиць запрошують до участі в програмі з розвитку бізнесу


Більше новин