Уряд запровадив соціальні стипендії студентам, які проживають на лінії зіткнення

26.02.2020 16:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Уряд на черговому засіданні 26 лютого 2020 року прийняв рішення щодо запровадження виплати соціальних стипендій студентам закладів фахової передвищої освіти та студентам з числа дітей, які проживають у населених пунктах на лінії зіткнення.
Про це повідомила Міністр соціальної політики Юлія Соколовська. За словами Юлії Соколовської, постанова Кабінету Міністрів України також врегульовує питання щодо: продовження виплати вже призначеної соціальної стипендії дітям учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, батьки яких померли; порядку виплати соціальної стипендії студентам першого курсу навчання та студентам, які мають академічну заборгованість. „Прийняття акта дозволить привести у відповідність до норм чинного законодавства порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати соціальних стипендій, а також удосконалити порядок виплати соціальних стипендій ”, – пояснила Міністр. Довідково Соціальна стипендія виплачується: - дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування; - особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи; - шахтарям та їх дітям; - учасникам Революції Гідності, учасниками бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та їх дітям; - дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю І-ІІІ групи; - дітям, зареєстрованим як внутрішньо переміщені особи; - особам, яким призначені соціальні стипендії Верховної Ради України для студентів закладів вищої освіти з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей; - особам, які отримують допомогу відповідно до Закону України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”. Розмір соціальної стипендії становить: - для студентів закладів фахової передвищої освіти – 890 гривень; - для студентів закладів вищої освіти – 1 180 гривень; - для студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, - 2 360 гривень.

Додати коментар

Користувач:
email:





Біржові коти,
Мишачий бій в грошовім
Чишні від труду

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 31.03.2026
15:25 - У Києві викрили масштабну схему незаконного оформлення авто
15:16 - Кріппа став співвласником Burny Games, яка створює мобільні ігри
15:10 - Фермери працюють у мінус, а молочка в магазині не дешевшає. Хто забирає різницю?
15:02 - Cтраховики наростили активи та прибуток, а фінансові компанії відновили довоєнний обсяг послуг – Огляд небанківського фінансового сектору
15:00 - Тарас Висоцький: Державна підтримка аграріїв під час посівної – кредити, безпека та розмінування
14:55 - Огляд небанківського фінансового сектору, березень 2026 року
14:52 - Сектор організаційно-аналітичного забезпечення роботи заступника Міністра
14:46 - Федоров розповів про створення перших приватних підрозділів ППО
14:35 - Уряд оновив програму підтримки енергонезалежності осель українців
14:31 - Жертва стрибка цін на дизпальне: у Нідерландах простоює 50% рибальського флоту
14:27 - Сербія домовилася з Росією про продовження імпорту газу
14:15 - Ще одна східноазійська країна імпортувала російські нафтопродукти
14:05 - Балтика перетворилася для московії на зону високого ризику – Міноборони
14:00 - Чому земельна децентралізація стала успішною
14:00 - Євроінтеграція у сфері довкілля: практичні кроки виконання розділу 27 у межах кластеру «Зелений порядок денний»
13:56 - Google відкриває реєстрацію на безплатну програму про створення ШІ-агентів для бізнесу
13:51 - Леся Карнаух: ДПС спільно з Мінцифри планують запустити в Дії низку нових податкових сервісів
13:49 - Ринок робітничих спеціальностей: для кого роботодавці рекордно підвищили зарплати
13:40 - 510 млн євро портфелю: Ощадбанк та ЄБРР створять нові інструменти підтримки бізнесу
13:35 - Митниця повідомила, які пункти пропуску на кордоні з Польщею зараз найбільш завантажені
13:23 - Dragon Capital розпочинає будівництво другої черги індустріального парку у Львові
13:01 - Результати "рибної" реформи: "еРибальство" додала бюджету 170 мільйонів
13:00 - Уряд удосконалив програму підтримки енергонезалежності домогосподарств
13:00 - 5 стратегічних помилок малих і середніх фермерських господарств у 2026 році – і як їх уникнути
13:00 - Поліція викрила розкрадання 2,5 мільйонів гривень на ремонті Одеського зоопарку
12:47 - За яким кодом класифікації доходів бюджету сплачується роботодавцями внесок на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю?
12:46 - Працівник та гіг-спеціаліст від резидента Дія Сіті отримав подарунок: чи є об’єкт оподаткування ПДФО?
12:45 - Порушення неприбутковою організацією вимог закону, який регулює її діяльність: що з неприбутковістю?
12:44 - Чи вважається постачанням товарів безоплатна передача підприємством таких товарів, отриманих як благодійна допомога, своїм працівникам?


Більше новин