Україна підтримує Декларацію Комітету внутрішнього транспорту Європейської економічної комісії ООН , – Дмитро Абрамович

26.02.2020 16:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Україна підтримує Декларацію Комітету внутрішнього транспорту Європейської економічної комісії ООН «Удосконалення відповідей сталого внутрішнього транспорту глобальним кліматичним і природничим викликам – спільний заклик до дій».
Про це заявив перший  заступник Міністра інфраструктури України Дмитро Абрамович у своєму виступі на засіданні Комітету під час Сегменту високого рівня «Виклики навколишнього середовища внутрішньому транспорту» 25 лютого 2020 року у м.
Женева (Швейцарська Конфедерація).
Захід відбувся у рамках 82-ї сесії Комітету внутрішнього транспорту Європейської економічної комісії  ООН. Комітет внутрішнього транспорту є найвищим органом Європейської економічної комісії ООН з політики у сфері транспорту.
Нормотворча робота Комітету спільно з країнами-учасниками зосереджена на розробці правових інструментів для розвитку ефективних, інтегрованих і безпечних пан’європейських транспортних систем. «Швидкий розвиток транспортної галузі, особливо у сфері вантажної логістики та пасажирських перевезень, сприяє прискоренню розвитку міжнародної торгівлі, туризму, розширенню меж взаємодії країн.
Але в той же час перед нами постають нові виклики, основними з яких є кліматичні та екологічні.
Тому Україна підтримує Декларацію Комітету внутрішнього транспорту Європейської економічної комісії ООН щодо удосконалення відповідей сталого внутрішнього транспорту глобальним кліматичним і природничим викликам», – заявив Дмитро Абрамович. Перший  заступник Міністра інфраструктури України наголосив, що підвищення екологічності транспорту та об’єктів інфраструктури, сприяння розвитку річкового та електричного транспорту, забезпечення надійного перевезення небезпечних вантажів є пріоритетами державної політики у національній транспортній галузі й Україна підтримує спільний заклик Комітету до дій із забезпечення екологічності внутрішнього транспорту.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stock prices fluctuate,
Anxiety and hope alike,
Gamble on the trade.

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Німеччина за крок до заборони соцмереж для дітей
17:27 - Через надзвичайну ситуацію, на Вінничині змінено курсування приміських поїздів
16:41 - 20 мільярдів доларів за п’ять років: Індія та Бразилія підписали угоду про мінерали
15:38 - OpenAI очікує, що до 2030 року витратить на обчислення 600 мільярдів доларів
14:40 - Париж передає Києву генератори
14:00 - Туреччина перевірить найбільші соцмережі на предмет захисту дітей
13:10 - Фіцо погрожує зупинити експорт електрики, якщо Україна не відновить поставки нафти в Словаччину
11:55 - Генераторний попит: у січні імпорт бензину в Україну збільшився на 70%
10:55 - Руйнування значні: московія знову атакувала енергооб'єкт ДТЕК на Одещині
10:00 - Рух потягів 21 лютого: як курсуватимуть на небезпечних ділянках
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 21.02.2026
07:00 - Монетизація покемонів: як блогер Логан Пол продав картку Pikachu за 16 мільйонів доларів
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:35 - Денис Шмигаль: Робота з ліквідації наслідків російських атак триває безперервно – 24/7
21:00 - Новини 20 лютого: скасування мит Трампа, Україна отримає 6 європейських ТЕС та ТЕЦ
20:50 - Міжнародна морська організація нарахувала 529 суден під фальшивими прапорами
20:40 - Фондовий ринок відреагував на скасування мит Трампа
20:12 - Онлайн-покупки: 73% українців не завершують замовлення через "бар’єри" – дослідження
19:50 - В Україні 21 лютого графіки відключення світла діятимуть у більшості регіонів
19:30 - Держагрореєстр перейшов у повну державну власність
19:15 - Угорщина заблокувала кредит на 90 мільярдів євро для України – FT
19:13 - Національний банк оскаржить судові рішення щодо скасування рішення регулятора про накладення на ТОВ "ВЕЙ ФОР ПЕЙ" штрафу за порушення у сфері фінмоніторингу
19:06 - Обійшли санкцій на 90 мільярдів доларів: FT розкрила тіньову мережу "Роснефти"
18:57 - Водій нардепа Лабазюка отримав підозру за відмову свідчити
18:55 - Штучний інтелект спричинив зупинку сервісу Amazon
18:49 - Grain from Ukraine: Пакистан отримав від України велику партію пшениці
18:25 - Свириденко розповіла, що вже виявив аудит "Енергоатома"
18:09 - Іспанія виділила 200 мільйонів євро на модернізацію енергетики та інфраструктури України
18:06 - "Київтеплоенерго" роз'яснило зміни у платіжках за опалення за січень
18:00 - Зроблено в Україні: в січні держава підтримала несировинний експорт на 5,2 млрд грн


Більше новин