Людей, які повертаються з Італії, оглядатимуть лікарі

24.02.2020 20:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

На прикордонних постах будуть проводити температурний скринінг людей, які повертаються з Італії.
Прикордонниками відпрацьовані всі алгоритми у разі виявлення ознак захворювання  – на пунктах пропуску є тимчасові ізолятори.
Потім їх переводять до ізоляційних приміщень у спеціалізованих лікарнях.
Про це під час брифінгу повідомив заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко. «МОЗ повністю готове до прийняття хворих і надання якісної допомоги у разі необхідності.
Наразі у нас в повній готовності є понад 2 тисячі лікарів-інфекціоністів, понад 5 тисяч медперсоналу і окремі інфекційні бокси, які використовуються на початкових стадіях розвитку епідемії або спалаху.
Першочергове завдання — не допустити ввезення вірусу в Україну», — сказав Віктор Ляшко.  Голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко додав, що в аеропортах Бориспіль та Жуляни всі пасажири прямих рейсів на в’їзд до України будуть ретельно обстежуватись.
Наразі з Італії приймається близько 20 авіарейсів на тиждень. «Більше того, найбільший напрямок в’їзду до України становить «Тиса» у Закарпатській області, де щоденно перетинають кордон понад 500 автівок з Італії.
З восьмої ранку завтрашнього дня там буде забезпечена температурна перевірка всіх людей, які в’їжджають.
Ми застосовуємо всі необхідні заходи, щоб не допустити зараження», — зазначив Сергій Дейнеко. Нагадаємо, в Україні не зареєстровано і не виявлено жодного випадку хвороби на коронавірус.
При цьому всі відомства знаходяться в готовності та мобілізовані, щоб не допустити розповсюдження коронавірусу в країні. Сьогодні вже п’ятий день перебування в обсервації в Нових Санжарах евакуйованих з Китаю українців — всі вони почуваються добре, підвищеної температури ні в кого не виявлено.  Додаткова інформація На Півночі Італії, до початку березня закриті всі навчальні заклади: школи, ліцеї, університети, а також усі музеї, історичні пам"ятки, театри. Медичні служби Італії, як і раніше, перебувають у стані підвищеної готовності та вживають всіх необхідних заходів для подолання наслідків від зараження коронавірусом та недопущення його подальшого розповсюдження. Інформації про зараження коронавірусом громадян України в Італії не надходило.
На консульському обліку ЗДУ в Італії  станом на 01.01.2020 перебуває - 15632 гр.
України, у т.ч.
 серед них на обліку ГКУ в Мілані – 9158. МЗС разом з ПУ в Італії та Генеральними консульствами України в Мілані та Неаполі здійснюють цілодобовий моніторинг ситуації навколо розповсюдження коронавірусу в країні.
Відповідні рекомендації громадянам України розміщені на веб-ресурсах МЗС http://tripadvisor.mfa.gov.ua/?p=1720 В ПУ в Італії та ГКУ в Мілані та Неаполі цілодобово працюють телефони «гарячих ліній» для громадян України на випадок надзвичайної ситуації: - ПУ в Італії тел: (+39) 3519 886 823 - ГКУ в Мілані тел: (+39) 3487 254 038 - ГКУ в Неаполі тел: tel:+39-327-736-48-22 Фото ІА «РБК-Україна» 

Додати коментар

Користувач:
email:





Золото, акції та бонди,
Кожен шукає свій шлях,
Кожен знає - треба знайти,
То що додась фінансовий ринок.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 11 травня: правки до законопроєкту про "податок на OLX", аналіз великих угод з готівкою
20:45 - Ілон Маск та Тім Кук супроводжуватимуть Трампа на перемовини із Сі
20:25 - "Енергоатом" збудував одну з ключових захисних споруд на Рівненській АЕС
20:05 - У вівторок 12 травня відключень світла не заплановано
19:53 - В Україні ціни на будівельні роботи зросли на понад 16% у березні
19:30 - Від 50 і старше: уряд Свириденко шукає кадрові резерви всередині країни
19:14 - "Укренерго" просить підвищити тарифи на передачу електроенергії: які причини
19:03 - Sony викуповує права на пісні Леонарда Коена, Blondie, Бібера та інших
18:34 - Нацбанк показав курс долара та євро на 12 травня
18:15 - Данський перевізник очікує, що її судна будуть заблоковані в Ормузі до кінця 2026 року
17:54 - Експортне мито та фінмоніторинг: які правки потрапили до законопроєкту про "податок на OLX"?
17:53 - НБУ змоделював, як розвиток війни в Ірані впливатиме на ціни та економіку України
17:15 - "Укргазвидобування" виграло суд у китайського підрядника щодо ремонту свердловин
17:00 - єОселя: За минулий тиждень 157 українських родин отримали кредити на житло
16:55 - Держфінмоніторинг посилює аналіз готівкових покупок дорогої нерухомості та авто
16:39 - На кордоні "єЧерга" автоматично перевірятиме наявність "Зеленої картки"
16:27 - Угорщина може відмовитися від співпраці з "Росатомом" щодо єдиної АЕС у країні
16:23 - Американські аналітики підрахували можливі втрати країн G-7 від експансії Китаю
16:18 - Результати досліджень зонування України. Херсонська область
16:01 - Результати досліджень зонування України. Миколаївська область
16:00 - Мінекономіки запускає «Дайджест бізнес-реформ»
15:50 - Поліція викрила "агрошахраїв", які ошукали іноземців
15:46 - В Україні обсяги митних пільг зросли на понад 50%
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.05.2026
15:17 - Пропонується внести зміни до деяких нормативно-правових актів із питань реєстрації учасників платіжного ринку
15:15 - Вперше з початку війни в Ірані росіяни збільшили знижку на нафту Urals – ЗМІ
15:06 - Недостовірне декларування: судитимуть ексголову Держлікслужби
15:00 - В Україні попит на вторинне житло падає, вартість зростає нерівномірно
14:45 - «Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 4,4 млрд грн доступних кредитів за програмою «5-7-9%»


Більше новин