Інформація щодо поновлення Насірова Р.М. на посаді Голови ДФС не відповідає дійсності

24.02.2020 19:54 | Державна фіскальна служба України

Рішенням Окружного адміністративного суду м. Києва від 11 грудня 2018 року у справі №826/2538/18, визнано протиправним та скасовано розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 січня 2018 року №35-р «Про звільнення Насірова Р.М. з посади Голови Державної фіскальної служби України» та поновлено Насірова Р.М. на посаді Голови Державної фіскальної служби України, стягнуто з ДФС на користь Насірова Романа Михайловича суму середнього заробітку за час вимушеного прогулу у розмірі 183 3342,84 грн. (сто вісімдесят три тисячі триста сорок дві гривні вісімдесят чотири коп.).
Судове рішення суду першої інстанції оскаржено в апеляційному порядку Кабінетом Міністрів України, Державною фіскальною службою України та народним депутатом України Журжієм Андрієм Валерійовичем.
Під час розгляду апеляційних скарг Насіров Р.М.:
- відмовився від позовних вимог в частині стягнення матеріальної шкоди, спричиненої незаконним звільненням, у вигляді стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу. Під час судового засідання 20.12.2019 року судом розглянуто та задоволено клопотання Насірова Р.М. про відмову від позовних вимог в частині стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу та стягнення матеріальної шкоди та закрито провадження в цій частині. Рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 11 грудня 2018 року в цій частині позовних вимог визнане нечинним. Провадження у справі в цій частині закрито;
- відмовився від позовних вимог щодо поновлення на посаді Голови Державної фіскальної служби України. Під час судового засідання 17.02.2020 Насіровим Р.М. подано заяву про відмову від позовних вимог в частині поновлення на посаді Голови ДФС, яку судом задоволено та закрито провадження в цій частині. Рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 11 грудня 2018 року в частині поновлення Насірова Р.М. на посаді Голови Державної фіскальної служби України та в частині звернення до негайного виконання рішення суду в частині поновлення Насірова Р.М. на посаді Голови Державної фіскальної служби України визнане нечинним. Провадження у справі щодо зазначених позовних вимог закрите.
Фактично, предметом розгляду у цій справі, після відмови Насірова Р.М. від частини позовних вимог, залишилося питання законності розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 січня 2018 року №35-р «Про звільнення Насірова Р.М. з посади Голови Державної фіскальної служби України».
Враховуючи подані Насіровим Р.М. заяви щодо відмови від позовних вимог, судами першої та апеляційної інстанції визнано протиправним та скасовано розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 січня 2018 року № 35-р «Про звільнення Насірова Р.М. з посади Голови Державної фіскальної служби України».  

Додати коментар

Користувач:
email:





Risk and return trade-off
Higher the potential gain
Higher the possible loss

- Fin.Org.UA

Новини

18:54 - Рух метро у Києві відновили у звичайному режимі
18:54 - Угоди з переможцем конкурсу на розробку літієвого родовища ще немає – Мінекономіки
18:44 - Російський приватний "Лукойл" попросив допомоги з бюджету московія через обвал цін на нафту
18:23 - 27 січня відключення світла діятимуть усю добу
18:20 - Критерії відбору переможця конкурсу УРП по ділянці «Добра»
18:17 - Правоохоронці викрили розтрату на реконструкції причалу у Чорноморську
18:11 - Сприяння залежності від соцмереж: в США судитимуть Meta, TikTok та YouTube
17:45 - Як працює автовикуп квитків і коли з’являються вільні місця – пояснення УЗ
17:39 - Офіційний курс євро до гривні оновить історичний рекорд
17:30 - На Київщині знову екстрені відключення світла
17:25 - "Метінвест" розповів про наслідки перебоїв з енергопосчанням для металургії
17:23 - У Києві через тривогу змінили рух метро
17:09 - Частину російських авіакомпаній паралізувало внаслідок збою
17:07 - "Укрексімбанк" закриє центральне відділення та низку підрозділів
17:05 - Україна відкрила три нові експортні ринки в Алжирі: що продаватимемо
17:05 - Україна відкрила три нові експортні ринки в Алжирі: що продаватимемо
17:00 - Денис Башлик: Ми проєктуємо в ДАР цифрові сервіси так, щоб вони були зрозумілими та зручними у щоденній роботі фермера
17:00 - Китай готується імпортувати раніше заборонені чипи Nvidia
16:30 - Встигніть приватизувати квартири
16:25 - На Київщині викрили канал збуту електроніки компанії в московія, яка співпрацює з держструктурами
16:20 - ДТЕК повернув "Енергоатому" 164 мільйона гривень як добровільну компенсацію
16:13 - Польща надала Києву 130 генераторів: Кличко розповів деталі
16:02 - Після реформи пенсіонерам не платитимуть менше 6 тисяч – Улютін
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.01.2026
16:00 - єОселя: щотижнева статистика
16:00 - Денис Шмигаль: Незалежність від російських енергоресурсів - це насамперед про безпечну та сильну Європу
15:43 - Компанія Henkel збільшила фінансування гуманітарних зимових проєктів в Україні до 200 тисяч євро
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.01.2026
15:30 - Найпопулярніша сільгосптехніка: скільки коштують трактори, комбайни, сівалки в Україні
15:24 - У Києві понад 1200 багатоповерхівок без тепла – Зеленський


Більше новин