ЦГЗ запрошує на дистанційний курс із надання екстреної допомоги під час важких гострих респіраторних вірусних інфекцій

24.02.2020 18:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

На платформі дистанційних курсів Центру громадського здоров’я (ЦГЗ) відкрилося навчання на новий курс «Надання екстреної допомоги при важкій гострій респіраторній вірусній інфекції (ГРВІ)». Тренінг включає в себе інформацію щодо клінічного ведення пацієнтів з важкою гострою респіраторною інфекцією, у тому числі – щодо COVID-19. Курс призначений для лікарів, які працюють у відділеннях інтенсивної терапії, ведуть лікування дорослих та дітей із важкими формами ГРВІ, включаючи важку пневмонію, гострий респіраторний дистрес-синдром (ГРДС), сепсис та септичний шок.
Навчання також буде корисним медичним працівникам, які беруть участь в організації інтенсивної терапії під час спалахів вірусу грипу (сезонного), вірусу пташиного грипу (H5N1, H7N9), MERS-CoV, nCoV або інших респіраторних вірусних інфекцій. Курс був створений на основі матеріалів Всесвітньої організації охорони здоров’я «Critical Care Severe Acute Respiratory Infection Training». Після успішного завершення курсу надається сертифікат, який є підставою для нарахування балів безперервного професійного розвитку. Посилання на курс: https://bit.ly/3c2M1E0 Інструкція з реєстрації на платформі: https://bit.ly/3c4oyCk

Додати коментар

Користувач:
email:





Ціна акцій росте,
Ринок – це безмежні можливості,
Інвестуй, бути успішним.

- Fin.Org.UA

Новини

18:15 - Данський перевізник очікує, що її судна будуть заблоковані в Ормузі до кінця 2026 року
17:54 - Експортне мито та фінмоніторинг: які правки потрапили до законопроєкту про "податок на OLX"?
17:53 - НБУ змоделював, як розвиток війни в Ірані впливатиме на ціни та економіку України
17:15 - "Укргазвидобування" виграло суд у китайського підрядника щодо ремонту свердловин
16:55 - Держфінмоніторинг посилює аналіз готівкових покупок дорогої нерухомості та авто
16:39 - На кордоні "єЧерга" автоматично перевірятиме наявність "Зеленої картки"
16:27 - Угорщина може відмовитися від співпраці з "Росатомом" щодо єдиної АЕС у країні
16:23 - Американські аналітики підрахували можливі втрати країн G-7 від експансії Китаю
15:50 - Поліція викрила "агрошахраїв", які ошукали іноземців
15:46 - В Україні обсяги митних пільг зросли на понад 50%
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.05.2026
15:17 - Пропонується внести зміни до деяких нормативно-правових актів із питань реєстрації учасників платіжного ринку
15:15 - Вперше з початку війни в Ірані росіяни збільшили знижку на нафту Urals – ЗМІ
15:06 - Недостовірне декларування: судитимуть ексголову Держлікслужби
15:00 - В Україні попит на вторинне житло падає, вартість зростає нерівномірно
14:45 - «Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 4,4 млрд грн доступних кредитів за програмою «5-7-9%»
14:30 - Квиток до Євросоюзу
14:29 - Тренінг в Павлоградській ДПІ щодо можливостей Електронного кабінету
14:27 - Податкові пільги: що важливо знати волонтерам
14:26 - Податкова знижка за навчання: які документи потрібно подати?
14:25 - Переваги офіційної праці
14:25 - У більшості регіонів України зросли ціни на новобудови
14:23 - Мінекономіки та НУБіП готуватимуть кадри для українських агропроєктів у Африці
14:22 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку координації діяльності Виплатної агенції”
14:20 - Національна стратегія доходів: принципи реформування податкової сфери
14:19 - Місцеві бюджети: надходження за 4 місяці цього року перевищили минулорічні на 15,5 %
14:18 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку координації діяльності Виплатної агенції”
14:17 - Інформаційна акція в Павлоградській ДПІ
14:15 - Безбар’єрна податкова - це про відкритість та повагу до людей
14:12 - Мільйонні збитки на ремонті траси: експосадовцю Служби доріг вручили підозру


Більше новин