Засідання дозвільної комісії ДАБІ транслюватимуть он-лайн

24.02.2020 12:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Процес прийняття рішень щодо видачі дозвільних документів на будівництво відтепер буде публічним.
Держархбудінспекція транслюватиме засідання дозвільної комісії в режимі он-лайн. В.
о.
Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції Олена Костенко зазначила, що такий крок спрямований на усунення корупційних ризиків. «Ми відновили систему, за якою, по-перше, всі рішення обов’язково оприлюднюються після розгляду на відповідній комісії.
А, по-друге, на цій комісії інспектори змушені оголосити, що саме вони здійснили для того, щоб з’ясувати чому може бути виданий або не виданий дозвіл на будівництво того чи іншого об’єкта», – підкреслює Олена Костенко. За словами керівника ДАБІ, відтепер суб’єкти містобудування та громадськість матимуть можливість особисто спостерігати як працює комісія, на підставі яких документів приймаються рішення, або через які причини у видачі дозволу чи сертифікату замовнику будівництва відмовлено. «Наприклад, нещодавно звернули увагу на проблему із капітальним ремонтом дороги в Рівненській області.
Наразі на комісії розглядаються фотографії об’єктів перед прийняттям в експлуатацію, щоб розуміти реальний стан, в якому знаходиться об’єкт, щоб не допустити прийняття в експлуатацію недобудованих об’єктів або об’єктів побудованих з порушеннями.
Уже з фото було помітно очевидні порушення.
Тому у видачі сертифікату було відмовлено», - наголосила Олена Костенко. Перша он-лайн трансляція відбудеться 25 лютого.
Засідання комісії з розгляду питань, пов’язаних з реалізацією повноважень ДАБІ щодо дозвільних процедур, можна переглянути на офіційному каналі Держархбудінспекції в YouTube та на сторінці ДАБІ у Facebook.

Додати коментар

Користувач:
email:





Economy grows strong,
Interest rates start to rise,
Tightening monetary.

- Fin.Org.UA

Новини

14:15 - Танкер, який знаходиться під санкціями США, пройшов Ормуз – ЗМІ
14:05 - Ворожий дрон влучив в судно, яке йшло до порту Великої Одеси
13:35 - Частина південних та східних областей залишились без світла внаслідок атак московія
13:28 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:23 - Податкова посилює боротьбу з тіньовими схемами у сфері туризму
13:07 - Отримати довідку про відсутність заборгованості зі сплати єдиного внеску просто
13:07 - московіяни скинули шість авіабомб на греблю у Харківській області
13:06 - До ЄДР внесено запис про припинення підприємницької діяльності ФОПа – платника єдиного податку першої – третьої груп: чи подається звітність?
13:00 - Meta створює ШІ-версію Марка Цукерберга для взаємодії зі співробітниками – FT
12:50 - Україна відкрила перший агрохаб у Африці
12:42 - До уваги неприбуткових організацій!
12:41 - До уваги неприбуткових організацій!
12:41 - З якої дати платник податку на прибуток, який за підсумками податкового (звітного) року перевищив 40 млн грн, застосовує мінімально допустимі строки амортизації ОЗ?
12:33 - Платникам ПДВ, які перейшли на спрощену систему оподаткування та втратили статус платника ПДВ про нарахування зобов’язань
12:32 - До уваги фізичних осіб – підприємців!
12:31 - В яких випадках ДПС відмовляє у проставленні апостиля?
12:30 - Зберігання пального у ємностях (власних або орендованих) у своїх приміщеннях/територіях: що з екологічним податком?
12:30 - Переваги та недоліки інвестування в іноземну нерухомість
12:28 - До уваги резидентів Дія Сіті!
12:27 - Щодо питання, пов’язаного з утриманням податку на доходи нерезидента з джерелом їх походження з України
12:26 - Діджиталізація податкових процесів: в Електронному кабінеті для платників у режимі 24/7 реалізовано понад 130 послуг
12:25 - Незаконна приватизація: історичну будівлю у Львові повернули державі
12:24 - Податковий календар на 15 квітня 2026 року
12:23 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини платники акцизного податку за операціями з роздрібної торгівлі алкогольними виробами сплатили майже 141,8 млн гривень
12:22 - Рентна плата: за спецвикористання води до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло понад 29,3 млн гривень
12:19 - Понад 1,4 млрд грн рентної плати отримав загальний фонд держбюджету від платників Дніпропетровщини
12:18 - Фактична перевірка магазину з реалізації рибної продукції
12:17 - Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Актуальні питання щодо порядку сплати податків, зборів та інших платежів»
12:16 - Цифри, що говорять: результати роботи консультаційного центру на Дніпропетровщині
12:15 - 555 млрд грн у чеках за березень: виторг зріс майже на чверть


Більше новин