Единственное в Украине предприятие по добыче урановой руды сократил производство концентрата почти на треть

24.02.2020 10:06 | Укррудпром

09:50 24 февраля 2020 года

ГП “Восточный горно-обогатительный комбинат” (ВостГОК) в 2019 году сократило производство уранового оксидного концентрата (УОК) на 32,1% (на 378,6 тонны) по сравнению с 2018 годом — до 800,9 тонны, свидетельствует информация на Едином государственном портале открытых данных.

Согласно данным предприятия, в январе произведено 72,6 тонны концентрата урана, в феврале — 93,7 тонны, в марте — 84,3 тонны, в апреле — 72,9 тонны, в мае — 52,2 тонны, в июне — 80 тонн, в июле — 72,2 тонны, в августе — 84 тонны, в сентябре — 72,9 тонны, в октябре — 57,1 тонны, в ноябре — 58,4 тонны, в декабре — 0,6 тонны.

Низкий показатель производства в декабре связан с вынужденным простоем части подразделений предприятия в ноябре-декабре, урановое производство было запущено 8 января. При этом продолжалась добыча урановой руды, которая накапливалась на складах гидрометаллургического завода и шахт.

В январе 2020 года производство УОК составило 93,6 тонн.

Как сообщалось, ВостГОК в 2018 году увеличил производство УОК на 41,1% (на 343,4 тонны) по сравнению с 2017 годом — до 1 тыс. 179,5 тонны.

ВостГОК — единственное в Украине и крупнейшее в Европе предприятие по добыче и переработке урановой руды. Ежегодные потребности украинских АЭС в концентрате урана составляют порядка 2,4 тыс. тонн, тогда как его внутренне производство ГП “ВостГОК” составляет около 1 тыс. тонн.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші, гроші всюди,
Вони роблять свою роботу,
Знищують все, що є,
Залишаючи лише користь.

- Fin.Org.UA

Новини

14:37 - ПРРО – легальний і комфортний спосіб ведення бізнесу
14:35 - Які пільги з ПДФО і військового збору мають фізичні особи – волонтери?
14:34 - Чи має право юридична особа – платник єдиного податку третьої групи здійснювати внесок основними засобами до статутного капіталу іншої ЮО?
14:26 - Про несплату військового збору ФОП – платником єдиного податку, яка здійснила перехід з першої на другу або з другої на першу групу за певних умов
14:25 - Про включення до бази оподаткування єдиним податком списаної кредиторської заборгованості ФОПом – платником єдиного податку третьої групи – неплатником ПДВ
14:23 - Подання повного звіту КІК: чи подавати уточнюючу податкову декларацію про майновий стан і доходи, якщо показники в поданій декларації не змінюються?
14:21 - Держзембанк виграв суд щодо великої ділянки на Одещині: її вже виставили на торги
14:20 - Отримана гуманітарна допомога за цільовим призначенням залишається у неприбуткової організації: відображення у звітності
14:19 - Чи можливе в Електронному кабінеті відображення даних Реєстру митних декларацій за датою документа?
14:18 - Подорожчання пального вплинуло на ставки фрахту у Чорному морі
14:12 - Внесено зміни до форми податкової декларації про майновий стан і доходи
14:10 - Київрада розгляне план енергостійкості столиці: що він передбачає
14:02 - Чи має право резидент на формування податкового кредиту з ПДВ за операцією з імпорту безоплатно отриманих від нерезидента зразків товарів на підставі митної декларації?
14:01 - До уваги резидентів Дефенс Сіті!
13:59 - Покроковий алгоритм дій для платників по отриманню Витягу щодо стану розрахунків платника з бюджетом та сплати єдиного внеску
13:57 - Податковий календар на 11 березня 2026 року
13:56 - Податок на прибуток підприємств: платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду державного бюджету понад 521,8 млн гривень
13:56 - Місцеві бюджети: цьогорічні надходження зросли на 13,9 % порівняно з січнем – лютим 2025 року
13:55 - За видобування природного газу місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників майже 6,1 млн грн рентної плати
13:51 - Дніпропетровщина: понад 157,1 млн грн податку на нерухоме майно сплатили до місцевих бюджетів юридичні особи
13:50 - Практичні кейси для бізнесу від податкової Дніпропетровщини
13:48 - Деклараційна кампанія: українці вже задекларували 32,4 млрд грн
13:47 - Місцеві бюджети: цьогорічні надходження зросли на 13,9 % порівняно з січнем – лютим 2025 року
13:45 - Трансформація ДПС: міжнародна підтримка та нова архітектура бізнес-процесів
13:39 - Посадовців "Автомобільних доріг України" затримали під час отримання хабаря
13:30 - До п’яти страховиків застосовано заходи впливу
13:20 - В окремих районах Києва та області будуть триваліші відключення світла
13:18 - Міноборони змінює підхід до закупівель БпЛА
13:15 - Як інвестувати в новобудови Іспанії без виїзду з України
12:52 - Провідний банк Індії не приймає платежі за роснафту попри відстрочку санкцій США


Більше новин