Працюємо над лібералізацією автомобільних перевезень між Україною та Угорщиною у найближчий перспективі, - Владислав Криклій

22.02.2020 16:42 | Міністерство інфраструктури України

22 Лютого 2020, 13:53Ми працюємо над лібералізацією автомобільних перевезень між Україною та Угорщиною у найближчий перспективі. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав України за результатами зустрічі з Державним секретарем з питань транспорту Міністерства інновацій технологій Угорщини Ласло Мошоці сьогодні, 22 лютого 2020 року. Зустріч відбулася у рамках робочого візиту Міністра інфраструктури України для участі у Міжнародній конференції «Європа Карпат» 21-22 лютого 2020 року у м. Красічин (Республіка Польща).
Сторони обговорили лібералізацію умов виконання автомобільних перевезень між Україною та Угорщиною, реалізацію спільних інфраструктурних проєктів.
Владислав Криклій відмітив важливість для розвитку українсько-угорського транспортного діалогу зустрічі Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби з Міністром зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Петером Сійярто, яка відбулася 7 лютого 2020 року в Києві.
«Розвиток співробітництва між Україною та Угорщиною має позитивну динаміку. Українською строною розроблено проєкт Протоколу про внесення змін до діючої двосторонньої угоди про міжнародне автомобільне сполучення, яким передбачається лібералізація двосторонніх  та транзитних вантажних перевезень та нерегулярних пасажирських перевезень. Треба також  відповідати  вимогам часу – робити транспортні коридори цифровими, а це означає, що паперові дозволи на перевезення мають бути замінені зручними електронними сервісами», - наголосив Владислав Криклій.
Очільник Міністерства також повідомив, що наразі опрацьовується реалізація спільних проєктів, спрямованих на покращення прикордонної транспортної інфраструктури, зокрема, будівництво об’їзної автомобільної дороги м. Берегово та с. Астей до МАПП «Лужанка» та мостовий перехід в міжнародному-автомобільному пункті пропуску «Захонь – Чоп»: «Україна та Угорщина є важливими учасниками «Ініціативи трьох морів». І розвиток транспортного сполучення між нашими країнами сприятиме реалізації транскордонних стратегічних проектів із міжнародної логістики по осях Схід-Захід та Північ-Південь», - підкреслив Міністр інфраструктури України. Міністр інновацій та технологій Угорщини Ласло Мошоці відзначив динамічний розвиток співпраці між Угорщиною та Україною у галузі транспортної інфраструктури та зазначив важливість поєднання транспортних коридорів обох країн.



Додати коментар

Користувач:
email:





Traders shout, sell, buy,
Prices fluctuate all day,
Stocks on the exchange.

- Fin.Org.UA

Новини

15:13 - "Відкрийте кляту протоку, виродки": Трамп звернувся до Ірану
15:00 - Японія та Сінгапур забезпечать постачання палива до Австралії
14:00 - московія другий день поспіль б’є по об’єктах "Нафтогазу"
13:01 - У Сербії розповіли про спробу диверсії на газопроводі
12:04 - Іран дозволив Іраку проходити через Ормуз
10:59 - ОПЕК+ планує символічне підвищення квот на видобуток нафти на тлі війни в Ірані
10:00 - Готівка на день стала єдиним засобом оплати в московія через блокування VPN – Дуров
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
19:54 - Денис Шмигаль провів підсумкове засідання зимового Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в енергетиці
18:15 - Уряд розширює підтримку меліорації на прифронтових територіях: до 80% компенсації витрат
18:00 - Суд відібрав гроші у фірми, яка ремонтувала будинок у Бучі: він став ветеранським
17:28 - Уряд розширив програму компенсації вартості української с/г техніки для аграріїв у прифронтових громадах
16:59 - "Альтернативи немає": Гетманцев прокоментував очікувані податкові зміни
15:58 - Регулятор перегляне граничні ціни на ринку електроенергії
15:35 - московія атакувала газовидобуток України: "Нафтогаз" нагадав, як часто московія це робить
14:59 - Прокуратура не змогла відібрати у екслісовика землю у "Буго-Деснянському" заказнику
13:45 - Ворог масовано атакував Корабельний район Херсона: є знеструмлення, загибла та поранені
12:55 - Стало відомо, скільки генерації відновили енергетики після атак московія
12:00 - Фінал опалювального сезону в Україні: скільки ресурсів на нього витратили
11:05 - В Україні різко зріс попит на оренду житла: як змінились ціни
10:00 - «Soul of Soil: страви з розмінованих полів»: в Україні стартує кампанія до Міжнародного дня просвіти з мінної небезпеки
10:00 - "Нова пошта" підвищить вартість доставки посилок
07:00 - "Не треба про це писати", або Одноденна мандрівка на родинну виноробню Бережних під Києвом
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 3 квітня: наслідки масованої атаки московія, дизпальне може рекордно здорожчати
20:45 - "Вірити необов'язково": у Трампа прогнозують, що нафта скоро піде вниз
20:25 - 4 квітня електропостачання не планують відключати
20:21 - Денис Шмигаль провів зустріч з представниками когенераційного бізнесу
20:15 - Ізраїль знову запустив "Левіафана" – своє головне газове родовище
19:45 - Ціни на новобудови коливаються, на вторинку – продовжують зростати: як змінився ринок житла


Більше новин