Треба відходити від паперових бланків та працювати над переходом на онлайн дозволи, - Владислав Криклій

22.02.2020 16:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Необхідно відходити від паперових бланків та працювати над переходом на онлайн дозволи на автомобільні перевезення.
Про це заявив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час зустрічі з Міністром інфраструктури Республіки Польща Анджеєм Адамчиком 21 лютого 2020 року.
Зустріч відбулася у рамках робочого візиту Міністра інфраструктури України для участі у Міжнародній конференції «Європа Карпат» 21-22 лютого 2020 року у м.
Красічин (Республіка Польща). В ході зустрічі було обговорено питання забезпечення дозволами на міжнародні автомобільні перевезення.
Міністр інфраструктури України наголосив на необхідності відновлення квоти на рівні 200 000 дозволів.
Владислав Криклій наголосив, що з  другого січня цього року в Україні  працює транспортний портал, українські перевізники мають можливість здійснити електронне замовлення бланків дозволів.
Це прозора система, яка мінімізує зловживання.
Польська сторона привітала такі зміни в процесі оформлення дозволів та виявила бажання детально вивчити роботу системи.
Владислав Криклій наголосив, що в час цифрових технологій потрібно відходити від паперових бланків та працювати в напрямку переходу на онлайн дозволи. Польська сторона повідомила, що процес підрахунку використання українськими перевізниками дозволів 2019 року ще не завершено, фінальні дані  будуть оприлюднені в березні 2020 року.
Сторони обговорили можливі шляхи вирішення ситуації з забезпеченням дозволів на міжнародні автомобільні перевезення, кінцеві рішення будуть прийняті під час засідань українсько-польської Змішаної Комісії. Владислав Криклій підкреслив, що Україна активно здійснює інфраструктурну євроінтеграцію і прагне створення сприятливих умов для економічного розвитку обох держав. Також сторони обговорили широке коло питань двосторонньої співпраці, зокрема, розвиток міжнародного транспортного коридору Via Carpatia, інтеграцію національної транспортної мережі до TEN-T, стан реалізації спільних інфраструктурних проектів, розвиток авіаційного та залізничного сполучення.

Додати коментар

Користувач:
email:





На фондовому ринку день і ніч,
Торгівля триває без зупинки.
Тут гроші легко можуть зникнути,
Але й заробити можна втричі.

- Fin.Org.UA

Новини

19:52 - Міненерго та Секретаріат Енергетичного Співтовариства сформують перелік нагальних потреб енергетиків для мобілізації іноземної допомоги, – Денис Шмигаль
19:49 - Адвоката, який пропонував великі гроші голові Фонду держмайна, визнали неосудним
19:05 - Ще одне відділення "Нової пошти" в Києві працюватиме як Пункт Незламності
18:49 - У Мінрозвитку стверджують, що відновлено теплопостачання на Троєщині в Києві
18:45 - 10 лютого графіки відключення світла в Україні діятимуть всю добу
18:13 - Військові США затримали ще один танкер російського "тіньового флоту"
18:00 - Національний банк захищатиме в суді правомірність застосованого до АТ "РВС БАНК" штрафу за порушення у сфері фінмоніторингу
18:00 - lifecell виступає проти об’єднання баштових компаній "Київстар" і Vodafone
17:34 - "СвітлоДім": ще один банк долучився до держпрограми
17:20 - Звіт США: Експорт зерна з України за пів року скоротився на 30%
17:05 - В Бурштині частково відновили постачання тепла та води після атаки на ТЕС
16:58 - Нацбанк показав курс долара та євро на вівторок 10 лютого
16:52 - ФДМУ за 42 мільйони гривень продав завод "Коломиясільмаш"
16:40 - Друг Трампа запустить філію свого правого телеканалу в Україні
16:30 - Світові тренди книговидавничого ринку та їх вплив на Україну
16:15 - Ворожі дрони атакував бригаду ДТЕК на Дніпропетровщині
16:06 - Світовий попит на електроенергію щороку зростатиме: Китай - ключовий драйвер
15:55 - У Херсоні воду подають з перебоями через значні пошкодження мереж
15:45 - Японські акції стрімко зростають після тотальної перемоги правлячої партії на виборах
15:37 - Кількість фахівців у найбільших ІТ-компаніях України вперше зросла за час великої війни – дослідження
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 10.02.2026
15:30 - Ворог продовжує атакувати нафтогазові об'єкти на Полтавщині та Сумщині – Нафтогаз
15:18 - У Києві повідомлено про підозру у вимаганні інспектору райдержадміністрації
15:03 - У московії скаржаться на рекордні збитки нафтових компаній від ударів по НПЗ
14:50 - московіяни атакували залізницю на Чернігівщині та Сумщині: які наслідки
14:24 - Приватбанк списав активи, пов’язані з ексвласниками
14:15 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 2 лютого 2026 року
14:15 - Держпідтримка в надзвичайній ситуації: Свириденко відзвітувала про виплати та кредити
14:14 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 30 січня 2026 року
14:10 - У Раді обіцяють знизити податок для орендодавців


Більше новин