Епідеміологи провели забір зразків у людей, які перебувають в обсервації, для тесту на наявність COVID-19, - Дмитро Коваль

22.02.2020 16:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Епідеміологи провели забір зразків у людей, які перебувають в обсервації, щоб зробити тест на наявність коронавірусної інфекції COVID-19.
Всі зразки будуть доставлені у м.
Київ. Про це під час брифінгу повідомив заступник Міністра охорони здоров"я Дмитро Коваль. Сьогодні - третя доба, як евакуйовані люди з Уханю та члени команди перебувають в обсервації.
Вона почалась від моменту посадки у літак – 19 лютого о 18:00.  «Відбувся ранковий огляд.
Усі евакуйовані пасажири, члени екіпажу та супроводжуючі особи почуваються добре.
Жодних симптомів гострих респіраторних інфекцій не мають.
Вони обходять обстеження двічі в день», - зазначив заступник Міністра охорони здоров’я. Заступник Міністра зазначив, що в Україну прибули тести для виявлення наявності коронавірусної інфекції COVID-19. Також Дмитро Коваль повідомив, що в зоні обсервації розгорнуто оперативний штаб. «На території санаторію відпрацьовано систему допуску людей.
Жодних сторонніх на території немає.
Сил та засобів Національної поліції та Національної гвардії України достатньо для забезпечення безпеки на території санаторію та прилеглій території», - зазначив він. Також Дмитро Коваль повідомив, що евакуйовані не потребують продуктів харчування.
Вони забезпечені кейтерінгом, який включає гаряче харчування.
Передачу всього необхідного координує Червоний Хрест. У зв’язку з поширенням неправдивої інформації, чуток та провокацій Міністерство охорони здоров’я України закликає перевіряти інформацію на достовірність.
Для отримання офіційної інформації медіа завжди можуть звернутися до пресслужби міністерства. Нагадуємо перелік джерел МОЗ України: Сайт – http://moz.gov.ua/ Сторінки у Facebook (https://www.facebook.com/moz.ukr/) та Twitter (https://twitter.com/MoH_Ukraine) Youtube-канал – https://goo.gl/bJszMq Центр громадського здоров’я МОЗ України сайт – https://phc.org.ua/  ЦГЗ сторінка у Facebook – https://www.facebook.com/phc.org.ua/ Для лікарів є телеграм-канал – https://t.me/healthyukraine

Додати коментар

Користувач:
email:





Money moves the world,
The global financial system,
A force to reckon.

- Fin.Org.UA

Новини

18:20 - Наслідки російських обстрілів: у громаді на Харківщині не працює жодна АЗС
18:05 - Нацбанк показав курс долара та євро на вівторок 23 червня
17:30 - В окупованому Криму ввели графіки відключень світла
17:15 - США зняли санкції з іранської нафти, але лише тимчасово
17:13 - Польська митниця блокує автівки "Укрпошти" – Смілянський
17:00 - Економіка України після війни
16:45 - Лісники-злочинці вирубали 13 тисяч дерев на 250 млн грн: прокуратура викрила схему
16:32 - московіянам заборонили публікувати оголошення про продаж бензину
16:00 - Штрафів за перевантажені фури поменшало у 1,8 раза – "Опендатабот"
15:40 - ЄС готується посилити мита проти Китаю: під ударом гібридні авто
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 23.06.2026
15:25 - Розкрадання на ремонтах реабілітаційного центру для ветеранів: п’ятьом особам вручили підозри
14:57 - Хто та в яких випадках подає податкову декларацію про майновий стан і доходи?
14:55 - Трудові відносини: офіційне оформлення найманих працівників – запорука діяльності без порушень
14:53 - Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки: строки сплати
14:52 - Підтримка працевлаштування осіб з інвалідністю: особливості сплати внеску
14:50 - Акції фотоагентства Getty Images злетіли майже на 300% завдяки OpenAI
14:45 - Відновити виробництво і зберегти робочі місця: Мінекономіки представило підтримку для бізнесу в прифронтових регіонах
14:35 - На Харківщині викрили підприємця-депутата: привласнив спецтехніку і брехав, що вона знищена
14:26 - Майже 3,3 млрд грн плати за землю отримали з початку року місцеві бюджети Дніпропетровщини від юридичних осіб
14:24 - Інформаційна акція в Синельниківській ДПІ
14:21 - Зростання надходжень від туризму: бюджети отримали 161,8 млн грн туристичного збору
14:00 - Україна та Німеччина розширюють співпрацю
14:00 - "Енергоатом" заплатить 29 мільйонів гривень за підбір нового керівництва
13:50 - Китай може збільшити імпорт СПГ з московії майже вдвічі, запустивши новий термінал – ЗМІ
13:02 - Наслідки аварії: ДТЕК повідомив, коли з’явиться світло у двох районах Києва
13:00 - Мінекономіки запрошує до обговорення проєкту Стратегії розвитку молочної галузі до 2035 року
13:00 - 5 автоматизацій, які змінили роботу mono, LOKO, Helsi, Liki24.com та КВЦ "Парковий" і можуть змінити вашу
12:50 - Акції SpaceX можуть впасти після відновлення торгів на американському ринку
12:39 - Керівництво


Більше новин