Владислав Криклій: Литовська Республіка є стратегічно важливим партнером України для оновлення національної інфраструктури та реалізації транзитного потенціалу

22.02.2020 13:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Співробітництво між Україною та Литвою у сфері транспортної інфраструктури продовжує успішно розвиватися.
Про це заявив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час зустрічі з Міністром транспорту та зв’язку Литовської Республіки Ярославом Наркевичем 21 лютого 2020 року.
Двостороння зустріч відбулася у рамках робочого візиту Міністра інфраструктури України для участі у Міжнародній конференції «Європа Карпат» 21-22 лютого 2020 року у м.
Красічин (Республіка Польща). Сторони обговорили стан і перспективи розвитку українсько-литовської співпраці у галузі інфраструктури та спільної участі у міжнародних логістичних проєктах, а також залучення додаткових вантажопотоків.
Владислав Криклій відмітив позитивний діалог в галузі міжнародних автомобільних перевезень. Міністри відзначили позитивні результати чергового засідання українсько-литовської Змішаної Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень, яке відбулося 12.12.2019 в м.
Київ.
Сторони налаштовані всіляко сприяти зняттю бар’єрів в міжнародних автомобільних перевезеннях.
На першому етапі опрацьовується питання обміну багаторазовими транзитними дозволами. «Литовська Республіка є стратегічно важливим партнером України для оновлення національної інфраструктури та реалізації транзитного потенціалу у сполученні Чорне море – Балтійське море.
Сьогодні співробітництво між Україною та Литвою у сфері транспортної інфраструктури розвивається по висхідній, у тому числі у галузі міжнародних вантажних перевезень залізницею.
Поїзд комбінованого транспорту «Вікінг» і контейнерний поїзд «Containerships Train» є важливими міжнародними логістичними проєктами, успішна реалізація яких відкриває перспективи залучення додаткових вантажопотоків для обох країн», – заявив Владислав Криклій. Очільник Міністерства повідомив, що обсяги перевезень контейнерів у складі поїзда комбінованого транспорту «Вікінг» у січні 2020 року збільшились на 21% у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року.
Водночас, ведеться робота з організації перевезень контейнерів у складі контейнерного поїзда «Containerships train» у сполученні Литва – Білорусь – Україна та у зворотному напрямку.
Міністр транспорту та зв’язку Литовської Республіки Ярослав Наркевич відзначив важливість подальшої успішної співпраці у галузі транспортної інфраструктури для українсько-литовських економічних відносин і підтвердив прагнення розвивати і поглиблювати двосторонні взаємини.

Додати коментар

Користувач:
email:





Technical analysis,
Fundamental analysis,
Which path will lead to riches?

- Fin.Org.UA

Новини

17:56 - Екскерівник Cisco в Україні став регіональним менеджером Visa у 17 країнах
17:35 - У Саудівській Аравії – найбільший з 2018 року дефіцит бюджету
17:14 - Нацбанк показав курс долара та євро на 6 травня
16:58 - Заволодіння зерном ДПЗКУ на 60 мільйонів доларів: НАБУ і САП завершили багаторічне слідство
16:50 - Польща хоче побудувати платну трасу до Львова, а гроші збирати до свого бюджету
16:48 - До трьох фінансових установ застосовано заходи впливу
16:30 - Як регулятори реагують на паливний шок
16:27 - НБУ оштрафував NovaPay на 8 мільйонів: компанія не оскаржуватиме рішення
16:20 - Як виглядає онлайн-консультація
16:15 - Стало відомо, які збитки зазнала московія від атак на Туапсе
16:00 - "Укрзалізниця" повідомила, за чий рахунок оновить рекламну інфраструктуру
15:45 - Економіка України показала скорочення за квартал вперше за 3 роки – Держстат
15:34 - "Подальші темпи залежать від фінансування": Свириденко розповіла про ремонт доріг
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 06.05.2026
15:17 - Єгипет продовжує приймати викрадене Росією українське зерно – МЗС
15:15 - Імпорт електроенергії в Україну у квітні впав на 40%
14:57 - Тігіпко став позаштатним радником Буданова
14:37 - Amazon розширює логістичну мережу
14:35 - Україна наростить імпорт газу з Польщі: регулятор погодив проєкт
14:17 - Nova запустила платформу електронного документообігу для бізнесу
13:55 - Інвестували 12 мільйонів євро: Carlsberg запустив в Україні нову баночну лінію
13:55 - Комітет Ради позачергово розгляне проєкт про підняття зарплат поліцейським
13:38 - У Луцьку посадовця міськради викрили на хабарі
13:33 - МАГАТЕ виявило пошкоджене обладнання на Запорізькій АЕС після атаки безпілотника
13:20 - ПУМБ інвестував в створення інклюзивного бізнесу 100 млн грн
13:16 - Свириденко розкрила цьогорічні приватизаційні плани
13:00 - У перелік "Доступних ліків" додали нові препарати
12:58 - На аукціон виставили нове нафтогазове родовище за мільярд
12:40 - Українці збільшили попит на бензинові та гібридні авто: які моделі обирають
12:30 - До небанківської установи застосовано заходи впливу


Більше новин