Розширення мережі спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб та якісне надання соціальних послуг – пріоритети Мінсоцполітики у 2020 році

21.02.2020 21:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Урядом створюються необхідні умови для захисту постраждалих, попередження нових випадків насильства, притягнення кривдників до відповідальності, а також розбудови скоординованих політик на усіх рівнях.
Про це заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський заявив під час міжнародного форуму, присвяченого подоланню домашнього та ґендерно зумовленого насильства. Сергій Ніжинський повідомив, що вперше у 2020 році запрацювала державна гаряча лінія для осіб, які постраждали від торгівлі людьми, домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей.
Працює єдиний короткий номер Національного Контактного центру з питань протидії торгівлі людьми та запобігання домашньому насильству 1547. «Особисто для мене є неприйнятним той факт, що суспільство, яке зорієнтоване на високі загальнолюдські цінності, водночас може бути терпимим до проявів насильства та жорстокого поводження з дітьми, зневажати інтереси постраждалих осіб, замовчувати проблему, оскільки це має тяжкі соціальні наслідки, а головне – насильство знову породжує ту ж саму жорстокість», - зауважив заступник Міністра. За його словами, сьогодні існують суттєві виклики, такі як відсутність інфраструктури в окремих сільських або районних адміністративно-територіальних одиницях, що в свою чергу впливає на можливість отримати адресні та доступні послуги для осіб, в тому числі дітей, які проживають у цих місцевостях. Кількість звернень з приводу вчинення домашнього насильства у 2019 році становить 130 514, що на 15% більше порівняно з аналогічним періодом 2018 року – це свідчить про позитивну тенденцію розуміння жінками, чоловіками та дітьми факту порушення їхніх прав, зростання рівня довіри до органів державної влади. Станом на 1 січня 2020 року надання соціальних послуг, в тому числі тимчасового притулку особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, зокрема внаслідок учинення стосовно них домашнього насильства та насильства за ознакою статі, забезпечують: 21 центр соціально-психологічної допомоги; 23 притулки або відділення для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі; 339 мобільних бригад соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі; 7 центрів медико-соціальної реабілітації постраждалих осіб; 13 центрів денного перебування постраждалих осіб. Для надання якісного комплексу соціальних послуг постраждалим особам, цього недостатньо, а тому у 2020 році одним з пріоритетів діяльності Мінсоцполітики буде розширення мережі спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб та якісне надання соціальних послуг населенню, - наголосив Сергій Ніжинський.

Додати коментар

Користувач:
email:





Криптовалюта
Стала визнаною валютою
На майбутнє.

- Fin.Org.UA

Новини

15:05 - Іран розкрив деталі проєкту угоди зі США щодо Ормузу й санкцій
14:00 - За тиждень Нацбанк продав понад мільярд доларів
13:02 - Китай готує систему цифрових платежів, щоб скласти конкуренцію доллару
12:05 - Британія перехопила московитський танкер "тіньового флоту"
11:15 - У Ірані кібератака порушила роботу чотирьох найбільших банків
10:00 - На кордоні з Польщею від завтра будуть затримки руху транспорту через ремонт
18:00 - Польща прибирає частину пільг на пальне після переговорів щодо Ормузу
16:55 - Ормуз можуть відкрити за 24 години: Пакистан розповів про угоду США та Ірану
15:45 - Зеленський ввів санкції проти російських операторів зв’язку та інтернет-провайдерів
15:25 - Маск завдяки IPO перетворив зварювальників SpaceX на мільйонерів
14:20 - МВФ порадив Україні краще збирати податки через потреби бюджету
13:15 - МВФ відкрив Україні шлях до нового траншу на $690 мільйонів
12:35 - Касація підтвердила законність продажу релігійній організації дитячого табору на Київщині
11:00 - Конкурент OpenAI посварився з урядом США – тепер вимикнув найсильніші моделі
10:00 - Безпілотники атакували морський термінал в Краснодарському краї: спалахнула пожежа
10:00 - Скасування незаконного наказу в один клік: як працює Пульс
10:00 - Скасування незаконного наказу в один клік: як працює Пульс
08:00 - У всьому винні кози. Історія сироварні "Гарбузовий рай"
08:00 - У всьому винні кози. Історія сироварні "Гарбузовий рай"
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 13.06.2026
21:00 - Новини 12 червня: IPO SpaceX, транш МВФ
21:00 - Новини 12 червня: IPO SpaceX, транш МВФ
21:00 - Новини 12 червня: IPO SpaceX, транш МВФ
20:52 - Досягнуто угоди на рівні персоналу щодо першого перегляду програми розширеного фінансування з МВФ
20:52 - Staff Level Agreement with IMF Reached on First Review of Extended Fund Facility Arrangement
20:41 - московіяни атакувати ТЕС: одна людина загинула
20:30 - IATA вдвічі знизила прогнозований прибуток для світової авіагалузі
19:55 - ЄС ускладнить процедуру призупинення стягнення вуглецевого збору
19:28 - Вартість SpaceX перевищила 2 трильйони доларів на тлі рекордного IPO
19:00 - Рекордне зростання цін на золото сповільнюється


Більше новин