Оголошення про проведення відбору кандидатів на посаду голови правління акціонерного товариства «Українська залізниця»

21.02 20:30 | Міністерство інфраструктури України

21 Лютого 2020, 17:36Відповідно до рішень наглядової ради акціонерного товариства «Українська Залізниця» (далі – АТ «Українська Залізниця» або УЗ), оголошується відкритий відбір кандидатів на посаду голови правління АТ «Укрзалізниця».
Найменування товариства: акціонерне товариство «Українська залізниця» (АТ «Укрзалізниця»)
Адреса: Україна, 03150, м. Київ, вул. Єжи Ґедройця, 5
АТ «Укрзалізниця» – це державне підприємство залізничного транспорту України, яке є монополістом, контролює переважну частину залізничного транспорту в країні. Загальна довжина колії становить понад 19 000 км, що є 14-тою найдовшою колією у світі. Українська залізниця займає 6-те місце серед залізничних пасажирських перевізників у світі та є 7-м найбільшим вантажним перевізником світу.
АТ «Укрзалізниця» – національний перевізник вантажів та пасажирів. Метою діяльності товариства є задоволення потреб у безпечних та якісних залізничних перевезеннях, забезпечення ефективного функціонування та розвитку залізничного транспорту, створення умов для підвищення конкурентоспроможності галузі тощо.
Наразі компанія забезпечує 82% вантажних і майже 50% пасажирських перевезень, які здійснюються усіма видами транспорту. За обсягами вантажних перевезень українська залізниця займає четверте місце на Євразійському континенті, поступаючись лише залізницям Китаю, Росії та Індії.
Ключові цілі посади
Впровадити місію УЗ, яка полягає у забезпеченні ефективності, продуктивності і своєчасності залізничного транспорту та логістичних послуг для української економіки і народу.Перетворити Товариство у взірець ефективної організації бізнесу та у приклад для наслідування за рівнем прозорості, відкритості та якості стандартів управління.Підготувати Товариство для конкурентоздатності на лібералізованому ринку послуг залізничних перевезень.Кандидат на посаду голови правління має відповідати таким вимогам:
Мати щонайменше 3 роки досвіду в управлінні великими компаніями, працюючи в якості виконавчого директора рівня С (генерального директора, президента, голови правління, С-1 – EVP).Досвід роботи на рівні керівника а) великої залізничної компанії з щорічним вантажним перевезенням не менше 20 млрд. тонн-км., або б) великої транспортної компанії з щорічним оборотом не менше 1 млрд. доларів США. Задля уникнення сумнівів, кандидати без галузевого досвіду, але з винятковим досвідом лідерства та трансформаційними успіхами також запрошуються до участі.Успішний досвід у розробці та управлінні складними проектами в області організаційних змін (трансформація бізнес-моделі, організаційна перебудова, start-ups у нових країнах, злиття / поглинання).Доведені навички та досвід впровадження стратегії.Успішний досвід управління портфелем капітальних інвестиційних проектів загальним обсягом понад 100 мільйонів доларів США.Успішний досвід управління змінами регуляторної сфери та впливу уряду.Кандидат повинен мати глибокі практичні знання з економіки, досвіду стратегічного та інвестиційного планування, бюджетування на великих підприємствах.Досвід впровадження кращих практик (наприклад, на основі принципів OECР) систем корпоративного управління та рекомендацій для великих підприємств.Кандидат повинен мати навички переговорів на високому рівні, у тому числі на урядовому, міжнародному та діловому рівні.Кандидат повинен володіти українською та / або російською мовами (будь-який кандидат, якщо він не володіє українською мовою, повинен бути здатним та зобов’язаний вільно володіти українською мовою через 6 місяців після призначення). Вільне володіння англійською діловою мовою є істотним.Гендерна різноманітність буде підтримуватися.У зв’язку з потребою у цілковитій зацікавленості у перелічених ключових цілях, голова правління не може обіймати позицію радника або члена наглядової ради чи схожої позиції у будь-яких підприємствах поза УЗ.Просимо вас ознайомитись з детальним описом посади тут.
Додаткова інформація для кандидатів:
https://uz.gov.ua/about/investors/https://uz.gov.ua/about/documents_jsc/Для участі у відкритому відборі кандидат повинен надіслати пакет документів, перелік яких надається нижче, англійською та/або українською мовою компанії Boyden Global Executive Search (ТОВ Бойден Україна) на електронну адресу uz.ceo@boyden.com.
Перелік необхідних документів та етапи відбору:
Етап 1 – Подача документів кандидатами на участь у відкритому відборі до 17:00 за київським часом 16 березня 2020 року на електронну адресу uz.ceo@boyden.com.
Етап 2 – Оцінка поданих документів, попередній аналіз професійного досвіду кандидатів на посаду голови правління АТ «Укрзалізниця». Запрошення на детальні співбесіди з відібраними кандидатами. Кандидати, які будуть запрошені до проходження співбесіди мають додатково надіслати пакет документів зазначений нижче.
Етап 3 – Проведення співбесід з попередньо відібраними кандидатами. Складання списку кандидатів рекомендованих до наступного етапу відбору (проведення співбесід з представниками Наглядової Ради АТ «Українська залізниця»).
Етап 4 – Співбесіди кандидатів з членами наглядової ради АТ «Укрзалізниця».
Етап 5 – Подання наглядової ради АТ «Укрзалізниця» до Кабінету Міністрів України щодо призначення кандидата на посаду голови правління. Оголошення результатів відкритого відбору кандидатів на посаду голови правління АТ «Укрзалізниця».
Пакет документів, що надається на Етапі 1.
Строк подання: до 17:00 за київським часом 16 березня 2020 року на електронну адресу uz.ceo@boyden.com.
Резюме у довільній формі із зазначенням ключових обов’язків та досягнень.Мотиваційний лист у довільній формі, що підкреслює ключовий досвід, експертизу та сильні сторони кандидата.Заява про участь у конкурсному відборі – Форма додається.Згода на обробку персональних даних – Форма додається.Декларація щодо відсутності конфлікту інтересів з АТ «Укрзалізниця» - Форма додається.Рекомендаційні листи та інша додаткова інформація подається за бажанням.Усі документи мають бути належним чином засвідчені, тобто на кожній сторінці документів повинен бути підпис, прізвище та ініціали. Кандидат може надати також будь-які інші документи, які, на його думку, підтверджуватимуть його професійні якості.
Додатковий пакет документів, що надається на Етапі 2.
Строк подання: протягом п’яти робочих днів з моменту отримання повідомлення від представників компанії ТОВ Бойден Україна, щодо проходження на наступний етап відкритого конкурсного відбору на електронну адресу uz.ceo@boyden.com
Копія документа, що посвідчує особу.Копія трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи (така інформація має містити точний період роботи; назву посад; обов"язки, які виконувалися на зазначених посадах; кількість працівників, що перебували у підпорядкуванні).Копія документа про вищу освіту.Кандидат несе особисту відповідальність за достовірність наданих документів та інформації.Добавить комментарий

Автор:

Введите Код, указанный на рисунке
 
Новини

09:24 - Продажи легковых электромобилей подскочили в мае в полтора раза
09:24 - “ДТЭК Энерго” Рината Ахметова не может договориться с держателями 35% еврооблигаций-2024
08:30 - Украина вышла на первое место в Европе по поставкам органической продукции
08:30 - Зачем экс-БППшника Парцхаладзе пристраивают к Саакашвили
07:36 - Зеленский и поиск мира: старая-новая формула решения конфликта на Донбассе
23:30 - Локалізація виробництва сучасних електровозів в Україні має бути максимальною, - Владислав Криклій
23:30 - Працюємо над тим, щоб якомога швидше повернути авіацію до нормальної роботи, - Владислав Криклій
21:54 - Інформація щодо оприлюднення Меморандуму з МВФ
21:54 - Працюємо над тим, щоб якомога швидше повернути авіацію до нормальної роботи, - Владислав Криклій
21:54 - МОЗ ухвалило рішення про оплату трансплантації кісткового мозку за кордоном для 5 громадян України
20:42 - После внезапного роста занятых в США рынки выглядят перегретыми
19:54 - Рада направит 35 млрд гривен из фонда борьбы с коронавирусом на строительство дорог
19:48 - Локалізація виробництва сучасних електровозів в Україні має бути максимальною, - Владислав Криклій
19:30 - ДФС спільно з СБУ викрито фінансові махінації з бюджетними коштами при будівництві доріг
19:30 - Привітання в.о. Голови ДФС Сергія Солодченка з Днем журналіста України
19:00 - НБУ до июня 2021 года не будет применять к банкам меры за нарушение требований
19:00 - Владимир Зеленский назначил нового главу Службы внешней разведки
19:00 - Укргазбанк не планирует выплачивать дивиденды по итогам 2019 года
19:00 - Госэкоинспекция отпустила без штрафа судно, задержанное за загрязнение моря
19:00 - Антикоррупционная прокуратура открыла дело против главы Госфинмониторинга
18:42 - Оператори ГТС України та Польщі створили єдину віртуальну точку «ВТЗ-Україна-Польща»
18:42 - Якість газу у травні 2020 року по областях України
18:06 - Укрэксимбанк продал имущество задолжавшей миллиард фармкомпании за 185 млн гривен
18:06 - Золотовалютные резервы НБУ начали падать из-за выплат по госдолгу
18:06 - Набсовет Укрэксимбанка просит больше не звонить Владимира Зеленского
18:06 - Межбанк закрылся долларом по 26,61
18:06 - “Нибулон” получит контракт на постройку 5 катеров для Пограничной службы
17:45 - Підсумки торгів цінними паперами на Українській біржі за 05.06.2020
17:42 - Безпека під час ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ - всі пункти проведення будуть забезпечені термометрами, дезінфікуючими засобами та масками
17:42 - 9-й тиждень Всеукраїнської школи онлайн: підсумки роботи


Більше новин

ВалютаКурс
Австралійський долар18.5738
Канадський долар19.7891
Юань Женьмiньбi3.7516
Куна3.9816
Чеська крона1.1353
Данська крона4.0432
Гонконгівський долар3.4323
Форинт0.087582
Індійська рупія0.35193
Рупія0.0019159
Новий ізраїльський шекель7.6962
Єна0.24359
Теньге0.066609
Вона0.022022
Мексиканське песо1.2226
Молдовський лей1.5295
Новозеландський долар17.3316
Норвезька крона2.8591
Російський рубль0.38778
Саудівський рiял7.0846
Сінгапурський долар19.1068
Ренд1.5781
Шведська крона2.893
Швейцарський франк27.758
Єгипетський фунт1.6388
Фунт стерлінгів33.7175
Долар США26.6005
Бiлоруський рубль11.1743
Азербайджанський манат15.606
Румунський лей6.2318
Турецька ліра3.9285
СПЗ (спеціальні права запозичення)36.767277
Болгарський лев15.4125
Євро30.1477
Злотий6.795
Алжирський динар0.20934
Така0.31629
Вірменський драм0.055524
Іранський ріал0.00063973
Іракський динар0.022579
Сом0.36423
Ліванський фунт0.017823
Лівійський динар18.9749
Малайзійський ринггіт6.1843
Марокканський дирхам2.7482
Донг0.001154
Бат0.84444
Дирхам ОАЕ7.3151
Туніський динар9.3752
Узбецький сум0.0026499
Новий тайванський долар0.89508
Туркменський новий манат7.6767
Ганське седі4.6509
Сербський динар0.25456
Сомоні2.6166
Ларі8.4893
Бразильський реал5.0226
Золото45269.53
Срiбло467.93
Платина21970.95
Паладiй51440.31

Курси валют, встановлені НБУ на: 09.06.2020

ТікерOpenMaxMinCloseVolume
2001741088.761088.761088.761088.764001193.00
MHPC170171.5170171.511930.00
UNAF1251251251255000.00

Дані за 05.06.2020