Український фонд стартапів вручив перші гранти

21.02.2020 19:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

21 лютого 2020 року «Український фонд стартапів», підпорядкований Міністерству фінансів України, вручив перші гранти.
З восьми інноваційних проектів, які було відібрано конкурсною комісією та експертами, два отримали по 625 тис.
грн, шість – по 1,25 млн грн. Першими переможцями стали: BioBin – мобільний додаток для зменшення впливу на довкілля завдяки кращому управлінню споживанням та відходами. Pytag – торгово-аналітична платформа для торгівлі зерном, яка використовує унікальні алгоритми для збору та обробки всіх доступних цифрових даних про ринок торгівлі зерном, щоб знайти найкращі торгові пропозиції для продавців та покупців, а також включає необхідні супутні сервіси. GeoDesign – аналітичний онлайн-сервіс що надає інформацію про переваги та ризики відкриття магазину/кафе/перукарні або інших закладів в залежності від локації. FRAMIORE – український сталий бренд жіночого одягу з власним швейним виробництвом та R&D центром по дослідженню, розробці та інноваціям текстильних виробів та технологій. Правомен – повністю автоматизований помічник з побутових юридичних питань, націлений на надання юридичних консультацій, формування документів, а також роз"яснення для населення можливостей та ефективності е-сервісів, створених державою. FieldBI – комплексна інтегрована інформаційно-аналітична система підтримки рішень з управління землями сільськогосподарського призначення. BIOC – технологія нанополімеризації, що дозволяє на молекулярному рівні зв"язати крохмаль та отримати біокомпаунд (або біопластик) з високими фізікомеханічними властивостями. AeroDrone – впроваджує комплексні рішення на базі безпілотних літаків, які є лідером з корисного навантаження та тривалості польоту, що забезпечує ефективне виконання різних галузевих завдань. «Наш стартап вирішує багато проблем, зокрема, проблему захисту рослин, адже один наш безпілотник по ефективності здатний замінити три стандартних обприскувача, і коштує це в 10 разів дешевше.
Ми впевнені, що підтримка стартапів з боку держави стане в Україні трендом.
Дякуємо Уряду, Мінфіну та Оксані Маркаровій за таку необхідну ініціативу та реалізацію цього проекту», - сказав Юрій Педерій з команди стартапу AeroDrone. Фінансування інноваційних рішень – один з важливих кроків з підтримки економічного зростання нашої держави.
Підтримка новітніх технологій допоможе бізнесу ставати високотехнологічним та ефективним, а стартапам дасть простір для реалізації ідей, в першу чергу, в Україні. Це перше грантове фінансування, але не останнє – 25 лютого 2020 року відбудеться другий відбір проектів.
На підтримку інноваційних проектів в 2020 році планується направити 240 млн грн. Український фонд стартапів (USF) – це державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України.
Місія фонду – підтримувати інноваційні проекти та допомагати талановитим українським підприємцям створювати успішні глобальні компанії.
2 грудня 2019 року фонд розпочав прийом заявок на фінансування проектів.
За три місяці близько 100 експертів розглянули понад 300 заявок.
Загалом до фонду надійшли заявки від більше 1200 проектів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Savings account safe,
Small interest, no risk to take,
Rainy day fund saved.

- Fin.Org.UA

Новини

10:29 - Стягнення податкового боргу: завдяки автоматизованій системі до бюджету вже надійшло понад 876 млн грн
09:32 - У приміщенні Самарівської ДПІ проведено брифінг
08:45 - московіяни атакували Кривий Ріг, пошкоджено інфраструктуру
08:30 - Відбудова за межами Prozorro
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 26.03.2026
06:30 - Життя без газу? Як війна в Ірані вдарила по ЄС
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 25 березня: московія посилила атаки на залізницю, що в декларації Свириденко
20:45 - Україна будуватиме більш захищену та стійку до атак московія енергосистему – Шмигаль
20:10 - 26 березня відключення світла не прогнозуються
19:30 - Валентина Москаленко взяла участь у 16-му засіданні Керівного комітету Української платформи донорів у Києві
19:30 - В застосунку Uklon з'явилась можливість купувати квитки на автобуси
19:30 - В застосунку Uklon з'явилась можливість купувати квитки на автобуси
19:00 - Денис Шмигаль обговорив стратегію розвитку та відновлення енергетики України на CERAWeek
18:50 - На Донеччині через знищення греблі вводитимуть графіки подачі води
18:30 - В Києві частково обмежать рух низкою мостів, шляхопроводів і вулиць через ремонт доріг
17:55 - У Києві судитимуть керівника ШЕУ: переплатив 3 мільйона гривень за стовпчики
17:38 - Містобудування: світові тренди та українська реальність
17:35 - В Україні дешевшають буряки через падіння попиту: скільки вони коштують
17:30 - Як вистежити «цифрові сліди»: фахівці НКЦПФР вивчали методи розслідування криптозлочинів
17:12 - Автостягнення податкового боргу: до бюджету надійшло 876 мільйона гривень
17:00 - Results of the National Bank of Ukraine’s Measures to Supply Banks with Foreign Currency Cash
17:00 - Результати операцій Національного банку України з підкріплення кас банків готівковою іноземною валютою
16:43 - Нацбанк показав курс долара і євро на четвер 26 березня
16:40 - Всеукраїнський рибогосподарський форум: Україна готує галузь до роботи за стандартами ЄС
16:35 - На Львівщині викрили підпільне виробництво кондитерки під відомим брендом
16:30 - У Мінцифри розповіли, як Україна позбувається імпортозалежності від чипів
16:18 - Ключові рішення НКЦПФР від 25.03.2026
15:56 - Повноцінна криза: цьогоріч на московитський ринок не вийшов жоден новий бренд
15:54 - Україна та НАТО проводять перший конкурс для спільних оборонних розробок


Більше новин