Уряд продовжує захищати та підтримувати українців у соціальній, економічній та екологічній сферах

19.02.2020 23:26 | Fin.Org.UA

Уряд продовжує захищати та підтримувати українців у соціальній, економічній та екологічній сферах:

✔️ 1 млрд 354 грн державної допомоги отримають більше 1 млн ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань. Це виплата від 570 до 4120 грн для кожного.

Світлина від Олексій Гончарук - Прем’єр-міністр України.

✔️ Уряд розподілив 4 млрд грн на підтримку аграріїв у 2020 році. Кошти будуть спрямовані на здешевлення кредитів, компенсація вартості придбаної с/г техніки та інше.
У подальшому кошти також спрямують на розвиток фермерства, тваринництва, садівництва, виноградарства та хмелярства, а також на переробку с/г продукції.

✔️ 705 успішно сертифікованих учителів початкових класів отримуватимуть щомісячну доплату у розмірі 20% посадового окладу. Цю надбавку, так само, як і надбавку за престижність нараховує вчителям місцева влада.
У 2020 році освітня субвенція зросла на 10,8 млн грн порівняно з 2019 роком.

✔️ Уряд створить нові робочі місця та забезпечить зростання промислового виробництва. Засновуємо Координаційний центр з питань промисловості, який працюватиме під моїм керівництвом. Це посилить співпрацю між представниками промисловості й органів державної влади задля вирішення нагальних проблем галузі та уникнення кризових ситуацій у промисловості.

✔️ Об’єднали роботу двох комісій, щодо опіки українських політв’язнів в РФ. Так, робота Єдиної комісії пришвидшить надання своєчасної допомоги (у т.ч. матеріальну для тих, хто повернувся з полону). Та ефективніше координувати взаємодію органів державної влади, які відповідальні за допомогу тим, хто був позбавлений свободи.

✔️ Одним із пунктів Програми дій Уряду є зменшення рівня забруднення довкілля. Крок в цьому напрямку вже зробили — схвалили «Про запобігання, зменшення та контроль промислового забруднення».
Запроваджуємо інтегрований дозвіл для підприємств — перелік вимог до обсягів забруднення та необхідних заходів для захисту довкілля. Підприємства будуть щорічно звітувати про виконання умов інтегрованого дозволу. Такий дозвіл отримують всі великі підприємства в ЄС.
Якщо підприємство не виконує вимоги, це дозвіл можуть скасувати, тобто робота підприємства зупиняється, доки не будуть виконані всі умови дозволу.

✔️ Прибираємо бюрократичні складності під час отримання спецдозволів на користування надрами. Зокрема, скасовуємо необхідність погодження з обласними радами надання надр щодо користування для корисних копалин загальнодержавного значення, та для цілей, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин. Плюс подати заяву та документи на отримання дозволу без проведення аукціону можна буде через Е-кабінет надрокористувача.

Уряд й надалі буде продовжувати надавати підтримку тим, хто цього потребує. Ми робимо всі необхідні кроки для покращення якості життя людей в Україні.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money talks, they say
But in the market, it roars
Capital's lion's den.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 05.08.2026
15:18 - Держстат фіксує зростання ВВП України у другому кварталі
15:03 - На Буковині викрили контрабанду: 105 тисяч пачок сигарет везли у автоцистерні
14:42 - Єдиний московитський виробник телевізорів збанкрутував
14:15 - За місяць оборонний спецрахунок НБУ поповнився на мільярд гривень
14:00 - Чим відповісти на обстріли енергетики?
13:50 - У липні Україна стала нетто-експортером електроенергії вперше за 10 місяців
13:35 - На Чернігівщині росіяни поцілили у бензовози та цистерни
13:32 - Єдиний рахунок спрощує процес сплати податків та зборів
13:30 - Передача в оренду майна разом із стаціонарним джерелом забруднення в середині року: з якого періоду припиняється подання податкової декларації екологічного податку?
13:24 - Оплата послуги з проставлення апостиля: заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції
13:24 - В який строк та яким чином суб’єкт господарювання отримує інформацію щодо припинення дії ліцензії?
13:23 - Які документи та в які строки подаються фізособою до контролюючого органу для отримання пільги щодо сплати земельного податку?
13:16 - Місцева рада не прийняла нове рішення про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки: чи сплачувати податок?
13:15 - Суб’єкт господарювання, починаючи з 01 січня, та протягом того ж року переходить зі спрощеної системи на загальну систему оподаткування: порядок сплати податку на прибуток у поточному році
13:13 - Заява за ф. № 5ДР: внесення змін до облікової картки фізичної особи – платника податків іноземцями (представниками іноземців)
13:12 - Чи може фізична особа, яка раніше була зареєстрована в ДРФО за РНОКПП, відмовитися від РНОКПП?
13:10 - московія розширила "тіньовий" флот газовозів: скільки там суден тепер
13:02 - Суб’єкт господарювання має декілька ліцензій на відповідні види діяльності: що у звітах за формами № 1-ВП та № 1-ОП?
13:00 - Зі спецрахунку, відкритого НБУ на потреби оборони, за липень 2026 року перераховано майже 4 млрд грн
12:55 - Від початку року антидроновими сітками захистили 1184 кілометрів доріг
12:55 - Оренда будинків на Київщині за чотири роки подорожчала майже у 4 рази – OLX
12:35 - "Забуті" податки: кондитерське підприємство змусили повернути бюджету 27 мільйонів
12:32 - За яким ідентифікатором форми в Електронному кабінеті нерезиденти подають заяву за ф. № 1-ОПH щодо відомостей про осіб, відповідальних за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку?
12:31 - ФОП здійснює діяльність у декількох місцях продажу: яким чином ведеться облік товарних запасів?
12:30 - Майже 105,5 млрд грн податків, зборів та платежів сплатили платники Дніпропетровщини до бюджетів усіх рівнів і державних цільових фондів
12:29 - Податківці Дніпропетровщини нагадали бізнесу ключові правила розрахункових операцій
12:28 - Must-have від податківців Дніпропетровщини: РРО та ПРРО – про важливі правила для бізнесу
12:28 - НБУ спростував заяви Укрпошти про нові вимоги до квитанцій за комуналку
12:27 - Рентна плата за воду: як правильно врахувати ліміти та заповнити декларацію


Більше новин