До кінця 2020 року кількість ЦНАПів в Україні зросте майже вдвічі, - Денис Шмигаль

18.02.2020 17:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Громадяни в усіх населених пунктах і громадах повинні отримувати швидкі та якісні адмінпослуги.
На сьогодні в Україні функціонує майже 800 центрів надання адмінпослуг, тоді як до кінця року ця кількість поступово зросте до 1400.
Про це зазначив Віце-прем’єр-міністр України - Міністр розвитку громад та територій Денис Шмигаль у вівторок, 18 лютого. Під час конференції «Наближаючи послуги» Програми «U-LEAD з Європою», що відбулась в Українському домі за участі провідних європейських експертів, Денис Шмигаль підкреслив, що на сьогодні реформа децентралізації є найуспішнішою в країні.
Про це свідчить висока довіра до реформи з боку населення — понад 80%, згідно із соціологічними дослідженнями. Центри надання адміністративних послуг, за словами Віце-прем’єр-міністра, є прикладом «кристалізації» цієї реформи, оскільки вони допомагають регіонам розвиватися та збільшувати свій потенціал. «Мета амбітна — 1400 (ЦНАПів — прим.), тому сьогодні завдяки нашим донорам, Європейському союзу, Німеччині, Данії, Естонії, Польщі, Швеції ми маємо змогу за допомогою Програми «U-LEAD з Європою» здійснити наступний крок і цього року відкрити наступні ЦНАПи, які для багатьох громадян дадуть якісні, швидкі, надійні, прості адміністративні послуги», — зауважив Денис Шмигаль. Віце-прем’єр-міністр також нагадав, що перший етап реформи децентралізації цьогоріч планують завершити місцевими виборами, які мають відбутися восени. Відзначимо, що Програма «U-LEAD з Європою» є однією з найбільших програм міжнародної технічної допомоги для України з підтримки децентралізації та покращення якості надання адміністративних послуг для населення.
До кінця 2020 року за сприяння та допомоги програми в Україні буде відкрито до 600 ЦНАПів європейського стандарту.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bonds, stocks, and assets,
A financial playground,
The market at play.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Продовжено термін обговорення проєкту постанови про здійснення контролю за платіжними операціями
20:00 - Новини 4 серпня: блекаут на ЗАЕС, московія нищитиме водопостачання в Україні
19:45 - московія розбила склад із шоколадом Millennium у Дніпрі
19:25 - Море замінити не вдасться: Україна шукає нові маршрути для зерна
19:24 - Пропонуються зміни щодо регулювання безготівкових розрахунків та залучення банками коштів на вкладні (депозитні) рахунки
18:55 - Контейнерні перевезення залізницею зросли у першому півріччі на 36%
18:25 - Уряд схвалив новий "надміцний" алгоритм електронного ключа
18:15 - VARUS купує мережу магазинів КОЛО
18:08 - Частка NPL у банківському секторі оновила 17-річний мінімум
17:45 - У Києві прокуратура викрила оборудку з землею під парковку
17:38 - Комплаєнс у міжнародній торгівлі: як ТОВ "ДАНН." захищає угоди клієнтів
17:25 - Сирія відмовляється від нафти московія заради поступок США
17:07 - Стале фінансування, фінансовий моніторинг та розвиток ринку: результати засідання НКЦПФР
16:52 - Мільйонні оборудки на тендері для МВС: давню справу направлено до суду
16:35 - Нацбанк показав курс долара та євро на 5 серпня
16:03 - На Запорізькій АЕС зафіксували черговий блекаут
15:44 - Тепер кожен телефон "називатиме" себе на кордоні – Цивінський
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 05.08.2026
15:18 - Держстат фіксує зростання ВВП України у другому кварталі
15:03 - На Буковині викрили контрабанду: 105 тисяч пачок сигарет везли у автоцистерні
14:42 - Єдиний московитський виробник телевізорів збанкрутував
14:15 - За місяць оборонний спецрахунок НБУ поповнився на мільярд гривень
14:00 - Чим відповісти на обстріли енергетики?
13:50 - У липні Україна стала нетто-експортером електроенергії вперше за 10 місяців
13:35 - На Чернігівщині росіяни поцілили у бензовози та цистерни
13:32 - Єдиний рахунок спрощує процес сплати податків та зборів
13:30 - Передача в оренду майна разом із стаціонарним джерелом забруднення в середині року: з якого періоду припиняється подання податкової декларації екологічного податку?
13:24 - Оплата послуги з проставлення апостиля: заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції
13:24 - В який строк та яким чином суб’єкт господарювання отримує інформацію щодо припинення дії ліцензії?


Більше новин