24 лютого 2020 року відбудеться публічний звіт т.в.о. Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження

17.02.2020 20:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

24 лютого 2020 року відбудеться публічний звіт т.в.о.
Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження Павлової Катерини Сергіївни. Під час звіту будуть презентовані підсумки роботи Агентства, відповідно до отриманих завдань на 2019 рік, серед яких: - подолання наслідків Чорнобильської катастрофи; - зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему; - радіаційний контроль та моніторинг й утримання територій в безпечному санітарному та пожежному стані; - забезпечення та супровід реалізації проєктів міжнародної технічної допомоги Україні в сфері поводження з РАВ; - проведення заходів зі збереження культурно-історичної спадщини в зонах відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення. Регламент заходу: 14.00 – 14.30 – презентація публічного звіту. 14.30 – 15.00 – запитання та відповіді. Запрошуємо взяти участь у заході представників громадських рад при органах виконавчої влади, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, засобів масової інформації, експертів. Місце проведення: Державне агентство України з управління зоною відчуження (м.
Київ, бул.
Лесі Українки, 26, 2-й поверх, конференц-зала). Відповідальний структурний підрозділ: відділ міжнародного співробітництва та зв’язків з громадськістю ДАЗВ. Контактна особа: Білий Олександр Олександрович, головний спеціаліст відділу з міжнародного співробітництва та зв’язків з громадкістю                        +38 (044) 594-94-62 Інформацію про учасників просимо надати до 18:00 21 лютого 2020 року на електронну адресу: intcs@dazv.gov.ua Матеріали звіту

Додати коментар

Користувач:
email:





Trading algorithms
Artificial intelligence
Modern finance game

- Fin.Org.UA

Новини

17:15 - Американська Chevron близько до угоди про розширення бізнесу у Венесуелі
16:50 - "Той день": Ajax Systems захищає експонати нової виставки Ukraine WOW
16:42 - Ворог зруйнував гіпермаркет Fozzy Group у Вишневому
16:17 - московіяни вдарили по промисловості Сум
15:55 - В Україні з’явиться новий віртуальний мобільний оператор
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 31.08.2026
15:25 - Україна накопичила достатньо газу, щоб пройти зиму – Шмигаль
15:00 - Трудовий договір – документ, який регулює відносини між працівником і роботодавцем
15:00 - Окупанти спалили склад YASNO з сонячними панелями
14:58 - З якої суми сплачується військовий збір у випадку застосування ПСП?
14:57 - Які документи необхідно мати представнику (уповноваженій особі) платника податків при поданні заяви про підтвердження резидентського статусу?
14:54 - Чи підлягають списанню помилково та/або надміру сплачені суми податків (зборів), які обліковуються в ІКП більше 1095 днів і на повернення яких платниками не подано заяви?
14:49 - Продаж корпоративних прав в іншій, ніж цінні папери, формі: що з фінансовим результатом?
14:48 - Реалізація талонів, смарт-карт на отримання пального: чи реєструватись СГ платником акцизного податку як особа, що реалізує пальне?
14:46 - Чи потрібно формувати додатки ФІЗ-4ДФ до Розрахунку ФОП/НПД за звітний квартал, якщо показники наявні лише в одному з місяців звітного кварталу?
14:45 - До уваги резидентів Дія Сіті!
14:45 - БЕБ викрив фіктивні закупівлі бізнесом пального: їх здійснювали через конвертцентр
14:43 - Чи має право платник, який навчається в інтернатурі медичного (фармацевтичного) закладів вищої освіти, на податкову знижку за витратами, понесеними за навчання?
14:38 - Податковий календар на 31 серпня 2026 року
14:34 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини від платників рентної плати за видобування корисних копалин місцевого значення отримали понад 6,7 млн гривень
14:32 - Дніпропетровщина: надходження збору за місця для паркування транспортних засобів до місцевих бюджетів від ФОПів зросли на 20,3%
14:31 - Майже 29,7 млрд грн податків, зборів та платежів спрямували платники Дніпропетровщини до місцевих бюджетів
14:30 - Кого ми готуємо для економіки
14:28 - Відкритий діалог, конкретні питання та спільний пошук рішень
14:26 - Майже 3 млрд грн екологічного податку сплачено до бюджету за сім місяців 2026 року
14:25 - ТРЦ "Караван" у Дніпрі знову запрацював через 3 дні після ворожої атаки
14:05 - Держава не відшкодувала теплокомуненерго 75 мільярдів гривень різниці в тарифах
14:00 - московіяни знищили 90% сучасних товарних складів в Україні – Висоцький
13:57 - Кого можуть визнати важливим для ринків капіталу: оновлені критерії зареєстровано
13:20 - Нафтовий картель ОПЕК може втратити ще одного члена – ЗМІ


Більше новин