Міністри закордонних справ України, Грузії та Молдови спільно звернулися до ЄC щодо важливості амбітної підтримки регіону «Східного партнерства»

15.02.2020 18:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

На полях Мюнхенської безпекової конференції міністри закордонних справ України, Грузії та Молдови підписали спільне звернення до членів Європейської Комісії щодо важливості належної фінансової підтримки регіону «Східного партнерства» у рамках наступної «Багаторічної фінансової перспективи» ЄС на 2021-27 роки, формування якої наразі триває в інституціях Євросоюзу. Глави зовнішньополітичних відомств трьох асоційованих партнерів закликали ЄС у рамках стратегічного бюджетного планування на наступні 7 років врахувати масштаби і амбітність реформ, що здійснюються та заплановані Україною, Грузією і Молдовою у процесі європейської інтеграції. У цьому контексті міністри наголосили на важливості передбачити у «Багаторічній фінансовій перспективі» збільшення ресурсів на потреби держав-учасниць «Східного партнерства», яка відповідатиме їхнім європейським зобов’язанням та пріоритетам у відносинах з ЄС. Спільне звернення міністрів є черговим свідченням єдності підходів України, Грузії і Молдови до питання майбутнього розвитку «Східного партнерства» на основі принципу диференціації та ідеї поглиблення діалогу у форматі «ЄС+ три асоційовані партнери».

Додати коментар

Користувач:
email:





Зберігайте гроші в банківській якірності, а не в морських глибинах.

- Fin.Org.UA

Новини

11:56 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:50 - Українські сировари наростили продажі перед Великоднем, проте імпорт продовжує тиснути на ринок
11:36 - Суд обрав запобіжний захід Шурмі, якого підозрюють у розкраданнях на "зеленому" тарифі
11:28 - Вища освіта та MBA в епоху штучного інтелекту: які професії та навички залишаться за людиною
11:00 - Через ворожі обстріли та негоду є знеструмлення в шести областях
10:50 - Банки другий день поспіль збільшують ціну за євро до рекорду
10:20 - Суднам біля Ормузу шлють фейкові вимоги платити Bitcoin за прохід
09:55 - Українці купили цьогоріч понад 2600 легковиків з Китаю: які нові та вживані моделі найпопулярніші
09:50 - Зеленський підписав закон про об'єднання енергоринку України з ЄС
09:30 - Чи фракційне володіння відкриває дохідну балійську нерухомість: розбір La Casa від Binaryx
09:30 - Нафта відреагувала на позитивні надії щодо переговорів США та Ірану
09:00 - Частина Рівного залишилась без світла через аварійне відключення
08:30 - Як оборонний сектор допоможе перезапустити економіку
08:00 - Червоний борщ замість водянистої каші: як заробити на лікарняному харчуванні?
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 21.04.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:30 - Європейські правила, сильніша система, захист споживачів: що дає Україні закон 4834
21:00 - Новини 20 квітня: новий рекорд євро
20:51 - У вівторок світло українцям не вимикатимуть
20:40 - Видатки держбюджету зросли на 7,1% порівняно з минулим роком
20:05 - ФГВФО реструктуризував 48 мільйонів гривень боргів перед РВС Банком
19:50 - Трамп заперечив слова міністра енергетики США про ціни на бензин після війни з Іраном
19:25 - Мільйонні оборудки на обстеженні зруйнованих об'єктів: обвинуваченим дали по 7 років
18:55 - На ринку майже без змін: які сідлові тягачі обирають українські перевізники
18:25 - У роботі AI-моделей стався глобальний збій
18:10 - московіяни влучили в АЗС в Богодухові на Харківщині: є постраждалі
17:40 - Мінрозвитку спрощує перетин кордону легковиками
17:30 - єОселя: щотижнева статистика
17:30 - До страхової компанії застосовано захід впливу
17:20 - В Україні змінили підходи до оцінки сільгоспземель: які нововведення


Більше новин