Олексій Гончарук: Евакуація українських громадян з Китаю запланована на 18 лютого

14.02.2020 23:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Евакуація українських громадян з Китаю запланована на 18 лютого.
Про це заявив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук в прямому ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».  «Уряд на наступному тижні евакуює тих, хто бажає повернутись до України.
При цьому, будуть вжиті всі заходи для непоширення вірусу.
Ми готуємо безпечні об’єкти, де плануємо розмістити людей.
Вони будуть протягом 14 днів під наглядом фахівців», - прокоментував Олексій Гончарук.  За його словами, лікарі-інфекціоністи готові і вживають всі міри для недопущення жодного ризику поширення цієї інфекції в Україні. «Ми дуже серйозно до цього ставимося.
Станом на сьогодні в Україні не зафіксовано жодного випадку захворювання і сподіваємося, що цього не відбудеться», - додав Прем’єр-міністр.

Додати коментар

Користувач:
email:





Вкладники в банк
Мають ризики, але й шанс
На прибуток є.

- Fin.Org.UA

Новини

17:10 - Благодійність в Україні: як витримати довгу дистанцію
17:05 - Тарас Чмут увійшов до наглядової ради Агенції оборонних закупівель
16:53 - Нацбанк показав курс долара та євро на п'ятницю 6 лютого
16:50 - Дарницьку ТЕЦ відновлюватимуть близько двох місяців: які будинки будуть цей час без тепла
16:23 - "СвітлоДім": перші виплати за держпрограмою надійдуть протягом 48 годин
16:11 - Боротьба з тіньовим ринком пального: понад 463 млн грн штрафів та припинено дію майже 900 ліцензій
15:58 - У Раді пропонують передбачити значну одноразову фіндопомогу сім’ям загиблих рятувальників
15:52 - "Укренерго" про посилення відключень та "світло може не з’явитись взагалі": це фейк
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 06.02.2026
15:30 - Для родичів загиблих або зниклих безвісти захисників підвищать пенсії
15:23 - Окупаційна влада не може поділити "нічийне" житло на Херсонщині – ЗМІ
15:15 - Нова державна політика на ринку праці України — Уряд затвердив Стратегію зайнятості населення до 2030 року
15:11 - Результати моніторингу проєкту (програми) «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України»
15:06 - "Куди далі?": У московії поскаржилися на масовий допуск до польотів несправних літаків
15:00 - ШІ не знищить професії. Він знищить посередність
14:57 - Повідомлення про оприлюднення звіту про повторне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2024 № 29 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2021 р. № 805»
14:54 - Звіт про повторне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2024 № 29 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2021 р. № 805»
14:49 - Повідомлення про оприлюднення звіту про повторне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 03.01.2024 № 2 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2021 р. № 860»
14:45 - Уряд розширив перелік пріоритетних медичних видатків бюджету
14:39 - Звіт про повторне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 03.01.2024 № 2 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2021 р. № 860»
14:35 - Виробники трансформаторів зможуть бронювати 100% працівників
14:24 - "Збалансований, бездефіцитний": Кабмін затвердив бюджет Пенсійного фонду-2026
14:15 - Уряд спростив бронювання працівників вітчизняних виробників трансформаторного обладнання для енергетичної сфери
14:14 - Експосадовцю ДМС вручили підозру – не задекларував 13 мільйонів гривень
13:45 - Свириденко заявила, що в Україні простоюють готові до запуску когенераційні установки
13:41 - Залізничники, які ліквідовують наслідки атак московія, отримуватимуть доплати 20 тисяч
13:36 - Облік товарних запасів ФОП веде за встановленою формою
13:35 - Щодо подання новоствореною ФОП (ФОП, яка перейшла із/на спрощену систему оподаткування) податкової декларації про майновий стан і доходи
13:34 - Консультаційний центр на Дніпропетровщині – рік роботи
13:33 - Електронний витяг із Реєстру – нова можливість для волонтерів


Більше новин