Пропонуємо лібералізувати автомобільні перевезення між Україною та Австрією, - Владислав Криклій

14.02.2020 20:12 | Міністерство інфраструктури України

14 Лютого 2020, 14:40Сьогодні, 14 лютого 2020 року, Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним послом Австрійської Республіки в Україні Гернотом Пфандлером.
Сторони обговорили стан і перспективні напрямки співробітництва в сфері транспорту та розвитку інфраструктури. Владислав Криклій відзначив, що транспортно-логістичні послуги займають одну з ключових позицій у розвитку торгово-економічного співробітництва між Україною і Австрією.
Міністр інфраструктури наголосив, що українською стороною ведеться активна робота з вироблення нового, економічно взаємовигідного логістичного продукту для здійснення комбінованих перевезень між країнами Азії та Європи з використанням існуючої залізничної транспортної інфраструктури України та можливостей діючих поромних переправ Чорного та Каспійського морів.
Очільник Міністерства також повідомив, що на сьогодні розпочата активна дискусія щодо вироблення нового маршруту транспортування вантажів за напрямком «Нового Шовкового шляху» і відзначив важливість для обох сторін подальшої роботи над проєктом «Ширококолійне сполучення 1520-мм Кошице – Відень».
Владислав Криклій подякував за позитивний розгляд звернення щодо виділення для українських міжнародних автомобільних перевізників додаткових дозволів в 2019 році та зазначив, що встановлена квота не забезпечує в повній мірі потреби українських перевізників. У зв’язку із цим Міністр інфраструктури повідомив про необхідність збільшення кількості дозволів для перевізників обох країн та запропонував лібералізувати автомобільні перевезення між Україною та Австрією.
Надзвичайний і Повноважний посол Австрійської Республіки в Україні Гернот Пфандлер високо оцінив рівень двосторонньої довіри та відкритість діалогу між Україною і Австрією у сфері транспортної інфраструктури та міжнародної логістики.






Додати коментар

Користувач:
email:





Золото, валюта,
Акції, облігації,
Інвестиції.

- Fin.Org.UA

Новини

20:50 - ЄС готує удар по TikTok, Meta і X через дизайн, що затягує дітей
20:40 - Журналісти оцінили вплив британських погроз на трафік "тіньового флоту" московія
20:20 - Газовози біля Катару масово зникають з радарів після нових вказівок влади
19:50 - московія б'є по американському бізнесу, щоб відлякати інвесторів від України
19:47 - Нетипово мало: українці купили ОВДП на 641 мільйон гривень
19:23 - На Одещині фірма депутата отримала підряди на 400 мільйонів гривень
19:00 - Їж, смакуй, донать: все про ініціативу "Якщо з'їм, то задоначу"
18:47 - Прокуратура домоглася знесення кафе у київському парку
18:43 - Ускладнення через холодну весну: Мінекономіки спрогнозувало врожай зернових цьогоріч
18:30 - "Економічна правда" без реклами та обмежень: розширення можливостей підписки на УП
18:25 - Індія відмовилася від санкційного газу московія попри дефіцит
17:59 - "Перехід у режим виживання": кожна четверта російська компанія скоротила працівників
17:55 - Оренда трамваїв у Харкові: журналісти з’ясували, хто заробляє на схемі
17:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 13 травня
17:30 - Із тенісу – в падел: як Світоліна і Стаховський зароблятимуть на хайповому виді спорту
17:17 - В "Укрнафті" розповіли, як вдалося мінімізувати ремонти на свердловинах
17:00 - Мінекономіки запускає програму профорієнтації для молоді «Моя кар’єрна траєкторія — Спробуй»
16:54 - Україна погодила "транспортний безвіз" із ще однією країною ЄС
16:47 - Засідання Комісії
16:45 - День енергетичної стратегії: держава, бізнес і міжнародні партнери обговорили бачення реалізації нової енергетичної архітектури України
16:44 - 70-й ювілейний конкурс "Євробачення-2026": де дивитися півфінали та гранд-фінал
16:29 - На Черкащині загорівся поїзд під час руху
16:22 - Транспортний податок: українці на третину збільшили відрахування
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.05.2026
15:58 - Недостовірне декларування на 15 мільйонів гривень: депутат відбувся штрафом
15:47 - Імпорт газу в Україну впав у 28 разів у квітні: найнижчий показник з грудня 2024
15:35 - У Києві відкрився ще один ресторан McDonald's
15:30 - Тарас Висоцький: Урожай зернових у 2026 році прогнозується на рівні 60,4 млн тонн
15:17 - "Італійська забастовка": у НАБУ розповіли про взаємодію Держфінмоніторингом
15:08 - Нацбанк повідомив про зміни на фінансовому ринку у квітні


Більше новин