У Норвегії проходить дводенне засідання правління Ініціативи прозорості видобувних галузей

14.02.2020 18:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У Норвегії в місті Осло проходить 46-те засідання правління Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ). Україну представляють Заступник Міністра енергетики та захисту довкілля України Олексій Рябчин, директор програми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження» Олексій Орловський, Національний координатор Олеся Нехорошко, радник ІПВГ GIZ Світлана Мізіна. «ІПВГ в Україні це незалежний і добровільно підтримуваний на міжнародному рівні стандарт забезпечення прозорості, який впроваджується у 52 країні світу з 2003 року.
Україна підтримала цю ініціативу в 2009 та наші компанії вже тричі відзвітувались по цьому стандарту.
Зараз Ernst and Young завершують звіт за 2017 рік, а Мінекоенерго готує всі процедури, щоб почати підготовку звітів за 2018 та 2019 роки», - повідомив Олексій Рябчин. За його словами в Уряді для імплементації ІПВГ вже перезапускається робота Багатосторонньої групи зацікавлених осіб як механізм прийняття рішень через взаємодію бізнесу, громадськості та Уряду.
Спрямували кошти бюджету на розробку та публікацію звіту за 2018-19 роки.
Також, в Мінекоенерго створюється відділ ІПВГ, який буде працювати над імплементацією цієї Ініціативи.
А за підтримки GIZ розроблено і вже найближчого часу буде презентовано електронна платформа звітності ІПВГ, щоб українським компаніям було зручніше подавати звіти. Учасники заходу наголосили, що члени Ініціативи мають бути більш корисними для імплементуючих країн не тільки через обсяг інформації, що збирається, але і через інструменти аналізу та візуалізації даних.
Також гості обговорювали концепцію побудови наративів, як важливої складової прозорості та підзвітності. Особливими темами на засіданні стали: енергетична трансформація, екологізація видобувних галузей, додавання СО2 метрики та боротьба із кліматичними змінами.

Додати коментар

Користувач:
email:





Politics affect
Financial markets respond fast
World events matter

- Fin.Org.UA

Новини

18:42 - На Київщині без світла залишаються 60 тисяч споживачів
18:34 - 11 січня графіки відключення світла діятимуть усю добу
18:00 - У Києві повернули світло для ще 60 тисяч осель
17:05 - Асоціація закликала уряд компенсувати місцевим бюджетам витрати на підвищення зарплат вчителям
16:03 - Індонезія заблокувала ШІ-бот Маска
14:59 - Через складну енергетичну ситуацію у Києві збільшують інтервал у метро
14:38 - На лівому березі не працюватиме електротранспорт
13:26 - На правому березі столиці скасували аварійні відключення світла
12:27 - У Києві запровадили екстрені відключення світла
11:35 - ЄС може посилити відповідальність WhatsApp за боротьбу зі шкідливим контентом
10:40 - Трамп хоче на рік встановити ліміт процентних ставок за кредитними картками у 10%
10:00 - Україна і США можуть підписати в Давосі угоду про відбудову на $800 млрд – ЗМІ
08:30 - Чи зможе Трамп витіснити з ринку Росію венесуельською нафтою?
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 10.01.2026
23:00 - Накази Міністерства енергетики України
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 9 січня: Україна віддасть одне з найбільших родовищ літію інвесторам Трампа, наслідки атаки московія
20:50 - Свириденко розповіла про відновлення роботи енергосистеми після удару московія
20:38 - У Києві світло повернули майже 153 тисячам осель – ДТЕК
20:35 - Російський НПЗ у Сербії купив першу нафту після санкційного винятку США
20:10 - Минулого року українські міста отримали 73 трамвайних вагона
19:47 - "Укрзалізниця" призупиняє виплати по єврооблігаціях
19:45 - Grok роздягав людей у X – тепер Маск сховав це за підпискою
19:18 - Зеленський закликав міські адміністрації "не тікати від проблем"
19:15 - Видобуток нафти ОПЕК у грудні скоротився через Іран і Венесуелу
19:10 - АРМА продало Льовочкіну 460 гектарів землі в Карпатах по 2 тисячі гривень за сотку
18:47 - Кремль латає бюджетні діри за рахунок населення – СЗРУ
18:41 - Пенсійний фонд збільшив видатки на соцвиплати на 10%: як розподілили 940 мільярдів
17:52 - московія уразила два цивільних судна у Чорному морі
17:50 - FIFA домовилась про партнерство з TikTok для висвітлення ЧС-2026


Більше новин