Зухвала крадіжка серед білого дня

13.02.2020 17:59 | ukrtelecom

У столичному Гідропарку правоохоронцями затримано групу осіб, які серед дня за допомогою трактора викопували телекомунікаційний кабель
 
Про проведення земельних робіт без дозвільних документів у рекреаційній зоні правоохоронців повідомили комунальники. Мисливці за міддю шкодили деревам та іншим насадженням.
 
 Працівники національної поліції України, прибувши на місце злочину, виявили трьох осіб, які за допомогою екскаватора марки «JBC» діставали з землі кабелі. Як з’ясувалося, було пошкоджено і частково викрадено півтора десятка телекомунікаційних кабелів Укртелекому. На щастя, це резервні лінії, які проходять під Дніпром, і наразі не використовуються для забезпечення надання послуг абонентам.
 
 Дніпровським управлінням поліції відкрито кримінальне провадження за статтею ККУ 185 ч. 3 (Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому). Триває досудове слідство, з’ясовується, як довго зловмисники викопували кабель у цьому місці, скільки всього було викрадено та, відповідно, яких збитків завдано компанії. Залежно від отриманих результатів буде визначено, який запобіжний захід оберуть злодіям.
 
Загалом, уже цього року у Києві зафіксовано 80 випадків крадіжок та пошкодження майна ПАТ «Укртелеком». Через такі зловмисні дії було затримано 11 осіб.
 
Незважаючи на системні заходи з посилення та удосконалення фізичної та технічної охорони власних кабельних мереж, на сьогодні масові викрадення та пошкодження телефонного кабелю й обладнання тривають. За 2019 рік зафіксовано майже 13 тис. випадків зловмисних посягань на мережі Укртелекому. Щоразу, коли злочинець посягає на майно компанії, абоненти Укртелекому стикаються із незадовільною якістю зв’язку або з його відсутністю, але грабіжників це не турбує. За кожним випадком крадіжок та пошкодження телекомунікаційного обладнання і майна Укртелекому формується та подається відповідна заява до національної поліції.

Додати коментар

Користувач:
email:





Криза – це джерело
Нових можливостей, що
Важливі на весь світ

- Fin.Org.UA

Новини

17:35 - Bolt працюватиме цілодобово в ще 24 містах України
17:09 - московія продовжує отримувати товари військового призначення з ЄС через Туреччину та Китай
17:04 - Німеччина надає Херсонщині мільйон євро на енергостійкість
16:50 - АТ “МОТОР-БАНК” визнано неплатоспроможним
16:47 - УП 100: Бізнес – оголошено членів експертного журі
16:40 - Україна збільшила експорт яєць
16:30 - Як АРМА торгує зброєю
16:30 - В Україні підскочили ціни на картоплю: скільки вона коштує
16:24 - Хабар за житло для військових у Києві: ексчиновник Міноборони отримав нову підозру
16:18 - У Києві слідчі виявили 200 тисяч гривень переплати за одяг для комунальників
16:04 - Банки нарощують кредитування швидкими темпами два роки поспіль і готові до подальшої кредитної експансії – Огляд банківського сектору
16:01 - Огляд банківського сектору, лютий 2026 року
15:55 - Електрокари в Україні: в яких регіонах найчастіше їх купують та які моделі обирають
15:39 - Фонд гарантування продає борги "Велти" зі знижкою до 90%
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.02.2026
15:28 - На Закарпатті правоохоронці виявили незаконно побудований депутатом готель
14:59 - "Укрпошта" замовила перевезення в ЄС на 298 мільйонів: знайшлися помилки
14:35 - Абанк зазнав одну з наймасштабніших хакерських атак: з клієнтів списались кошти
14:32 - У Києві відкрили другий вихід зі станції метро "Лук'янівська"
14:11 - Z-звіти, сформовані РРО/ПРРО, направлялись до фіскального сервера, але в Електронному кабінеті інформація щодо таких звітів відображається не в повному обсязі: алгоритм дій СГ
14:10 - Інтернет-магазин Нацбанку зазнав кібератаки: є хороша та погана новина
14:09 - За який рік зазначається НГО одиниці площі земельної ділянки в графі 4 розрахункової частини податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи для ФОП?
14:07 - Угорщина погрожує більше не постачати Україні газ та електроенергію
14:06 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
14:03 - За яких умов можна в автоматичному режимі отримати ліцензію
14:01 - МПЗ: що врахувати при розрахунку і декларуванні юридичним особам
13:57 - Е-кабінет: платник може надіслати інформацію на письмовий запит органу ДПС разом із документами і у разі, якщо розмір файлу у форматі pdf перевищує обмеження 5 МБ
13:51 - Скасовано пільгу із сплати ПДВ для ввезення транспорту з електродвигунами
13:50 - Особливості оподаткування ПДФО доходу у вигляді прибутку контрольованої іноземної компанії, який отриманий контролюючою особою – ФО у вигляді дивідендів
13:50 - На кордоні з Румунією обмежили рух для вантажівок та автобусів через негоду


Більше новин