Місто Івано-Франківськ визнали найкращим у рейтингу інвестиційної привабливості

28.01.2020 19:30 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

За останні чотири роки Івано-Франківська міська рада дотримувалась Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», в частині подання проекту регуляторного акта разом з аналізом регуляторного впливу та експертним висновком відповідальної постійної комісії ради до уповноваженого органу (Державної регуляторної служби України) для підготовки у встановленому Кабінетом Міністрів України порядку пропозицій щодо удосконалення проекту відповідно до принципів державної регуляторної політики. 

Протягом цього періоду Сектор Державної регуляторної служби в Івано-Франківській області, окрім здійснення аналізу регуляторних актів з наданням відповідних рекомендацій та пропозицій, надавав міській раді постійну методичну, методологічну та консультативну підтримки місту.

Одним з результатів виконання регуляторного законодавства є перше місце Івано-Франківська в рейтингу прозорості інвестиційного сектору за версією міжнародної антикорупційної мережі «Transparency International», місце в трійці лідерів в галузі електронної демократії та електронного урядування за версією Центру розвитку інновацій, друге місце за рівнем комфортності для ведення бізнесу в Україні (Regional Doing Business-2018). Зрештою, і те, що Івано-Франківськ став переможцем у трьох номінаціях серед «Найкращих практик місцевого самоврядування», які визначало Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з Офісом Ради Європи в Україні, теж вказує на поважне місце Івано-Франківська на всеукраїнському рівні.

Одночасно в місті поліпшився і регуляторний клімат для ведення підприємницької діяльності. Майже рік тому стартував електронний прийом документів, 67 послуг доступні в режимі онлайн. Індикатором цього є рейтинг інвестиційної привабливості. Цієї осені для Івано-Франківська встановлено її найвищий рівень — uaINV5, а в сертифікаті Національного уповноваженого агентства «Кредит-Рейтинг» про це констатовано, що «місто характеризується найвищим рівнем привабливості для здійснення інвестицій».

Нині в Івано-Франківську працює 3 891 підприємство, кількість їх за останні 4 роки зросла на 682; 27 тисяч суб’єктів підприємницької діяльності, кількість яких збільшилась на 4 тисячі. На 10 тисяч населення в Івано-Франківську припадає 144 малі підприємства (5-те місце серед міст України). За 4 роки створено понад 2 тисячі нових робочих місць. Підприємства реалізували товарів і послуг: у 2017 р. — на 38,6 млрд грн, у 2018 р. — на 42,7 млрд грн. Обсяг експорту за останні 4 роки становить 1 млрд 30 млн доларів. Обсяг залучених прямих інвестицій — 490,1 млн дол. За 4 роки обсяг інвестицій зріс на 25 млн дол. Івано-Франківськ займає друге місце після Києва із залучення інвестицій на одного жителя — 1912,7 дол.

Запись Місто Івано-Франківськ визнали найкращим у рейтингу інвестиційної привабливості впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Є на ринку й обман і шахрайство,
Інвесторів часто зводять з пуття.
Та якщо знати правила гри,
То можна втричі збагатіти з ним.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Галузеві угоди Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 13 травня: нові атаки на енергетику
20:35 - Свириденко розповіла, як уряд боротиметься з боргами на ринку електроенергії
20:30 - Уряд погодив представників держави до наглядових рад енергопідприємств
20:15 - Лівія планує запустити свій найбільший НПЗ вперше за 13 років
19:50 - московія атакувала об'єкти "Нафтогазу" у двох областях
19:45 - У четвер 14 травня відключень світла не заплановано
19:20 - Mercedes-Benz продав автосалони великому канадському холдингу
19:10 - На Львівщині після ударів московія без електропостачання – понад 10 тисяч абонентів
19:05 - Уряд виділив кошти на облаштування антидронового захисту на дорогах Херсонщини
19:02 - Співвласник "Fire Point" розповів про вплив Міндіча на компанію
19:00 - Банк Канади не прогнозує, що ШІ швидко витіснить робітників
18:31 - Нацбанк показав курс долара та євро на 14 травня
18:15 - LinkedIn планує звільнити 5% персоналу
18:00 - Приватизація заводу «Трансзв’язок» на Прозорро.Продажі: ціна зросла майже в 10 разів
17:57 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Олександрійська ТГ, м. Олександрія, вул. Знам’янська, буд. 34В)
17:56 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Світловодська ТГ, село Велика Скельова, вул. Лісова, буд. 18А)
17:55 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Приютівська ТГ, село Войнівка, вул. Центральна, 192А)
17:55 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Великоандрусівська ТГ, село Подорожнє, комплекс будівель та споруд №5)
17:54 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Приютівська ТГ, село Войнівка, вул. Інгулецька, 4А)
17:53 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Олександрійська ТГ, село Звенигородка, вул. Братів Петриченків, 1А)
17:53 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Олександрійська ТГ, село Звенигородка, вул. Садова, 2В)
17:53 - "Енергоатом" почав виробляти компоненти паливних касет Westinghouse для АЕС
17:52 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, Первозванівська ТГ, село Клинці, вул. Аджамська, 1)
17:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (, Кіровоградська обл., Новоукраїнський р-н, Новоукраїнська ТГ, село Воронівка, вул. Вахівська, 47)
17:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, Новгородківська ТГ, село Воронцівка, вул. Джерельна, 1)
17:50 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Новоукраїнський р-н, Новомиргородська ТГ, м. Новомиргород, вул. Добровольців, 10)
17:50 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, Катеринівська ТГ, село Обознівка, вул. Набережна, 4)
17:48 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Новоукраїнський р-н, Новомиргородська ТГ, село Кам’янка, вул. Центральна, 2)


Більше новин