На Рівненщині виявили діючий регуляторний акт, прийнятий з порушенням вимог законодавства

28.01.2020 19:30 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

o6x5cp0На підставі повноважень, визначених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Сектором Державної регуляторної служби у Рівненській області проведено моніторинг регуляторних актів органів місцевого самоврядування області. 

У результаті виявлено діючий регуляторний акт – рішення Виконавчого комітету Рівненської міської ради «Про встановлення мораторію на розміщення зовнішньої реклами», яке містить ознаки невідповідності вимогам чинного законодавства та не узгоджується з принципами державної регуляторної політики, визначеними статтею 4 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». 

Зокрема, ані Законом України «Про рекламу», яким визначено засади рекламної діяльності в Україні, регулювання відносин, які виникають у процесі виробництва, розповсюдження та споживання реклами, ані Законом України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», яким встановлено правові та організаційні засади функціонування дозвільної системи у сфері господарської діяльності, порядок діяльності дозвільних органів, уповноважених видавати документи дозвільного характеру, не передбачено процедури (підстави) щодо можливості встановлення органами місцевого самоврядування тимчасового мораторію на видачу документів дозвільного характеру на розміщення зовнішньої реклами.

Враховуючи вищевикладене, у листі, надісланому виконавчому комітету Рівненської міської ради, ДРС наголосила на вжитті заходів щодо скасування рішення Виконавчого комітету Рівненської міської ради «Про встановлення мораторію на розміщення зовнішньої реклами» та звернула увагу на дотримання вимог регуляторного законодавства Рівненською міською радою під час розгляду та прийняття регуляторних актів. 

Запись На Рівненщині виявили діючий регуляторний акт, прийнятий з порушенням вимог законодавства впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bulls and bears collide,
Markets rise and markets fall,
Profits made and lost.

- Fin.Org.UA

Новини

17:01 - В Україні прогнозують зростання цін на хліб, овочі, крупи та яйця: у ВАР назвали причини
17:00 - У Харкові обстріл московія зруйнував великий енергооб’єкт – Терехов
16:51 - У Києві без опалення залишаються 300 будинків – Кличко
16:48 - Єдиний податок: від сільськогосподарських товаровиробників до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло понад 724,6 млн гривень
16:25 - московія ракетою вдарила по Чорноморському порту, пошкоджено судно під прапором Мальти
16:17 - московія витратила мільярд рублів на розробку аналога "Віагри", але проєкт провалився
16:10 - Де компанії втрачають гроші при закупівлях
16:03 - ДПС розповіла про найбільші надходження податків до бюджету
15:45 - "Час міською владою втрачено": Зеленський прокоментував ситуацію з енергетикою в Києві
15:36 - 18 транспортних компаній отримали статус "критичних"
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 16.01.2026
15:21 - Фонд гарантування пояснив, чому продав естонцям банк за 120 тисяч євро
15:10 - В Україні запустили програму підтримки фермерів для посівної: хто зможе отримати допомогу
14:56 - На українських АЗС суттєво зріс попит на пальне: у Києві - у півтора раза
14:50 - Кличко розповів, що він пропонував уряду до масованого удару по столиці
14:30 - Найм неповнолітніх, корпоративне навчання та пошук сенсів: як бізнес шукає працівників
14:16 - Нацрегулятор оновив модель запуску розподіленої генерації: що змінилося
13:43 - Держгеонадра втретє не змогли продати нафтогазову ділянку на Полтавщині
13:40 - Комендантська година в Києві: чи зміняться умови в період ускладненої енергоситуації
13:36 - Львівські комунальники купили технічну сіль втричі дорожче від деяких інших міст
13:10 - Київська прокуратура виявила значну переплату за ремонт вуличного освітлення
13:05 - "У світі такого ще не було": експерт розповів про енергетичну ситуацію в Києві
12:57 - НАБУ і САП скерували справу ексміністра Сольського до суду
12:35 - Цифровізація розрахунку адмінзбору: уряд підтримав запуск проєкту
12:30 - "Взяв участь у 30 торгах і 6 разів переміг". Як мала приватизація працює на бізнес у 2026 році
12:15 - Мін'юст відібрав у росіянина 25% "Крюківського вагонобудівного заводу"
12:10 - Торік московія вивезла з окупованих українських територій 2 мільйони тонн зерна: куди продавали
12:08 - США почали продавати венесуельську нафту
11:50 - Уряд призначив виконувача обов’язків міністра цифрової трансформації
11:25 - AFINA Group стала власником ПрАТ "Вінницяпобутхім"


Більше новин