Президентка Єврокомісії відзначила швидкий темп реформ в Україні

28.01.2020 19:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Президентка Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн відзначила швидкий темп, з яким Україна здійснює реформи.
Про це вона сказала під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком у Брюсселі.  Урсула фон дер Ляєн також запевнила, що Європейський Союз і надалі буде системно підтримувати Україну у здійсненні реформ та протидії російській агресії.  Прем’єр-міністр України подякував за підтримку Євросоюзом суверенітету та територіальної цілісності України, незмінну та послідовну санкційну політику щодо РФ за збройну агресію проти України.  «Ми вдячні за продовження секторальних санкцій проти Росії у грудні минулого року.
Важливо зберігати їх до повного виконання Росією Мінських домовленостей», - сказав Олексій Гончарук. Він зауважив, що новий Уряд поставив амбітну мету у своїй Програмі діяльності: щоб за 5 років Україна досягла відповідності економічним критеріям  членства в ЄС.
Для її досягнення необхідно прискорити виконання Угоди про асоціацію,  а також пришвидшити втілення системних галузевих та економічних реформ.  Прем’єр-міністр нагадав, що менш ніж за п’ять перших місяців роботи Уряд і Парламент у тісній співпраці ухвалили майже 30 «євроінтеграційних» законів.
Кожен з них впроваджує в Україні європейські стандарти та норми, які підвищують якість життя громадян України.  Олексій Гончарук відзначив, що сьогоднішнє засідання Ради асоціації Україна-ЄС має стати відправною точкою для досягнення пріоритетних цілей двостороннього порядку денного співпраці Україна-ЄС.
Зокрема, йдеться про візит попередньої оціночної місії експертів ЄС з метою початку переговорів щодо укладання Угоди про відповідність та прийнятність промислової продукції (АСАА).
Також на черзі запровадження механізму імплементації оновленого “енергетичного” додатку до Угоди про асоціацію з ЄС; подальша інтеграція України в Єдиний цифровий ринок ЄС; початок збалансованого перегляду параметрів зони вільної торгівлі Україна-ЄС; залучення України до втілення Європейської зеленої угоди, зокрема,  початок розробки спільної дорожньої карти. Насамкінець, Прем’єр-міністр зауважив, що Україна високо цінує солідарність ЄС з Україною після нещодавнього збиття українського пасажирського літака поблизу Тегерана та одностайність щодо відповідальності Ірану.
За словами Глави українського Уряду, важливо розробити конкретні пропозиції в рамках Міжнародної організації цивільної авіації, Європейського агентства авіаційної безпеки та інших міжнародних організацій, щоб у майбутньому запобігти інцидентам з цивільними літаками в зонах конфліктів або над ними.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші, гроші всюди,
Вони роблять свою роботу,
Знищують все, що є,
Залишаючи лише користь.

- Fin.Org.UA

Новини

16:00 - ВАКС арештував посадовця ДПСУ і виробника дронів у справі про $1 мільйон хабаря
14:55 - "Тіньовий флот" гниє на ходу: FT попереджає про ризик великого розливу нафти
13:50 - ЄС хоче заморозити стелю на нафту московія, щоб вона не злетіла через Іран
12:40 - Компанія відсудила у "Гарантованого покупця" борг за "зелену" електроенергію
12:06 - московія вдарила по Дніпру: склад "Нової пошти" згорів вщент
11:20 - У Слов'янську дрон московія вдарив по відділенню "Нової пошти"
10:10 - У російському Саратові після атаки безпілотників палає нафтопереробний завод
10:00 - Щотижневий дайджест
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 31.05.2026
06:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 01.06.2026
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
17:26 - Американський стартап тестує свої машини в Україні – CNBC
16:36 - Підписані акти робіт без перевірки: на Миколаївщині судять голову ОТГ
15:10 - Російський безпілотник поцілив тепловоз на Запоріжжі: загинув машиніст
14:15 - Агрохолдинг "Кернел" подвоїв чистий прибуток за квартал
13:22 - Уряд спростив передачу держмайна в оренду підприємствам ОПК
12:55 - Україна синхронізувала санкції з ЄС за причетність до агресії московія
12:36 - На Філіппіни надійшла перша за час блокування Ормузу партія іранської нафти
11:44 - московіяни пошкодили критичну інфраструктуру на Чернігівщині
11:10 - У Трампа припустили пом'якшення санкцій проти Ірану залежно від ситуації


Більше новин