Державна політика у сфері транспорту та інфраструктури має чіткий євроінтеграційний напрям, - Владислав Криклій

28.01.2020 17:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У рамках робочого візиту до Брюсселя Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів зустріч із Єврокомісаром з питань транспорту Адіною Велян сьогодні, 28 січня 2020 року.
Сторони обговорили широке коло питань співробітництва з розвитку транспортної інфраструктури та європейської інтеграції України. Владислав Криклій наголосив, що інфраструктурна євроінтеграція України є незмінним пріоритетом роботи Міністерства інфраструктури: «Ми активно працюємо для наближення українського законодавства до законодавства ЄС у сфері транспорту та імплементації відповідних директив і регламентів відповідно до Угоди про асоціацію.
Запровадження європейських вимог поступово робить українську інфраструктуру сучасною та сприятиме наданню транспортних послуг європейської якості», – заявив Міністр інфраструктури України.
Очільник Міністерства повідомив, що наразі Верховна Рада України опрацьовує низку транспортних євроінтеграційних законопроектів – про залізничний транспорт, мультимодальні перевезення, внутрішній водний транспорт, перевезення небезпечних вантажів. «Державна політика у галузі транспорту та інфраструктури має чіткий євроінтеграційний напрям.
Іде активний розвиток авіаційного, автомобільного та залізничного сполучення з країнами ЄС.
Спільно з міжнародними партнерами працюємо, щоб якомога швидше річки Дніпро, Південний Буг та українська частина річки Дунай стали частиною європейської мережі внутрішніх водних шляхів, а міжнародний водний шлях Е-40 відновлено.
Прагнемо реалізації всіх проектів, що передбачені Індикативним інвестиційним планом TEN-T.
Наша стратегічна мета – щоб транспортна інфраструктура української держави розвивалася у гармонійному поєднанні з ЄС», – підкреслив Владислав Криклій. Міністр інфраструктури також наголосив на важливості приєднання України до спільного авіаційного простору ЄС.
Він запевнив, що українська держава вживає всіх необхідних заходів для гарантування безпеки польотів і судноплавства у своїй сфері відповідальності в Азовсько-Чорноморському регіоні, незважаючи на систематичні порушення з боку Російської Федерації, про що інформує ІСАО та ІМО. Владислав Криклій подякував європейській стороні за підтримку суверенітету та територіальної цілісності України і допомогу з підготовки техніко-економічних обґрунтувань та реалізації важливих транспортних проектів, зокрема, щодо розвитку інфраструктури Азовського регіону та підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України. У свою чергу Єврокомісар з питань транспорту Адіна Велян відзначила позитивну динаміку процесу транспортної євроінтеграції України та запевнила у подальшій підтримці з боку Європейської Комісії.

Додати коментар

Користувач:
email:





Зберігайте гроші в банківській якірності, а не в морських глибинах.

- Fin.Org.UA

Новини

17:56 - Видатки на оборону зростуть на 1,5 трильйона. Проте на збільшення грошового забезпечення коштів поки нема
17:55 - На АЗС почали знижуватися ціни на дизпальне після зростання
17:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 11 травня
17:10 - Проєкти енергонезалежності університетів: уряд спрямує понад мільярд
17:00 - На внутрішньому ринку України впав попит на вживані авто: які моделі купують найчастіше
16:49 - Засідання Комісії
16:40 - Страховий та перестраховий брокер виключений з Реєстру страхових посередників
16:37 - Постраждалому від війни бізнесу частково спишуть борги
16:30 - Україна та Туреччина погодили збільшення квот на міжнародні перевезення
16:15 - Перезавантажувати "Ліси України" буде ексзаступник міністра економіки
16:00 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції у квітні 2026 року
15:50 - Журналісти проаналізували, які комплектуючі для військової техніки московія постачає Білорусь
15:31 - Кабмін ліквідував Коордцентр трансформації вугільних регіонів: що від нього очікували
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.05.2026
15:30 - Для фермерів Херсонщини стартує програма підтримки в ДАР
15:25 - Денис Шмигаль розповів студентам Університету Метрополії у Фінляндії про досвід України у забезпеченні стійкості енергосистеми
15:16 - Експертно-перевірна комісія Галузевого державного архіву НБУ визначила банки, документи яких формуватимуть Національний архівний фонд
15:15 - Модель Mythos внесла "хаос" у стратегію США щодо штучного інтелекту – WSJ
15:00 - НКЦПФР оновлює правила муніципальних облігацій: що зміниться для громад
14:48 - У московія зріс дефіцит бюджету: перевищив річний план у 1,5 раза
14:46 - Україна та Данія продовжують співпрацю у відновленні та трансформації енергосектору
14:30 - Що слід змінити в регулюванні криптоактивів
14:22 - Європа посилює захист розподільчих мереж – Bloomberg
14:10 - Ціни на моркву на українському ринку впали у понад 3 рази за рік
14:00 - Рада з фінансової стабільності схвалила оновлені Стратегію з розвитку кредитування та Стратегію з розвитку іпотечного кредитування
14:00 - "ДТЕК Нафтогаз" реструктуризує борг на майже пів мільярда доларів
14:00 - Рада з фінансової стабільності схвалила оновлені Стратегію з розвитку кредитування та Стратегію з розвитку іпотечного кредитування
13:56 - В Україні запрацюють нові правила використання земель під торфовищами: що зміниться
13:47 - Сервіс «Пульс» Державної податкової служби України
13:46 - Робота без укладення трудового договору позбавляє працівника соціальних гарантій


Більше новин