Уряд створив робочу групу для обговорення деталей співпраці Укрзалізниці із німецьким Deutsche Bahn

25.01.2020 11:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Відбулось перше засідання робочої групи по обговоренню деталей майбутньої співпраці Укрзалізниці із найбільшим німецьким залізничним оператором Deutsche Bahn.  «Нам важливо, щоб підписаний на початку лютого документ про співпрацю із Deutsche Bahn враховував всі важливі аспекти, включаючи безпекову та соціальну складову.
Ми усвідомлюємо, що Укрзалізниця це стратегічно важливий для країни об’єкт.
Тому зараз проводимо консультації з усіма зацікавленими сторонами, щоб почути всі думки», — сказав Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.  До складу робочої групи увійшли представники Міністерства інфраструктури, Укрзалізниці, профільного транспортного комітету Верховної Ради, ключових бізнес асоціацій та профспілок. Найближчим часом має відбутись засідання транспортного комітету Верховної Ради із запрошенням всіх зацікавлених сторін для проведення ґрунтовного обговорення майбутньої співпраці.  За словами Міністра інфраструктури Владислава Криклія, протягом наступного тижня Міністерство проведе консультації з  парламентським комітетом, бізнес-асоціаціями,профільними організаціями та профспілками, щоб обговорити всі деталі угоди.  Представники Європейської бізнес-асоціації висловили свою готовність долучитись до робочої групи: «У нашої організації в цілому дуже схвальний відгук по цій ініціативі.
Сподіваємось, що це співробітництво допоможе українській залізниці стати ближче до європейських стандартів», — сказала виконавчий директор Асоціації Анна Дерев’янко Свою підтримку висловили також і представники профспілки залізничників і транспортних будівельників «Наша організація представляє інтереси 96% представників залізничників України.
Ми готові приєднатись до робочої групи, щоб обговорити всі деталі цієї співпраці.
З історією досвіду реформування залізниці компанією Deutsche Bahn ми знайомі.
Сподіваємось, що ці знання допоможуть зробити ефективною та сучасною і українську залізницю.
Найголовніше — це підтримка з боку держави, тому що мова йде про сотні тисяч людей, які сьогодні працюють на залізниці».  Олексій Гончарук наголосив, що українська залізниця залишається під повним контролем держави, тож пріоритет Уряду — захистити інтереси всіх людей, які працюють в компанії та створити сучасну, комфортну та безпечну залізницю, базуючись на німецькому досвіді.  Наразі українська сторона продовжує переговори з німецькими колегами для визначення самої моделі подальшої співпраці.  Про більш детальні подробиці буде відомо на початку лютого, коли українська сторона підпише з німецькою компанією Угоду про стратегічне партнерство. 

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks and bonds are sold
In primary market
New securities

- Fin.Org.UA

Новини

16:41 - 20 мільярдів доларів за п’ять років: Індія та Бразилія підписали угоду про мінерали
15:38 - OpenAI очікує, що до 2030 року витратить на обчислення 600 мільярдів доларів
14:40 - Париж передає Києву генератори
14:00 - Туреччина перевірить найбільші соцмережі на предмет захисту дітей
13:10 - Фіцо погрожує зупинити експорт електрики, якщо Україна не відновить поставки нафти в Словаччину
11:55 - Генераторний попит: у січні імпорт бензину в Україну збільшився на 70%
10:55 - Руйнування значні: московія знову атакувала енергооб'єкт ДТЕК на Одещині
10:00 - Рух потягів 21 лютого: як курсуватимуть на небезпечних ділянках
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 21.02.2026
07:00 - Монетизація покемонів: як блогер Логан Пол продав картку Pikachu за 16 мільйонів доларів
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:35 - Денис Шмигаль: Робота з ліквідації наслідків російських атак триває безперервно – 24/7
21:00 - Новини 20 лютого: скасування мит Трампа, Україна отримає 6 європейських ТЕС та ТЕЦ
20:50 - Міжнародна морська організація нарахувала 529 суден під фальшивими прапорами
20:40 - Фондовий ринок відреагував на скасування мит Трампа
20:12 - Онлайн-покупки: 73% українців не завершують замовлення через "бар’єри" – дослідження
19:50 - В Україні 21 лютого графіки відключення світла діятимуть у більшості регіонів
19:30 - Держагрореєстр перейшов у повну державну власність
19:15 - Угорщина заблокувала кредит на 90 мільярдів євро для України – FT
19:13 - Національний банк оскаржить судові рішення щодо скасування рішення регулятора про накладення на ТОВ "ВЕЙ ФОР ПЕЙ" штрафу за порушення у сфері фінмоніторингу
19:06 - Обійшли санкцій на 90 мільярдів доларів: FT розкрила тіньову мережу "Роснефти"
18:57 - Водій нардепа Лабазюка отримав підозру за відмову свідчити
18:55 - Штучний інтелект спричинив зупинку сервісу Amazon
18:49 - Grain from Ukraine: Пакистан отримав від України велику партію пшениці
18:25 - Свириденко розповіла, що вже виявив аудит "Енергоатома"
18:09 - Іспанія виділила 200 мільйонів євро на модернізацію енергетики та інфраструктури України
18:06 - "Київтеплоенерго" роз'яснило зміни у платіжках за опалення за січень
18:00 - Зроблено в Україні: в січні держава підтримала несировинний експорт на 5,2 млрд грн
17:55 - Нацбанк показав, яким буде курс долара і євро після вихідних
17:46 - У разі відмови заявку на "СвітлоДім" можна подати повторно – Мінрозвитку


Більше новин