Переможець аукціону з продажу мегапулу активів не сплатив за лот і втратив 17,5 млн грн гарантійного внеску

24.01.2020 18:29 | Fin.Org.UA

Мегапул активів трьох неплатоспроможних банків – ПАТ «КБ «Надра», АТ «Дельта Банк», АТ «Банк «Фінанси та Кредит» – був проданий 4 грудня 2019 року на майданчику «Дебтекс Україна» (DebtX). Проте переможець торгів – ТОВ «Кредіт Інвестмент Груп» – не виконав свої зобов`язання, не сплатив кошти за лот в сумі 303,5 млн грн.

Відмова переможця аукціону оплатити покупку призвела до втрати ним гарантійного внеску в розмірі 17,5 млн.грн – ці кошти були перераховані майданчиком до банків, активи яких входили до складу пулу.

У зв’язку з цим, новим переможцем аукціону визнано ТОВ «Фінансова оферта» – учасника торгів, який надав другу по величині цінову пропозицію в сумі 192 млн грн. Новий переможець уже підписав протокол електронних торгів і має здійснити повну оплату коштів за лот.

До складу мегапулу активів ПАТ «КБ «НАДРА», АТ «Дельта Банк», АТ «Банк «Фінанси та Кредит» увійшли права вимоги та інші майнові права за кредитними договорами, що укладені з суб’єктами господарювання та фізичними особами, а також дебіторська заборгованість. Торги проходили за моделлю голландського аукціону. Детально про перебіг торгів за посиланням – http://www.fg.gov.ua/not-paying/liquidation/118-delta/45873-prodano-pul-shcho-skladaet-sya-z-aktiviv-tr-okh-neplatospromozhnikh-bankiv

Нагадаємо, що аукціон з продажу активів неплатоспроможних банків – чітко регламентована і визначена графіком процедура, яка має бути обов’язково дотримана. Якщо учасник у встановлений регламентом час не підписав договір і не заплатив за лот, то він втрачає свій гарантійний внесок і автоматично дискваліфікується.

Довідково: переможець аукціону має підписати протокол електронних торгів та здійснити повну оплату коштів за лот (кошти мають надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування протоколу) і підписати договір купівлі-продажу/відступлення права вимоги придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування електронною торговою системою протоколу електронного аукціону.

Додати коментар

Користувач:
email:





Золото, валюта,
Акції й облігації,
Багатство чекає.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 11 серпня: московія готує масовану атаку енергетики Києва, удар балістики по Запоріжсталі
19:45 - Воєнні витрати виснажують бюджет московія, попри нафтові надприбутки
19:20 - Морський експорт нафти з московія впав до мінімуму з травня
18:55 - Тимчасові судноплавні обмеження Туреччини збільшили премію за ризик – ЗМІ
18:35 - "Збитки колосальні": у Rozetka назвали вартість зруйнованого Росією складу
18:30 - Оновлено вимоги до платоспроможності страховика
18:08 - "Бек-офіс" Укрзалізниці: судитимуть організаторів корупційних схем
17:55 - Україна шукає заміну портам: зерно хочуть пустити через Молдову зі знижкою
17:50 - NBU July 2026 Inflation Update
17:50 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції в липні 2026 року
17:32 - Київська прокуратура викрила "земельну схему" і повернула громаді 25 гектарів
17:04 - У липні в Україні стало на 11 фінустанов менше – НБУ
16:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на 12 серпня
16:17 - Через удар балістики московія зупинилась Запоріжсталь: семеро загиблих, 21 поранений
16:06 - Соболев увійшов до складу наглядової ради Нафтогазу
16:00 - Рокіровка найвищого рівня. Свириденко може очолити "Нафтогаз"
15:49 - Туристичний збір: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надходження зросли майже на 23%
15:48 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
15:47 - Про сервіс «Пульс» Державної податкової служби України
15:45 - «Податок на Google»: понад 11,3 млрд грн надійшло до бюджету у 2026 році
15:44 - Інформаційна акція в Синельниківській ДПІ
15:42 - До загального фонду держбюджету за видобування нафти платники Дніпропетровщини сплатили майже 44,4 млн грн рентної плати
15:41 - Дніпропетровщина: до загального фонду держбюджету надійшло понад 3,6 млрд грн податку на прибуток підприємств
15:40 - На Рівненщині спалахнуло підприємство: що відомо
15:39 - Декларацію про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки подаєм у мобільному застосунку «Моя податкова»
15:33 - Випадки, за яких юридична особа – платник єдиного податку не визначає МПЗ
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.08.2026
15:20 - У липні загальна кількість небанківських фінансових установ зменшилася на 11 компаній
15:20 - ДТЕК повернув світло більшості одеситів, але з подачею електроенергії є складнощі


Більше новин