Міністр інфраструктури Владислав Криклій зустрівся із представниками автомобільних перевізників

24.01.2020 18:24 | Міністерство інфраструктури України

24 Січня 2020, 12:08Сьогодні, 24 січня 2019 року, України для обговорення нагальних питань в галузі міжнародних автомобільних перевезень.
Участь у зустрічі також взяли заступник Міністра інфраструктури Наталія Форсюк, голова Державної служби України з безпеки на транспорті (ДСБТ) Олександр Погорілий, голова Ради Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України Леонід Костюченко, представник Державної митної служби України.
Учасники зустрічі обговорили питання щодо запровадження і вдосконалення системи електронної видачі дозволів, роботі зі зменшення їх дефіциту, а також проблемні питання роботи ПВД.
Владислав Криклій подякував перевізникам за діалог та наголосив, що з метою зручності для перевізників та виключення корупційного фактору, в кінці 2019 року почав працювати електронний транспортний портал.
«Від слів ми переходили до дієвих кроків. Ми хочемо, щоб в прозорий зрозумілий спосіб можна було знаходити рішення. Є зауваження до роботи електронного порталу, але ми вдосконалюємо його. Я хочу провести паралель із системою державних закупівель Prozorro. Там теж були певні проблеми, а зараз абсолютно всі державні інституції та бізнес переключився на цю електронну систему. Це економить купу часу, прибирає людський чинник і вплив, та ліквідовує ту корупційну складову, на яку так постійно скаржились і яка існувала в тому числі в системі розподілу дозволів. Наша мета - перейти взагалі на електронну систему розподілу дозволів і перший крок вже зроблено», - наголосив Владислав Криклій.

 




Додати коментар

Користувач:
email:





Золото, золото,
Злетіти вгору з душі
Все ж бажаю я

- Fin.Org.UA

Новини

08:30 - Як залучити команду до розвитку бізнесу
08:00 - Видавництво без ілюзій: як робити книжковий бізнес під час війни
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 10.02.2026
21:00 - Новини 9 лютого: у Медведчука відібрали ліс, "Нафтогаз" знову атакували, Zara йде
20:24 - В МВФ прокоментували стан долара
19:52 - Міненерго та Секретаріат Енергетичного Співтовариства сформують перелік нагальних потреб енергетиків для мобілізації іноземної допомоги, – Денис Шмигаль
19:49 - Адвоката, який пропонував великі гроші голові Фонду держмайна, визнали неосудним
19:05 - Ще одне відділення "Нової пошти" в Києві працюватиме як Пункт Незламності
18:49 - У Мінрозвитку стверджують, що відновлено теплопостачання на Троєщині в Києві
18:45 - 10 лютого графіки відключення світла в Україні діятимуть всю добу
18:13 - Військові США затримали ще один танкер російського "тіньового флоту"
18:00 - Національний банк захищатиме в суді правомірність застосованого до АТ "РВС БАНК" штрафу за порушення у сфері фінмоніторингу
18:00 - lifecell виступає проти об’єднання баштових компаній "Київстар" і Vodafone
17:34 - "СвітлоДім": ще один банк долучився до держпрограми
17:30 - «Доступні кредити 5–7–9%»: за шість років дії програми бізнес залучив понад 471 млрд грн
17:20 - Звіт США: Експорт зерна з України за пів року скоротився на 30%
17:05 - В Бурштині частково відновили постачання тепла та води після атаки на ТЕС
16:58 - Нацбанк показав курс долара та євро на вівторок 10 лютого
16:52 - ФДМУ за 42 мільйони гривень продав завод "Коломиясільмаш"
16:40 - Друг Трампа запустить філію свого правого телеканалу в Україні
16:30 - Світові тренди книговидавничого ринку та їх вплив на Україну
16:15 - Ворожі дрони атакував бригаду ДТЕК на Дніпропетровщині
16:06 - Світовий попит на електроенергію щороку зростатиме: Китай - ключовий драйвер
16:00 - єОселя: щотижнева статистика
15:55 - У Херсоні воду подають з перебоями через значні пошкодження мереж
15:45 - Японські акції стрімко зростають після тотальної перемоги правлячої партії на виборах
15:37 - Кількість фахівців у найбільших ІТ-компаніях України вперше зросла за час великої війни – дослідження
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 10.02.2026
15:30 - Ворог продовжує атакувати нафтогазові об'єкти на Полтавщині та Сумщині – Нафтогаз
15:18 - У Києві повідомлено про підозру у вимаганні інспектору райдержадміністрації


Більше новин