Головне управління Держпраці у Запорізькій області порушило законодавство стосовно видачі документів дозвільного характеру

24.01.2020 16:18 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

o6x5cp0Представники Сектору ДРС у Запорізькій області, відповідно до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та на підставі наказу Державної регуляторної служби України від 03.01.2020 № 2 «Про проведення позапланової перевірки додержання Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру», провели позапланову перевірку додержання Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру.

Перевірка Головного управління Держпраці у Запорізькій області проводилася Комісією у складі фахівців Сектору ДРС з 15 по 21 січня 2020 року.  

Комісією детально вивчені наступні питання:

розпорядчі документи, оформлені для здійснення заходу державного нагляду (контролю); документи та інформація Головного управління Держпраці у Запорізькій області щодо підстав для анулювання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки одного з суб’єктів господарювання.

У ході позапланової перевірки додержання Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру були виявлені порушення порядку анулювання документів дозвільного характеру встановленого статтею 4-1 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності». 

За результатами перевірки Комісією складено Акт позапланової перевірки додержання Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру та припис про усунення Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області порушень вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру та вжиття заходів до поновлення порушеного Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області права одного з суб’єктів господарювання.

Запись Головне управління Держпраці у Запорізькій області порушило законодавство стосовно видачі документів дозвільного характеру впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bulls and bears tussle
Market ebbs, flows, unbridled
Chaos in motion.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 11 серпня: московія готує масовану атаку енергетики Києва, удар балістики по Запоріжсталі
19:45 - Воєнні витрати виснажують бюджет московія, попри нафтові надприбутки
19:20 - Морський експорт нафти з московія впав до мінімуму з травня
18:55 - Тимчасові судноплавні обмеження Туреччини збільшили премію за ризик – ЗМІ
18:35 - "Збитки колосальні": у Rozetka назвали вартість зруйнованого Росією складу
18:30 - Оновлено вимоги до платоспроможності страховика
18:08 - "Бек-офіс" Укрзалізниці: судитимуть організаторів корупційних схем
17:55 - Україна шукає заміну портам: зерно хочуть пустити через Молдову зі знижкою
17:50 - NBU July 2026 Inflation Update
17:50 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції в липні 2026 року
17:32 - Київська прокуратура викрила "земельну схему" і повернула громаді 25 гектарів
17:04 - У липні в Україні стало на 11 фінустанов менше – НБУ
16:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на 12 серпня
16:17 - Через удар балістики московія зупинилась Запоріжсталь: семеро загиблих, 21 поранений
16:06 - Соболев увійшов до складу наглядової ради Нафтогазу
16:00 - Рокіровка найвищого рівня. Свириденко може очолити "Нафтогаз"
15:49 - Туристичний збір: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надходження зросли майже на 23%
15:48 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
15:47 - Про сервіс «Пульс» Державної податкової служби України
15:45 - «Податок на Google»: понад 11,3 млрд грн надійшло до бюджету у 2026 році
15:44 - Інформаційна акція в Синельниківській ДПІ
15:42 - До загального фонду держбюджету за видобування нафти платники Дніпропетровщини сплатили майже 44,4 млн грн рентної плати
15:41 - Дніпропетровщина: до загального фонду держбюджету надійшло понад 3,6 млрд грн податку на прибуток підприємств
15:40 - На Рівненщині спалахнуло підприємство: що відомо
15:39 - Декларацію про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки подаєм у мобільному застосунку «Моя податкова»
15:33 - Випадки, за яких юридична особа – платник єдиного податку не визначає МПЗ
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.08.2026
15:20 - У липні загальна кількість небанківських фінансових установ зменшилася на 11 компаній
15:20 - ДТЕК повернув світло більшості одеситів, але з подачею електроенергії є складнощі
15:00 - "Дія" сама пропонуватиме українцям доступні їм держпослуги – Мінцифри


Більше новин