Міністерство фінансів України залучило BNP Paribas, J.P. Morgan та Raiffeisen Bank International для організації глобального конференц-дзвінка з інвесторами

22.01.2020 22:48 | Fin.Org.UA

Міністерство фінансів України залучило BNP Paribas, J.P. Morgan and Raiffeisen Bank International як спільних лід-менеджерів для організації глобального конференц-дзвінка з інвесторами сьогодні, 22 січня.

Україна оголосила про випуск облігацій зовнішніх державних позик з десятирічним строком обігу, номінованих в Євро, за Положенням S/Правилом 144А.

Також застосовуються положення FCA/ICMA щодо стабілізації.

Інформація у цьому прес-релізі надається виключно для цілей інформування та не може розглядатись як повна або вичерпна. На інформацію у цьому прес-релізі, або її повноту чи вичерпність, для жодних цілей не можна покладатись.  Цей прес-реліз не містить пропозицію та не є пропозицією придбати, або не є згодою на пропозицію придбати цінні папери будь-якій особі в Сполучених Штатах Америки або у будь-якій юрисдикції, якій або в якій така пропозиція або згода є незаконною, та особи, які отримають цей прес-реліз повинні ознайомитися та дотримуватися будь-яких таких обмежень. Зазначені у цьому прес-релізі цінні папери не можна пропонувати або продавати у Сполучених Штатах Америки, якщо вони не зареєстровані відповідно до Закону США про цінні папери 1933 року, зі змінами (далі – “Закон США про цінні папери”), або на підставі іншого звільнення від вимог щодо реєстрації за Законом США про цінні папери або під час здійснення транзакції, що не підпадає під вимоги щодо реєстрації за Законом США про цінні папери. З урахуванням окремих винятків, цінні папери, про які йдеться у цьому прес-релізі, не можуть пропонуватися для продажу або продаватися в Австралії, Канаді або Японії, або на користь, від імені чи на користь будь-якого підданого, резидента або громадянина Австралії, Канади або Японії. Пропозиція та продаж цінних паперів, про які йдеться у цьому прес-релізі, не були та не будуть зареєстровані за Законом США про цінні папери або за будь-яким чинним законодавством про цінні папери Австралії, Канади або Японії. Цінні папери не будуть публічно пропонуватися в США.

Цей прес-реліз розповсюджується та спрямований лише на (i) осіб за межами Сполученого Королівства, або (ii) професійних інвесторів, що підпадають під дію статті 19(5) Закону Сполученого Королівства про фінансові послуги та ринки 2000 року (Фінансове сприяння) Наказ 2005 року, та (iii) компаній з високим рівнем капіталу та інших осіб, які на законних засадах можуть отримати це повідомлення, та які підпадають під дію пунктів 49(2)(a) – (d) Наказу (всі такі особи далі разом іменуються – “відповідні особи”). Цінні папери доступні лише відповідним особам та будь-яка пропозиція участі, пропозиція або договір про підписку, купівлю або інше придбання таких цінних паперів будуть стосуватися чи укладатися лише з відповідними особами. Будь-яка особа, яка не є відповідною особою, не може діяти на підставі цього прес-релізу або покладатися на цей прес-реліз або будь-який його текст.

Цей прес-реліз не є рекламою цінних паперів в Україні та не становить пропозицію або пропозицію участі або заохочення до такого обігу, розповсюдження, продажу, купівлі, або іншої передачі цінних паперів на території України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Recovery begins,
New hope for the market,
The cycle continues.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 7 серпня: фігурантка "плівок Міндіча" отримала посаду в держпідприємстві, масована атака московія на Укрнафту
19:55 - Київ шукає тих, хто відремонтує метро між "Тараса Шевченко" і "Почайною" за 1,76 мільярда
19:40 - В Україні за місяць скоротилися міжнародні валютні резерви
19:13 - НБУ покарав 21 фінустанову за порушення, серед них Райффайзен
18:33 - Нацбанк дозволив не визнавати дефолт бізнесу на тлі атак московія
18:10 - Україна уразила шість суден тіньового флоту московія та 10 енерговузлів
18:00 - НБУ в липні застосував заходи впливу до 2 банків і 19 небанківських фінустанов за порушення у сфері фінмоніторингу та валютного законодавства
17:56 - Голова БЕБ: за пів року детінізація принесла державі 13,8 мільярда гривень
17:50 - Частина Києва залишилася без світла через аварію
17:29 - У Асоціації ритейлерів розповіли, як вплинуть удари московія на ціни
17:10 - Фігурантка "плівок Міндіча" отримала керівну посаду в стратегічному держпідприємстві
16:50 - московія атакувала Укрнафту: компанія втратила суттєві обсяги видобутку
16:32 - московіяни поцілили у склади логістичної компанії на Дніпропетровщині
16:30 - Мінус 21% попиту, але не обвал: чому житло в Києві не повторить сценарій Китаю
16:30 - Нацбанк показав, яким буде курс долара та євро після вихідних
16:30 - Здійснено чергові кроки для підтримки бізнесу в умовах посилення атак росії
16:15 - Енергоатом відремонтував п’ять енергоблоків АЕС
16:12 - Комісія оновила порядок делегування повноважень для швидшої та ефективнішої роботи
16:00 - НБУ оцінив збитки від зупинки морського експорту в мільярди доларів
15:55 - Фінал ЧС-2026 на Megogo подивились 2,8 мільйона глядачів
15:45 - Внаслідок терору московії проти АЗС постраждали близько 4% станцій – звіт НБУ
15:35 - Угода закрита: Uklon купив оператора електросамокатів e-Wings
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 10.08.2026
15:15 - На Запоріжжі без світла залишилися п'ять тисяч споживачів
15:02 - Фінансова звітність, корпоративні облігації та розвиток ринку: ключові питання засідання Комісії
15:00 - International Reserves Amount to USD 51.2 Billion in July
15:00 - Міжнародні резерви становили 51,2 млрд дол. США за підсумками липня
14:57 - ДПС: кількість зупинених податкових накладних скоротилася у 5 разів
14:40 - Черговий маркетплейс відмовився відшкодовувати росіянам збитки, якщо його атакують дрони
14:25 - Фіктивні закупівлі пального на мільйони гривень: оптову компанію змусили доплатити податки


Більше новин