Звіт про періодичне відстеження результативності наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 01.10.2009 № 1014
22.01.2020 19:18 | Міністерство інфраструктури України«Про затвердження Правил технічної експлуатації міжгалузевого промислового залізничного транспорту України»22 Січня 2020, 16:121. Вид та назва регуляторного акта
Наказ Міністерства транспорту та зв’язку України від 01.10.2009 № 1014 «Про затвердження Правил технічної експлуатації міжгалузевого промислового залізничного транспорту України», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 04.12.2009 за № 1166/17182 (далі – наказ).
2. Назва виконавця заходів з відстеження
.
3. Цілі прийняття акта
Наказ розроблено з метою сталого функціонування міжгалузевого промислового залізничного транспорту України, забезпечення безпеки руху, встановлення єдиних норм підготовки, прийняття та реалізації організаційних, управлінських та технічних рішень, спрямованих на забезпечення руху поїздів, охорони навколишнього природного середовища згідно з чинним законодавством України.
4. Строк виконання заходів з відстеження результативності
Виконання заходів з відстеження результативності наказу здійснювалося з 02 по 20 грудня 2019 року.
5. Тип відстеження
Періодичне відстеження.
6. Метод одержання результатів відстеження
Для проведення періодичного відстеження результативності наказу використовувалися статистичні дані.
7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних
Основними показниками результативності наказу є відсутність пропозицій та зауважень від заінтересованих юридичних, фізичних осіб та органів виконавчої влади на офіційному вебсайті Мінінфраструктури, що свідчить про позитивний вплив наказу на здійснення державою належного нагляду за діяльністю міжгалузевого промислового залізничного транспорту України у сфері функціонування міжгалузевого промислового залізничного транспорту України.
8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта
Наказ діє з 18.12.2009 до цього часу.
Результативність регуляторного акта не виражена у фінансових показниках, що не дає можливості обчислити розміри тієї чи іншої вигоди або втрати та відрахувань до державного бюджету.
Сума коштів та час, які витрачаються суб’єктами господарювання, пов’язаними з виконанням вимог акта, не змінюються.
Рівень поінформованості суб’єктів господарювання з основних положень акта високий і забезпечений відповідно до вимог чинного законодавства та нормативно-правових актів.
Дія регуляторного акта поширюється на всіх суб’єктів господарювання структури міжгалузевого промислового залізничного траснпорту.
Усі положення наказу спрямовані на створення необхідних умов для підвищення рівня безпеки руху поїздів.
9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей
Позитивними соціально-економічними наслідками впровадження наказу є:
підвищення рівня безпеки руху поїздів;
установлення основних положень щодо єдиного порядку підготовки, прийняття та реалізації організаційних, управлінських та технічних рішень, спрямованих на забезпечення руху поїздів;
збереження життя і здоров’я людей, майна, довкілля та виявлення і оцінка чинників, що впливають на рівень безпеки в міжгалузевому промисловому залізничному транспорті України.
На підставі базового відстеження результативності можна зробити висновок, що шляхом впровадження цього нормативно-правового акта вдалося покращити права споживачів, умови їх обслуговування та врегулювати питання, пов`язані з якісним наданням послуг суб’єктам підприємницької діяльності, підприємствам залізничної галузі при користуванні залізничним транспортом.
Наказ відповідає принципам державної регуляторної політики.
Наступне періодичне відстеження результативності наказу буде здійснено у 2022 році.