Годовые производственные результаты чермета Италии оказались ниже прогнозов

22.01.2020 15:30 | Укррудпром

15:20 22 января 2020 года

 Как сообщает Metaltorg.ru со ссылкой на агентство Platts, производство стали в Италии в 2019 году упало на 5,2% в годовом исчислении до 23,24 млн тонн, согласно последним данным, опубликованным итальянской сталелитейной ассоциацией Federacciai, поскольку год закончился сокращением производства.
      В октябре ассоциация прогнозировала снижение на 4% -4,5%.
      Производство листового проката в 2019 году сократилось на 4,8% в годовом исчислении до 10,62 млн тонн, в то время как производство сортового проката сократилось на 1,6% до 12,20 млн тонн.
      Только в декабре производство нерафинированной стали упало на 17,3% в годовом исчислении до 1,413 млн тонн. Выпуск листового стального проката в том же месяце резко упал на 35,8% до 577 000 тонн, что является самым сильным падением за месяц, по крайней мере, с 2014 года.
      Производство сырой стали также сократилось из-за проблем с производством в ArcelorMittal Italia, крупнейшем итальянском производителе стали, отчасти из-за неопределенности, вызванной напряженностью в отношениях между ArcelorMittal и правительством Италии, а также из-за решения о сокращении производства на Ilva  в соответствии со снижением спроса.
      Выпуск сортового проката в декабре снизился на 5,8% в годовом исчислении до 757 000 тонн.
      Federacciai отказалась комментировать прогноз на ближайшие месяцы, но источники на рынке заявили, что спрос на длиномерные и плоские продукты в первом квартале, как ожидается, улучшится из-за пополнения запасов и укрепления основных рыночных показателей.

Додати коментар

Користувач:
email:





Market never stops
But sometimes it crashes hard
Lessons learned, move on

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 30 березня: "Великий податковий закон", залізниця між Україною та Болгарією
20:50 - ЄБРР профінансує розбудову "енергоострова" та децентралізацію теплопостачання в Харкові
20:15 - 31 березня відключення світла не плануються
19:30 - Колишньому керівнику аеропорту "Бориспіль" та його спільниці пом'якшили вирок
18:55 - Український виробник БПЛА створює спільне підприємство з американською корпорацією
18:44 - До фінансової компанії застосовано заходи впливу
18:35 - Латвія виділила Україні 6,8 мільйона євро: на що підуть кошти
18:30 - Премія за барель нафти Arab Light може зрости до беспрецедентних 40 доларів – Bloomberg
18:00 - Регламенти REACH та CLP: Україна і Швеція узгодили подальші кроки співпраці та оголошують відбір експертів
18:00 - Уряд витратив понад три чверті своїх резервів за 3 місяці. Які ризики?
17:45 - В київському метро тунель між станціями "Тараса Шевченка" та "Почайна" відремонтують за майже 2 мільярди
17:25 - "Нафтогаз" домовляється з Грецією про збільшення поставок СПГ
16:55 - Київ отримав генератори з Німеччини
16:44 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 31 березня
16:30 - Навіщо нам малі ядерні реактори
16:25 - Смілянський відповів на критику НБУ: "Можу в очі повторити, що це піз***ж"
16:25 - У Тернополі викрили масштабне виробництво контрафактного алкоголю під виглядом відомих брендів
16:04 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку уповноваження та відкликання уповноваження осіб у сфері захисту рослин»
16:03 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку уповноваження та відкликання уповноваження осіб у сфері захисту рослин»
16:00 - Відбулося перше засідання наглядової ради УКРНОІВІ
15:59 - Діяти обережніше: у Нацбанку спрогнозували рух облікової ставки до кінця 2026 року
15:46 - "Кернел" вперше самостійно імпортував пальне морем
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 31.03.2026
15:30 - Між Україною та Болгарією з'явиться залізничне сполучення
15:25 - У Києві викрили масштабну схему незаконного оформлення авто
15:19 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення аудиту уповноважених лабораторій у сфері захисту рослин»
15:16 - Кріппа став співвласником Burny Games, яка створює мобільні ігри
15:15 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення аудиту уповноважених лабораторій у сфері захисту рослин»
15:10 - Фермери працюють у мінус, а молочка в магазині не дешевшає. Хто забирає різницю?
15:02 - Cтраховики наростили активи та прибуток, а фінансові компанії відновили довоєнний обсяг послуг – Огляд небанківського фінансового сектору


Більше новин