На Івано-Франківщині підвищилась активність регуляторних органів

21.01.2020 17:00 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

630_360_1565851278-569За 2019 рік в Івано-Франківській області покращився рівень дотримання регуляторними органами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», в частині подання проекту регуляторного акта разом з аналізом регуляторного впливу та експертним висновком відповідальної постійної комісія ради до уповноваженого органу – Державної регуляторної служби України, для підготовки у встановленому Кабінетом Міністрів України порядку пропозицій щодо удосконалення проекту відповідно до принципів державної регуляторної політики.

Протягом 2019 року майже втричі зросла кількість органів місцевого самоврядування, які подали до ДРС проекти регуляторних актів для отримання зауважень та пропозицій, порівняно з 2018 роком, у якому відсоток органів місцевого самоврядування, що подавали проекти регуляторних актів до ДРС становив 2,65% від їх загальної кількості.

Таке зростання відбулось за рахунок підвищення активності сільських та селищних рад області. У 2019 році у порівнянні з 2018 роком на 22% зросла кількість селищних рад, які звертались до ДРС за наданням зауважень та пропозицій до проектів регуляторних актів, а кількість сільських рад, що звертались до ДРС збільшилась на 7%. Водночас активність міських рад, порівняно з 2018 роком, у минулому році знизилась приблизно на 10%, хоча серед загальної кількості проектів регуляторних актів, що надійшли до ДРС від регіону, 39% надано міськими радами.

Основна частина регуляторних актів, підготовлених сільськими та селищними радами стосувалась питань місцевих податків і зборів. Загалом, кількість поданих до ДРС проектів регуляторних актів, щодо встановлення місцевих податків і зборів, склала 65% від загальної кількості регуляторних актів, що надійшли від регіону. Цей показник на 9% більший ніж у 2018 році.

В свою чергу збільшилась й загальна кількість регуляторних актів, поданих до ДРС від регіону, але тільки до 2 % з цих актів у ДРС були відсутні зауваження та пропозиції.

Запись На Івано-Франківщині підвищилась активність регуляторних органів впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





The markets are wild,
Investors rush to take flight,
Uncertainty reigns.

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 21.05.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 20 травня: нова економічна стратегія України, масове підвищення цін на бензин
20:45 - Експорт нафти Саудівської Аравії впав до рекордного мінімуму
20:31 - Порушення правил безпеки: директора фірми оштрафували за загибель працівника на будівництві
20:25 - Стало відомо, на скільки готовий новий нафтопровід ОАЕ в обхід Ормузу
19:55 - Нафта після двох місяців простою пішла з Ормузу великими танкерами
19:45 - "100-річчя дня пам’яті Петлюри": Нацбанк увів в обіг нову пам’ятну монету
19:25 - "Нафтогаз" виграв у Казахстані право стягнути з "Газпрому" $1,4 мільярда
19:00 - 39 населених пунктів були без світла: росіяни атакували об’єкт ДТЕК на Дніпропетровщині
19:00 - Уряд удосконалив механізми продовольчої підтримки соціальних закладів та вразливих категорій населення
18:55 - Майже всі великі НПЗ у центрі московії зупинилися після ударів України
18:54 - За квартал портові збори та інші платежі принесли бюджету понад мільярд гривень
18:32 - Син медіамагната Руперта Мердока купує половину компанії Vox Media
18:31 - У московії працює величезний тіньовий ринок прострочених продуктів – росЗМІ
18:30 - Україна адаптує український агросектор до нових екологічних вимог ЄС
18:03 - Уряд уточнив механізм перерахунку вартості тепла та води за надзвичайних ситуацій
17:55 - Курс долара до гривні оновив історичний максимум
17:54 - Полісімейкери та економісти з різних країн обговорили монетарну трансмісію в країнах з ринками, що розвиваються – підсумки воркшопу НБУ
17:47 - Ключові рішення НКЦПФР від 20.05.2026
17:46 - Подорожчання проїзду до 30 гривень: у Києві порахували пільговиків
17:34 - Рамкові будівельні угоди: у Мінрозвитку заперечують, що створили механізм контрактування обраних
17:09 - Закупівля без торгів: азербайджанці привезуть у Кривий Ріг енергоустановку за 232 мільйони
17:03 - Житлові ваучери для ВПО: більшість купує житло на вторинному ринку
17:03 - WhiteBIT вийшла на ринок Великої Британії — старт з Пікаділлі
16:50 - У "Дії" запустили декларування про майновий стан і доходи
16:30 - Чому ринок не вирішить проблему відходів
16:27 - Наслідки війни в Ірані: доходи московія від нафти та газу в травні зростуть на 39%
16:25 - Киргизстан розпочав масштабну зачистку бізнесу, який допомагає московія
16:06 - Круглий стіл щодо кібербезпеки в енергетиці: учасники обговорили нові виклики та механізми захисту


Більше новин