Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил

21.01.2020 10:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Минулої доби пасажиро-транспортний потік збільшився.
Загалом через КПВВ прослідувало 32,9 тисячі осіб та 3,7 тисячі транспортних засобів: «Майорське» – 8155 осіб та 960 транспортних засобів; «Мар’їнка» – 6615 осіб та 1125 транспортних засобів; «Новотроїцьке» – 5360 осіб та 1105 транспортних засобів; «Гнутове» – 2720 осіб та 555 транспортних засобів; «Станиця Луганська» – 10000 осіб. Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 15/35; «Мар’їнка» – 0/65; «Новотроїцьке» – 20/35; «Гнутове» – 10/10. Учора прикордонні наряди Краматорського загону спільно з працівниками ДФС зі складу Об"єднаних сил у КПВВ «Майорське» та «Мар’їнка» завадили двом спробам переміщення товарів з порушенням встановлених правил.
Так, через лінію розмежування намагались провезти засоби для захисту органів дихання та автозапчастини, на загальну суму майже 113 тисяч гривень.
Товари вилучено представниками ДФС для подальшого процесуального оформлення. Крім того, в КПВВ «Майорське» громадянин України пропонував прикордонникам за гроші вирішити питання безперешкодного перетинання лінії розмежування.
На таку пропозицію особа отримала категоричну відмову.
Громадянина та повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення передано працівникам Нацполіції для проведення подальших слідчих дій. Через КПВВ «Новотроїцьке» до тимчасово окупованої території України прослідували 5 вантажівок з гуманітарною допомогою від Міжнародного комітету Червоного Хреста.
Для мешканців Донецької та Луганської областей направлено продуктові та гігієнічні набори загальною вагою 100,9 тонни.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ticker tape ticker,
Numbers flicker, rise and fall,
Stock market ticker.

- Fin.Org.UA

Новини

19:31 - Наказ Мінекономіки від 24.12.2025 № 3840 «Про затвердження розподілу коштів для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь»
18:00 - Нацбанк розповів, як бізнес оцінив ділову активність у кінці 2025 року
16:54 - НБУ показав курс долара і євро на друге січня 2026 року
16:31 - В Мінсоцполітики повідомили, скільки ВПО хочуть отримати житло за новою програмою
16:31 - Оновлено перелік іноземних валют, до яких встановлюється офіційний курс гривні
16:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 02.01.2026
16:00 - Меліорація: аграрії отримали у 2025 році на зрошення земель 34 млн грн державної підтримки
15:05 - московіяни атакували інфраструктуру "Укрзалізниці": які наслідки
14:34 - Свириденко відреагувала на петицію щодо додаткової винагороди для військових
14:31 - Про розміри ставок єдиного податку з 01.01.2026 для ФОП – платників єдиного податку першої та другої груп
14:29 - Електронний сервіс предзаповнення податкової декларації про майновий стан і доходи для фізичних осіб – платників податків
14:23 - Чи має право на ПСП фізична особа, яка працює неповний робочий день?
14:20 - Про сплату військового збору фізичними особами з доходів, які підлягають річному декларуванню
14:19 - За профілем діяльності юридичної особи проводиться навчання, у якому приймає участь найманий працівник: що з ПДФО?
14:17 - Для волонтерів спростили реєстрацію та відкрили онлайн-доступ до даних
14:14 - Економічна безбар’єрність: податкові послуги без перешкод і складнощів
14:13 - Леся Карнаух: Надходження податків та зборів до загального фонду за 12 місяців року склали 1,246 трлн гривень
14:00 - Сади, теплиці та нові культури: підсумки підтримки державою розвитку агровиробництва
13:37 - Затвердили незалежних членів нової наглядової ради "Енергоатому"
12:24 - московія 1 січня атакувала порти України
12:05 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Граніт ЛТД» (Букинське родовище, ділянка «Південна» розташоване 0,6 км на захід від с. Буки, Коростенського р-ну, Житомирської обл)
12:04 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Оператор ГТС України» (Київська область, Броварський район, Калинівська селищна територіальна громада, селище Калинівка, вулиця Лісова, 52 б)
12:03 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МЛІЇВ АГРО» (Черкаська обл., Черкаський р-н, село Мліїв, вулиця Яхнів Хутір, 1в)
12:02 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ТІС» (Житомирська обл., м.мБердичів, вул.мВладислава Буковинського, 5)
12:02 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ФГ "БІЛІ РОСИ" (Чернігівська обл., НовгородСіверський район, селище Понорниця, вул. Сіверська, буд. 105)
12:01 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “АТБ-МАРКЕТ” (Кіровоградська область, Олександрійський район, Олександрійська міська територіальна громада, місто Олександрія, вулиця Гетьмана Мазепи, будинок 19 (Магазин №681)
12:00 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПрАТ «Миронівська ПФ» (Черкаська обл., Черкаський р-н, село Степанці, вул. Польова, 1)
11:59 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КП «ШЕУ Дарницького району» (м. Київ, вул. Кам’янська, 130)
11:58 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ з іі «ЖИТОМИРТРАНССЕРВІС» (Житомирська обл., м. Житомир, вул. Тараса Бульби-Боровця, буд. 25)
11:46 - Зеленський призначив нового голову Нацкомісії з цінних паперів


Більше новин