МОН та Британська Рада підписали меморандум про співпрацю

20.01.2020 20:12 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

МОН та Британська Рада підписали меморандум, в якому визначено пріоритети співпраці до 2024 року.
Серед них: викладання і вивчення англійської мови, вдосконалення підготовки вчителів англійської мови у вишах, розробка національних професійних стандартів для вчителів іноземної мови та систем оцінювання рівня володіння англійською мовою серед учнів та студентів згідно з рекомендаціями Ради Європи.
Документ підписали Міністр освіти і науки України Ганна Новосад та Генеральний директор міжнародної організації “Британська Рада” Кіран Дівейн сьогодні, 20 січня 2020 року, в штаб-квартирі Британської Ради в Лондоні в межах Education World Forum. “Ми маємо багаторічну та плідну співпрацю з Британською Радою.
Підготовка вчителів у межах Нової української школи, підтримка проектів, які допомагають нашим дітям в неформальних умовах оволодіти англійською, нові підходи до навчання вчителів англійської в університетах, все це – результати нашої спільної роботи.
Для нас надзвичайно важливо, що підписаний сьогодні меморандум передбачає подальшу роботу в сферах забезпечення якості освіти, досконалості викладання, створення інклюзивних освітніх програм та в інших пов’язаних напрямках.
Я сподіваюсь, що разом ми зможемо здійснити ще багато цікавих та важливих для розвитку освіти проектів”, – відзначила Ганна Новосад. Документ також передбачає співпрацю для більшої обізнаності про освітні системи двох країн, обмін досвідом у сфері освітньої політики, створення прямих партнерських зв’язків між університетами, коледжами, школами та іншими освітніми закладами. Нагадуємо, що Британська Рада брала активну участь у підвищенні кваліфікації вчителів у межах реформи “Нова українська школа”.
Зокрема, забезпечила підвищення кваліфікації 17 тис.
вчителів англійської мови.
Окрім цього, організація підтримує реформу вищої освіти, а також проекти, спрямовані на зміцнення навичок XXI століття серед викладачів, студентів університетів, коледжів та школярів.

Додати коментар

Користувач:
email:





From London to Berlin,
Traders follow every move,
Market never sleeps.

- Fin.Org.UA

Новини

16:50 - "Київводоканал" відновив водопостачання на лівому березі Києва
16:00 - У 2025 році Туреччина стала найбільшим імпортером української кукурудзи
15:05 - У Києві на Троєщині 600 будинків – без тепла, водопостачання та світла
14:42 - У Києві до звичайного режиму роботи повертається "червона" лінія метро
14:00 - Євросоюз передає Україні 447 генераторів
13:48 - У розвідці розповіли, як компанії Білорусі залучені до виконання оборонного замовлення московія
13:18 - На Одещині та Дніпропетровщині застосували екстрені відключення світла
12:21 - ДТЕК Ахметова хоче розірвати багатомільйонну скандальну угоду з "Енергоатомом"
11:18 - московіяни атакували кондитерську фабрику Roshen в Києві: є загибла і поранені
10:39 - Поїзди "зеленої" та "червоної" гілок столичного метро змінили рух через обстріл
10:23 - Половина багатоповерхівок Києва залишилися без тепла після ворожої атаки
10:10 - В Міненерго розповіли, в яких регіонах найбільші знеструмлення після атаки московія
10:00 - В Україні спрогнозували розвиток індустріальних парків
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 24.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:28 - Денис Шмигаль: усі встановлені когенераційні установки мають працювати для потреб споживачів
21:49 - Енергонезалежність малого бізнесу: Уряд запускає програму підтримки ФОП до 15 тис. грн
21:00 - Новини 23 січня: Україна на межі гуманітарної катастрофи, Кличко закликав киян виїхати з міста
20:52 - Уряд запровадив гранти для малого бізнесу на купівлю енергообладнання
20:50 - Шахраї розсилають фейкові листи "від НБУ" з вимогою документів
20:35 - Денис Шмигаль: Працівники аварійно-відновлювальних бригад отримуватимуть додатково 20 тисяч гривень щомісяця
20:28 - Українці подали до Міжнародного реєстру збитків сто тисяч заяв
20:20 - По 20 тисяч щомісяця: Зеленський анонсував доплати аварійним бригадам
19:55 - Глава ДТЕК: Україна на межі гуманітарної катастрофи після атак московія
19:48 - Тігіпко купує у Веревського елеватор на Черкащині
19:40 - Ситуація зі світлом різко ускладнилася, енергосистема на межі – ДТЕК
19:20 - Управління держборгом: уряд виконав одну з 15 рекомендацій аудиторів
19:10 - Україна отримає 4 млрд єн від Японії: куди спрямують кошти
19:00 - Експорт зерна "морським коридором" сягнув 100 мільйонів тонн
18:50 - Уряд хоче автоматизувати обмін інформацією щодо санкцій


Більше новин