Ключі від квартир родинам ВПО вручили очільниця Мінветеранів Оксана Коляда та Житомирський міський голова Сергій Сухомлин

20.01.2020 20:12 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда та міський голова Житомира Сергій Сухомлин вручили ключі від квартир родинам, які були вимушені виїхати з тимчасово окупованої території. Субвенція реалізується по всій Україні та спрямовується державою місцевим бюджетам з метою підтримки територій, що зазнали негативного впливу російської збройної агресії на сході України, зокрема, на купівлю квартир для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.
Головною умовою надання субвенції є співфінансування з місцевими бюджетами: 70% – державна субвенція і 30% – має бути виділено з місцевого бюджету. «Дякую Житомирській міській владі, яка долучилась до цієї програми і підтримала нашу ініціативу, зокрема, дуже оперативно придбали оселі, отримавши гроші у останні дні минулого року, і вже сьогодні люди вселяються до отриманих помешкань», – зазначила Міністр Оксана Коляда. Завдяки злагодженим діям Уряду наприкінці минулого року було ухвалено відповідне рішення та оперативно перераховано кошти на придбання житла у 12 містах та містечках України за рахунок співфінансування державного та місцевого бюджетів, що передбачає придбання 60 квартир для тимчасового проживання ВПО.
Одним з міст, які долучились до цієї програми, стало місто Житомир, де 6 таких квартир отримали багатодітні родини та сім‘ї, в яких лише один з батьків виховує дітей. «Ці квартири вважаються тимчасовим житлом.
Але я наголошую, що родини можуть там жити стільки, скільки будуть цього потребувати, і відчувати себе, як у власних оселях», – зауважив Сергій Сухомлин.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull market gallops
Investors cheer and applaud
But bears wait their turn

- Fin.Org.UA

Новини

13:00 - Грошова допомога надається військовою частиною членам сімей військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків: що з військовим збором?
12:59 - Щодо підтвердження відомостей з реєстраційних даних ДРФО
12:45 - У Мінпрзвитку розповіли втрати від ударів московія по залізниці
12:40 - Податковий комплаєнс: акцент – на добровільному дотриманні законодавства
12:39 - До уваги платників акцизного податку, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв!
12:38 - Електронні сервіси – цифрове рішення безбар’єрності послуг
12:35 - До місцевих бюджетів зросли надходження податків: скільки надійшло у січні-квітні
12:32 - З моменту отримання ППР власник нерухомості має 60 днів, щоб сплатити податок
12:30 - Банки України показали актуальний курс валют на 11 травня
12:29 - Оновити дані в ДРФО можна дистанційно
12:23 - Е-повідомлення про помилкову сплату платежів
12:22 - Henkel демонструє хороше органічне зростання продажів у першому кварталі 2026 року
12:20 - Одного з найбільших виробників ліків України можуть позбавити ліцензії
12:19 - Про заповнення обов’язкових реквізитів платіжної інструкції під час сплати податків, зборів, платежів та єдиного внеску
12:17 - Податкова знижка за навчання: які документи потрібно подати
12:16 - До уваги платників!
12:14 - Видобування газового конденсату: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло 306,8 тис. грн рентної плати
12:13 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини юридичні особи спрямували майже 4,5 млн грн транспортного податку
12:12 - На Дніпропетровщині кількість платників зросла на понад 10,6 тисяч осіб
12:11 - Новий формат взаємодії з платниками: на Криворіжжі відкрили онлайн-пункт Офісу податкових консультантів
12:10 - До уваги грантоотримувачів і кандидатів на участь у програмі «Власна справа»!
12:09 - Як легально торгувати пальним: основні правила для бізнесу
12:00 - У "Приват24" стався збій
11:52 - "Накрутили" 47 мільйонів гривень: поліція викрила оборудку на закупівлі електроенергії
11:40 - Українці імпортували майже 20 тисяч вживаних авто в квітні: які моделі обирали
11:35 - "Тіньовий флот", банки та зерно: ЄС готує новий пакет санкцій проти московії – ЗМІ
11:18 - Через обстріли є нові знеструмлення у чотирьох областях України
11:15 - Золото відреагувало на відповідь Трампа, яка зруйнувала надії миру з Іраном
10:58 - Уряд запускає програму стажування для людей віком 50+
10:50 - Північна Корея заробила половину свого ВВП на підтримці московії у війні проти України


Більше новин