Мінветеранів буде самостійно визначати суб'єктів-надавачів послуг з реабілітації ветеранам

20.01.2020 20:12 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України буде самостійно визначати всіх суб"єктів-надавачів послуг з реабілітації ветеранам та членам їхніх родин.
Про це очільниця відомства Оксана Коляда заявила під час наради із представниками Житомирської облдержадміністрації, ветеранами, членами їхніх родин та ветеранськими громадськими організаціями. «Ми самі будемо визначати, які медичні заклади будуть надавати послуги, а ми будемо їх сплачувати.
В державі на цей рік передбачена достатня сума на заходи з психологічної реабілітації, яку ми будемо сплачувати за дійсно якісну допомогу», – зазначила Оксана Коляда. Вона також звернулась до представників обласної влади з пропозицією повернути відділенню обласного медичного центру вертебрології і реабілітації назву «Відділення для учасників бойових дій», а відтак надати можливість направляти на лікування та реабілітацію туди ветеранів не лише з області, а й з усієї України. «Це нещодавно відремонтований центр, де є якісне обладнання та фахівці.
За рівнем тих послуг, які там надаються, це один з кращих таких центрів в Україні.
Ми готові направляти туди ветеранів з усієї країни та сплачувати за послуги, які їм там надаватимуться.
У цьому відділенні ветерани зможуть отримати спектр послуг з лікування та відновлення опорно-рухового апарату та психологічну підтримку», – наголосила Міністр. Представники області, зокрема перший заступник голови Житомирської облдержадміністрації Володимир Федоренко запевнив, що це можливо зробити і пообіцяв взяти на контроль це питання. Під час засідання обговорили питання соціальних пільг, які передбачені у новому законопроекті про ветеранів.
Оксана Коляда розповіла про новий підхід, зокрема в частині забезпечення житлом ветеранів.
Також вона закликала ветеранські громадські об"єднання активно започатковувати та реалізовувати власні проекти і отримувати на них фінансову підтримку з бюджету.

Додати коментар

Користувач:
email:





Капітал росте,
Інвестори зненацька
Спокій бережуть

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Польща прибирає частину пільг на пальне після переговорів щодо Ормузу
16:55 - Ормуз можуть відкрити за 24 години: Пакистан розповів про угоду США та Ірану
15:45 - Зеленський ввів санкції проти російських операторів зв’язку та інтернет-провайдерів
15:25 - Маск завдяки IPO перетворив зварювальників SpaceX на мільйонерів
14:20 - МВФ порадив Україні краще збирати податки через потреби бюджету
13:15 - МВФ відкрив Україні шлях до нового траншу на $690 мільйонів
12:35 - Касація підтвердила законність продажу релігійній організації дитячого табору на Київщині
11:00 - Конкурент OpenAI посварився з урядом США – тепер вимикнув найсильніші моделі
10:00 - Безпілотники атакували морський термінал в Краснодарському краї: спалахнула пожежа
10:00 - Скасування незаконного наказу в один клік: як працює Пульс
10:00 - Скасування незаконного наказу в один клік: як працює Пульс
08:00 - У всьому винні кози. Історія сироварні "Гарбузовий рай"
08:00 - У всьому винні кози. Історія сироварні "Гарбузовий рай"
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 13.06.2026
21:00 - Новини 12 червня: IPO SpaceX, транш МВФ
21:00 - Новини 12 червня: IPO SpaceX, транш МВФ
21:00 - Новини 12 червня: IPO SpaceX, транш МВФ
20:52 - Досягнуто угоди на рівні персоналу щодо першого перегляду програми розширеного фінансування з МВФ
20:52 - Staff Level Agreement with IMF Reached on First Review of Extended Fund Facility Arrangement
20:41 - московіяни атакувати ТЕС: одна людина загинула
20:30 - IATA вдвічі знизила прогнозований прибуток для світової авіагалузі
19:55 - ЄС ускладнить процедуру призупинення стягнення вуглецевого збору
19:28 - Вартість SpaceX перевищила 2 трильйони доларів на тлі рекордного IPO
19:00 - Рекордне зростання цін на золото сповільнюється
18:32 - Приватні медзаклади вимагають рівних умов для усіх учасників Програми медичних гарантій
18:30 - В Україні стрімко подешевшала черешня: скільки коштує
18:15 - Міністр енергетики США заявив, що вже половину перевезень через Ормуз відновлено
18:00 - Посилення спроможності ЦГР та чіткий розподіл ролей в протимінній діяльності: уряд ухвалив відповідну постанову
17:45 - "Укрпошта" оцінила збитки від удару московія по харківському хабу
17:36 - Нові виплати військовим: коштів у бюджеті не передбачено. Як їх профінансують?


Більше новин