Польські партнери висловлюють готовність збільшити допомогу для українських ветеранів

20.01.2020 20:12 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Польські партнери готові збільшити об‘єм своєї допомоги українським ветеранам.
Про це очільницю Мінветеранів Оксану Коляду запевнив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцкі.  Міністр Оксана Коляда подякувала Бартошу Ціхоцкі та його колегам за ту допомогу, яку Польща вже надала.
Зокрема за те навчання українських психологів для ветеранів, учасників бойових дій, яке проводять польські лікарі, зокрема на базі Бердичівського госпіталю ветеранів війни та на базі власних закладів, куди запрошують українців. «Ми б хотіли попросити вас не лише продовжувати таке навчання наших фахівців, а й розширити цей процес.
Ви могли б проводити навчання наших психологів, соціальних працівників, тих, хто працює з ветеранами на базі Центру захисту ментального здоров‘я, який ми запускаємо на базі госпіталю в Лісовій Поляні», - розповіла Оксана Коляда. Посол Республіки Польщі запевнив, що польські лікарі, психологи готові поглибити співпрацю.
Крім того, він наголосив, що його країна готова допомогти певним обладнанням для українських госпіталів ветеранів. Сторони обговорили ще низку напрямів співпраці та обміну досвідом.
Підняли питання страхування учасників бойових дій.

Додати коментар

Користувач:
email:





Market fluctuations
Economic uncertainty
Navigating risk

- Fin.Org.UA

Новини

11:48 - Безбар’єрність комунікацій: адміністративні та електронні послуги орієнтовані на комфорт платників податків
11:45 - Термін, в який контролюючий орган проводить перерахунок суми транспортного податку у разі виявлення розбіжностей
11:43 - До уваги платників акцизного податку!
11:42 - Які ставки ПСП застосовуються до заробітної плати особи з інвалідністю та батьків дітей з інвалідністю?
11:41 - Додаток ПН до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств: як заповнюється поле «Код нерезидента в країні резиденції» у разі відсутності інформації про код нерезидента?
11:40 - Довідка про реєстрацію особи громадянином України – дитини, яка народилась за кордоном, батьками – громадянами України подається за наявності такого документа
11:39 - Окремі види діяльності згідно з КВЕД ДК 009:2010 не дають права на застосування спрощеної системи оподаткування і платник не планує їх здійснювати: чи можна у заяві про застосування спрощеної системи оподаткування зазначити такий код виду діяльності?
11:37 - Деякі особливості заповнення фізичною особою звіту про КІК
11:36 - Фізичній особі контролюючим органом ППР не вручено особисто або надіслано без повідомлення про вручення: чи застосовується відповідальність за несвоєчасну сплату плати за землю?
11:34 - За яким кодом бюджетної класифікації сплачується податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?
11:32 - Який алгоритм дій фізичної особи для отримання пільги щодо сплати земельного податку?
11:31 - Платники Дніпропетровщини за користування надрами поповнили загальний фонд держбюджету рентною платою майже 52,3 млн гривень
11:30 - Екологічний податок: майже 164,1 млн грн спрямували платники до місцевих бюджетів Дніпропетровщини
11:29 - На Дніпропетровщині кількість платників єдиного внеску перевищила 294 тисячі осіб
11:28 - Дніпропетровщина: туристичний збір – ресурс розвитку громад
11:24 - Активний діалог: податківці Дніпропетровщини продовжують зустрічі з платниками
11:21 - Консультаційний центр: конструктивні діалоги з підприємствами Дніпровського району
11:16 - Податкова Дніпропетровщини: що варто знати бізнесу про РРО та ризики «дроблення бізнесу»
11:15 - Ваші відповіді вже формують майбутнє Електронного кабінету: перші результати опитування
11:13 - ДПС взяла участь у фермерському форумі: діалог про податки, землю та роботу агросектору
11:00 - Посилення енергонезалежності лікарень у межах проєкту «Промінь надії»: з початку року власну генерацію електроенергії розпочав 21 заклад охорони здоров’я
10:55 - Національний банк України визнав генерального директора АТ «УКРПОШТА» таким, що не відповідає вимогам щодо професійної придатності
10:40 - Цигарки без акцизу на 2,3 мільярда: ексдиректору підприємства вручили підозру
10:10 - У частині окупованого Криму зникло світло
10:00 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 23 червня
09:35 - Нафта відреагувала на пожвавлення потоків через Ормуз
09:29 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:00 - Нардеп від "Слуги народу" Медяник живе у незадекларованому маєтку за мільйон доларів, оформленому на няню – ЗМІ
08:30 - Буковель дорожчий за Київ
08:00 - "Вони самі винні". Україна отримає новий транш, не виконавши вимоги МВФ


Більше новин