Міністр інфраструктури Владислав Криклій провів зустріч з представниками компанії Deloitte

20.01.2020 20:00 | Міністерство інфраструктури України

20 Січня 2020, 13:55Сьогодні, 20 січня 2020 року, Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів зустріч з представниками компанії Deloitte. Участь у зустрічі взяли: глобальний лідер Deloitte в інфраструктурних та капітальних проєктах Майкл Флінн, директор з розвитку Deloitte в Україні Грегорі Фішман.
Deloitte Touche Tohmatsu Limited є однією з провідних і найбільших у світі компаній, що надає аудиторські та консалтингові послуги у сфері стратегічного управління, операційної діяльності, супроводі реалізації проєктів. Офіси компанії діють у 150 країнах світу, зокрема, й в Україні.
Учасники зустрічі обговорили питання розвитку партнерства та залучення іноземних інвестицій у реалізацію інфраструктурних проєктів в Україні.
Владислав Криклій повідомив, що Міністерство інфраструктури  зацікавлене у співпраці із компанією Deloitte та залучення кращих міжнародних практик для підвищення ефективності управління, вдосконалення організаційно-правових та економічних засад ринку транспортних послуг України.
«Міністерство інфраструктури реалізує перші концесійні конкурси у портах Ольвія та Херсон та планує низку концесійних проєктів у портах Маріуполь, Бердянськ, Одеса. Окрім портів, Міністерство інфраструктури також працює над проєктами концесії доріг, регіональних аеропортів Херсон, Чернівці, Запоріжжя, залізничних вокзалів Харкова, Дніпра,  Хмельницького,  Миколаєва та Чопа. Усі конкурси та проєкти абсолютно прозорі та відкриті. Компанія Deloitte, як і її міжнародні партнери, також можуть долучитися до реалізації цих проєктів. Ми зацікавлені у залученні найкращих компаній», – наголосив Міністр інфраструктури України.






Додати коментар

Користувач:
email:





Financial markets,
A reflection of our world,
Greed, fear, and hope.

- Fin.Org.UA

Новини

11:37 - Ціни на нафту продовжують реагувати на погрози Трампа про подальші атаки на Іран
11:35 - Сервіс «Пошук фіскального чека»: яким чином здійснюється пошук розрахункового документа, створеного ПРРО?
11:34 - Хто з подружжя, яке виховує трьох і більше дітей віком до 18 років, має право на пільгу щодо сплати земельного податку?
11:32 - Об’єкт житлової нерухомості перебуває у власності неповнолітньої особи: хто сплачує податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?
11:31 - Чи підлягає оподаткуванню ПДФО дохід, одержаний фізичною особою як відшкодування моральної та матеріальної шкоди?
11:30 - Придбання акцій у емітента ЮО – резидента Дія Сіті: розрахунок податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника ПДФО у вигляді дивідендів
11:29 - Порядок оподаткування інвестиційного прибутку, отриманого фізичною особою – нерезидентом від продажу інвестиційного активу юридичній особі
11:27 - В який момент виникає об’єкт оподаткування ПДФО при нотаріальному посвідченні спадкового договору?
11:25 - Податок на прибуток підприємств: особливості оподаткування діяльності з роздрібної торгівлі пальним (АЗС)
11:23 - Основний засіб ввезений на територію України згідно з договором фінансового лізингу: оподаткування ПДВ операції з вивезення (повернення нерезиденту) ОЗ
11:23 - Поліція викрила шахраїв: через перевипуск SIM-карт привласнили мільйон гривень
11:22 - Податковий комплаєнс – нова парадигма взаємодії між податковою службою і бізнесом
11:20 - За якими кодом бюджетної класифікації сплачуються штрафні (фінансові) санкції за порушення норм регулювання обігу готівки та застосування РРО та/або ПРРО?
11:19 - За неподання звітності через дротові або бездротові канали зв’язку передбачена відповідальність
11:17 - Системна робота з боржниками – вчасно наповнені бюджети
11:17 - Системна робота з боржниками – вчасно наповнені бюджети
11:15 - Працюємо відкрито на принципах партнерства та прозорості
11:14 - Спільний діалог влади та бізнесу – запорука стабільних надходжень до бюджетів
11:12 - Отримали цінний подарунок? Не забудьте про декларування!
10:55 - Будівництво нової генерації: уряд оновив правила конкурсу
10:40 - Нові знеструмлення зафіксували у шести областях після російських атак
10:15 - Уряд розширив програму "СвітлоДІМ" ще на одну область України
09:55 - московіяни поцілили у торговельний центр у Сумах
09:50 - Моделі OnlyFans виграли 27 судів у податкової
09:26 - На Херсонщині росіяни били по критичній інфраструктурі: які наслідки
09:00 - Через ремонт на Полтавщині маршрут змінили два поїзда на Харків
09:00 - БаДМ — надійний тил і запорука стійкості для співробітників
08:30 - Як громадам готуватися до зими
08:00 - Гол у свої ворота: митну війну Трампа оплачують американці
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України


Більше новин